سه شنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۴
 
به سازمان بنادر و دریانوردی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
31 میلیون تن انواع کالا در بندر شهید رجایی جابجا شد
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از رشد 98 درصدی ترانزیت و 10 درصدی صادرات محموله های نفتی در بزرگترین بندر تجاری ایران طی نیمه نخست سال جاری خبر داد.
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۹)
مسابقات ورزش های آبی بنادر کشور و حضور فعال تیم های بندرامام خمینی(ره)
تیم های شنا و قایقرانی فرزندان پسر اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان طی دهمین مسابقات ورزش های آبی کارکنان بنادرکشور موفق به کسب مقام سوم شدند.
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲)
نجات 5 سرنشین لنج باری حامل تره بار در آب های هرمزگان
پنج نفر دریانورد سرنشین یک فروند لنج باری که در حوالی آب های جزیره قشم دچار آبگرفتگی و نقص فنی شده بود، از خطر غرق شدن نجات یافتند.
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰)
آیین گرامیداشت روز جهانی دریانوردی سال 94 در بندر شهید رجایی برگزارشد.
آیین گرامیداشت روز جهانی دریانوردی در حالی با حضور مدیرکل بنادرودریانوردی استان هرمزگان به میزبانی بندر شهید رجایی برگزار شد که اقشار و صنوف مختلف دریاییان و همچنین مسئولان ارگانهای دریایی استان هرمزگان ، خانواده معظم شهدا و جمع کثیری از اصحاب رسانه در این مراسم حضورگسترده ای داشتند.
(۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰)
معرفی 22 پروژه بزرگ سازمان بنادر به سرمایه‌گذاران خارجی
در نخستین همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری به مدیران شرکت های سرمایه گذار خارجی در دولت یازدهم، ۱۲۱ پروژه به ارزش ۲۵ میلیارد یورو تعریف شده که از این تعداد 22 پروژه در حوزه بنادر و دریانوردی است.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰)
معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری بندری با حضور وزیر راه
پنل تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه بنادر و دریانوردی با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از سرمایه‌گذاران خارجی برگزار شد.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵)
سعید نژاد در پنل تخصصی سرمایه گذاری بندری مطرح کرد:شرط ورود خطوط کشتیرانی به کشور
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پنل تخصصی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه بنادر و دریانوردی که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد گفت: به دلیل تغییر شرایط در داخل کشور و مسایل مربوط به پسا تحریم باید تمهیدات خاصی اتخاذ کنیم تا از فرصت‌های موجود بهترین بهره‌وری را ببریم. این تغییر شرایط دو تاثیر جدی در عملکرد ما در بنادر کشور داشت.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵)
جابجایی کالا در بندر شهید باهنر از مرز یک میلیون تن گذشت
مدیر اداره بنادر و دریانوری شهید باهنر از تخلیه و بارگیری یک میلیون تن انواع کالا و رشد 8 درصدی حجم جابجایی محموله های تجاری در این بندر طی نیمه اول سال جاری خبر داد.
(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸)
52 هزاربوشهری گواهینامه دریانوردی دارند
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 52 هزار نفر دریانورد در این استان دربخش های مختلف تجاری و صیادی گواهینامه دریانوردی دارند.
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۵۵)
رونمایی از اتاق دود آتش نشانی بندر شهید رجایی در مانور واکنش اضطراری
در جریان مانور واکنش اضطراری برگزار شده در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی، از اتاق دود آتش نشانی این بندر به منظور تمرین در فضای شبیه سازی شده رونمایی شد.
(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۲۲)
ایدنی در آیین روز جهانی دریانوردی خواستار شد: ساماندهی پژوهش های دریایی از طریق دانشگاه هرمزگان
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان ممانعت از فعالیت شناورها و شناورسازیهای غیر مجاز، ساماندهی پژوهش های دریایی از طریق دانشگاه هرمزگان، تشویق جوانان برای ورود به حرفه های دریانوردی، ساماندهی شناورهای تفریحی و تکمیل بیمه دریانوردی را خواستار شد.
(۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۹)
استاندار هرمزگان در جمع دریانوردان: آموزش فرهنگ دریانوردی باید از پایه های ابتدایی مدارس آغاز شود
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه آموزش فرهنگ دریانوردی باید از پایه های ابتدایی در آموزش و پرورش استان های ساحلی آغاز شود، گفت: وجود صدها شغل مبتنی بر دریا، فرصت خوبی برای درآمد زایی است.
(۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۷)
آیین تجلیل از دریانوردان به مناسبت هفته دریانوردی در بندر چابهار
آیین تجلیل از دریانوردان به مناسبت هفته دریانوردی در بندر چابهار برگزار شد .
(۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۴)
تجلیل از 40 فعال نمونه دریایی و بندری در غرب هرمزگان
طی آیینی باشکوه که به پاس قدردانی از جامعه دریایی شهرستان بندر لنگه در سالن الغدیر شهر بندر کنگ برگزار شد، از 40 فعال نمونه عرصه دریا و بندر در غرب هرمزگان تجلیل بعمل آمد.
(۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷)
تصمیمات راهبردی دولت برای توسعه سواحل جنوب
دبیر شورای عالی مناطق آزاد با اعلام خبر راه اندازی دو منطقه آزاد جاسک و بوشهر ، آن را تصمیماتی راهبردی دولت یازدهم در جهت توسعه سواحل و رشد مناطق آزاد دانست.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۳۶)
معاون وزیر راه و شهرسازی:برای توسعه سواحل به عزم ملی نیاز داریم
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین روز چهانی دریانوردی همه ساله در کشورهای عضو سازمان جهانی دریانوردی (IMO) در هفته آخر سپتامبر برگزار می شود، گفت : این مراسم در ایران با عنوان هفته دریانوردی در هفته اول مهرماه برگزار می شود.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۲۰)
وزیر راه در جمع دریانوردان :در تجارت دریایی به تجدید نظر کلی نیاز داریم
وزیر راه و شهرسازی در مراسم روز جهانی دریانوردی اظهار داشت: در حوزه دریا و تجارت دریایی در مقطعی هستیم که از حیث امنیت، تجارت و توسعه ملی به تجدیدنظر کلی نیاز داریم.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۰۹)
موسوی خبر داد:تلاش برای توسعه زیرساخت گردشگری دریایی در جزیره قشم
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم ضمن تبریک فرا رسیدن روز جهانی دریانوردی، از جابجایی 967هزار و 273نفر سفر گردشگر دریایی در جزیره عجایب هفتگانه خلیج فارس طی سال جاری خبر داد.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۵۶)
فناوری های نوین هم نتوانسته از دشواری حرفه دریانوردی بکاهد
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن هشتم مهرماه، روز جهانی دریانوردی را به تمامی دریادلان و زحمتکشان فعال در صنعت حمل و نقل دریایی کشور و ساحل نشینان استان هرمزگان تبریک گفت.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۴۱)
پاکسازی ساحل توسعه بندر چابهار به مناسبت هفته ملی دریانوردی
سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی و کلیه کارکنان بنادر و ادارات شهرستان از قبیل شهرداری ، دانشگاه دریانوردی، محیط زیست و هئیت مردم نهاد در چهارمین روز هفته دریانوردی اقدام به پاک سازی ساحل بندر چابهار به طول 2 کیلومتر نمودند.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۹)
رونمایی از پمپ پرتابل آتش نشانی در بندر چابهار
گرامیداشت روز جهانی آتش نشانی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و آتش نشانان سطح شهرستان چا بها ر برگزار شد.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۳)
برگزاری مسابقات قایقرانی به مناسبت هفته ملی دریانوردی
به مناسبت هفته ملی دریانوردی یک دوره مسابقه قایقرانی در کانال دسترسی بندر بوشهر برگزار شد.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۳۳)
پیام دبیر کل سازمان بین المللی دریانوردی:به مناسبت روز جهانی دریانوردی 2015
دبیر کل سازمان بین المللی دریانوردی با اشاره به اهمیت کشتیرانی در جامعه جهانی و نقش مهم آن در توسعه پایدار گفت : دنیا وابسته به صنعت ایمن و مؤثر کشتیرانی است و این صنعت وابسته به منابع کافی دریانورد برای راهبری کشتیهایی است که کالاهای ضروری را حمل می‌ کنند.
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۰)
لغو برگزاری جشن روز جهانی دریانوردی در بعد از ظهر روز هشتم مهرماه
(۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۸:۳۹)
مراسم گرامی‌داشت روز جهانی دریانوردی
چهارشنبه مورخ 8/7/1394 --ساعت 12- 9
(۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۸:۳۴)
طراحی و ساخت گراپ مکانیکی 35 متر مکعبی و هاپرمکانیزه در بندر امام خمینی (ره )
برای نخستین بار در بنادر کشور، پروژه ی طراحی و ساخت گراپ مکانیکی با ظرفیت 35 متر مکعب و هاپر(قیف) دو قلو در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با اتکاء بر توان داخلی به انجام رسید.
(۶ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۹)
مهندس جلیل اسلامی خبر داد : ارائه خدمات ایمنی با رویکرد برون سپاری
معاون امور بندری و مناطق ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی دریایی با توجه به شرایط پساتحریم اقتصادی گفت : استانداردهای دریایی به طور روزافزون در حال توسعه است.
(۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۱۴)
افزایش استقبال بانوان برای فراگیری آموزش های دریانوردی در هرمزگان
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از فعالیت 11 مرکز آموزش فنون دریایی در این استان برای حرفه آموزی بانوان علاقمند به دریانوردی خبر داد.
(۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۳)
مدیرعامل سازمان بنادر تأکید کرد :ضرورت سازماندهی، مدیریت و نظارت بر ایمنی
«توجه به ایمنی و کاهش ریسک، سبب کاهش هزینه ها می شود و این موضوع در بنادر کشور به جهت اینکه محل عبور کالا و تردد مسافران است، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.»
(۵ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۲)
فعال شدن کمیته های HSE دربندرشهیدباهنر
باابلاغ مصوبه هیأت عامل سازمان بنادرودریانوردی کمیته های HSE دربندرشهید باهنرفعال شدند
(۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۲)
تعمیرات شناورهای خدماتی توسط متخصصان داخلی در بندر شهید رجایی
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام تعمیرات چهار شناور خدماتی با بهره گیری از توان و دانش فنی متخصصان داخلی در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی خبر داد.
(۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۳:۰۲)
نجات جان دو نفر سرنشین قایق صیادی در بندر امام خمینی (ه)
مرکز جستجو و نجات دریایی(MRCC) بندر امام خمینی(ره) طی شهریورماه سال جاری ضمن اتخاذ تدابیر لازم، موفق به نجات جان دونفر سرنشین قایق صیادی شد.
(۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۰)
بندر نوشهر نایب قهرمان مسابقات ورزش های آبی کارکنان و فرزندان پسر بنادر کشور شد
تیم قایقرانی بندر نوشهر به مقام نایب قهرمانی مسابقات قایقرانی سیزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی کارکنان و فرزندان پسر سازمان بنادر و دریانوردی « جام دریانوردان » دست یافت .
(۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲)
انتشار هشتمین شماره ماهنامه الکترونیکی مسیر
شماره هشتم ماهنامه الکترونیکی مسیر به‌عنوان اولین نشریه الکترونیکی خبری، تحلیلی و آموزشی بندری و دریایی با نگاهی بر مسیرهای رشد و توسعه صنعت بندری و دریایی جهان منتشر شد.
(۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲)
رشد 30درصدی واردات کالای غیرنفتی دربندر نوشهر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 30 درصدی واردات کالای غیرنفتی به بندر نوشهر طی شش ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه قبلی خبر داد .
(۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴)
هفته دریانوردی گرامی باد.
نامگذاری روز های هفته ملی دریانوردی سال 1394
(۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷)
ارتقاء توان صنایع داخلی در طراحی و ساخت قطعات یدکی تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری
به همت نیروهای متخصص داخلی و با اتکا به توان صنایع داخلی کشور، جعبه دنده (گیربکس) جرثقیل استراتژیک 140 تنی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) طراحی مجدد، ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت.
(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۲)
تردد 25 هزار مسافر از پایانه بین المللی مسافری دریایی بندرخرمشهر
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت:طی شش ماهه نخست سال جاری، تردد مسافر از این بندر با رشد 3 درصدی به بیش از 25 هزار نفر رسید.
(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶)
کسب 3 مدال طلا در رقابت های دو و میدانی لیگ برتر کشور توسط احمد رضا خنفری
احمد رضا خنفری نیروی شاغل بندرخرمشهر در نوزدهمین دوره مسابقات دوومیدانی لیگ برتر باشگاه های کشور در سه ماده موفق به کسب مقام نخست شد.
(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴)
نشست طرح ساماندهی سفرهای دریایی نوروز 95 در مرکز هرمزگان کلید خورد
معاون عملیات اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر در نخستین نشست طرح ساماندهی سفرهای دریایی نوروز 95، از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور الحاق10 فروند شناور جدید با مجموع ظرفیت 1500 صندلی به ناوگان مسافری دریایی استان هرمزگان خبر داد.
(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۱۵)
تعمیرات اساسی جرثقیل غول پیکر در بندر شهید رجایی
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از اجرای موفقیت آمیز پروژه تعمیرات اساسی یکی از جرثقیل های غول پیکر ترمینال یک کانتینری بندر شهید رجایی برای نخستین بار به همت متخصصان داخلی این بندر خبر داد.
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۳۵)
تعمیرات اساسی رادارهای VTS در 15 سایت مخابراتی بنادر و جزایر هرمزگان
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام تعمیرات اساسی رادارهای VTS در 15 سایت مخابراتی بنادر و جزایر هرمزگان به همت متخصصان داخلی خبر داد.
(۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴)
پخش خبر واگذاری بنادر کوچک به بخش خصوصی /اخبار شبکه پنج
(۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۰)
سرمایه گذاری 13 هزار میلیاردی بخش خصوصی در بندر نفتی خلیج فارس
"محمد سعید نژآد" معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور به همراه "هادی حق شناس" مشاور سازمان در سفر به بندر شهید رجایی از سیستم الکترونیکی CCS عملیات کانتینری این بندر بازدید کرد.
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳)
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مطرح کرد; ضرورت توجه به جذب بازار خارج کشور و سیستم قوی بازاریابی برای صنایع دریایی
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با حضور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایوزایکو) در نشست مشترک با مدیران شرکت بعنوان پیمانکاران شناورهای آلودگی نفتی بر ضرورت ایجاد سیستم قوی بازاریابی در منطقه، نزدیک شدن به تکنولوژی روز دنیا و کاهش زمان تحویل سفارشات تاکید کرد.
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۵)
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی مطرح کرد:لزوم ورود تجهیزات بندری نسل ششم دربندر شهید رجایی‌
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده ، امسال برای توسعه فاز دوم بندر شهید رجایی مبلغ‌ 107 میلیون یورو از محل فاینانس چین تأمین شود.
(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹)
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان : ظرفیت ترانیتی ایران50 میلیون تن است
مدیرکل بنادر ودریانوردی هرمزگان با بیان اینکه در حال حاضر تنها 12 میلیون تن از ظرفیت ترانزیتی 50 میلیون تنی کشور استفاده می شود گفت : تا سال 2030 طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این ظرفیت به 21 میلیون تن در سال می رسد.
(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰)
در پانزدهمین نشست اتاق فکر سازمان بنادر مطرح شد:کاربرد ابزارهای تامین مالی پیشرفته در توسعه خدمات بندر
در تازه ترین نشست هم اندیشی اعضای اتاق فکر سازمان بنادر ، «کاربرد ابزارهای تامین مالی پیشرفته در توسعه خدمات بندر و کشتیرانی» بحث و برسی و گزارش اتاق فکر بنادر هرمزگان و گیلان ارائه شد.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹:۰۵)
تخلیه 3 هزار و 949 دستگاه خودروی وارداتی در بندرخرمشهر
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 3 هزار و 949 دستگاه خودروی وارداتی پلاک اروندی در بندرخرمشهر تخلیه شده است.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۴۹)
انتخاب مهندس خدمتگزاربه عنوان مدیر نمونه سال 94
مهندس علی خدمتگزار مدیر بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به عنوان مدیر نمونه سال 1394 شهرستان بهشهر انتخاب شد.
(۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۴:۰۴)
روز جهانی دریانوردی
روز جهانی دریانوردی
زمان:8 مهرماه ١٣٩٤ - مکان :ایران - تهران
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸)
پنجمین نمایشگاه بزرگ راه وشهرسازی وصنایع وابسته
پنجمین نمایشگاه بزرگ راه وشهرسازی وصنایع وابسته
زمان:6الی 9 آبان ماه ١٣٩٤ - مکان :تهران- مصلای بزرگ امام خمینی (ره )
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱)
همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل، مسکن و شهرسازی
همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل، مسکن و شهرسازی
زمان:11 الی ١2مهرماه١٣٩٤ - مکان :تهران- مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما
(۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۸)
نمایشگاه بین المللی دریایی
نمایشگاه بین المللی دریایی
زمان:16 الی 19خردادماه ١٣٩٤ - مکان :تهران- مصلای امام خمینی (ره )
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷)
بیست وسومین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی
بیست وسومین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی
زمان:4و5 خردادماه 1394 - مکان :مجتمع ورزشی آموزشی ورفاهی شرکت نفت ایران -محمودآباد
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴)
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل
زمان :3 الی 9 آبان ماه 1393
(۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۳۷)
یازدهمین همایش بین المللی سواحل،بنادروسازه های دریایی
یازدهمین همایش بین المللی سواحل،بنادروسازه های دریایی
زمان :3 لغایت 5 آذر ماه 1393
(۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۳۲)
روز جهانی دریانوردی
روز جهانی دریانوردی
زمان :1 مهرماه 1393 مکان :تهران ،سالن همایش های برج میلاد
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵)
همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور
همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور
زمان :3 الی 4 تیرماه 1393 مکان :مرکزهمایش حکمت پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹)
نمایشگاه بین الملی دریایی
نمایشگاه بین الملی دریایی
زمان :8الی 11بهمن1392 مکان :محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران
(۳ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴)
انتصاب رئیس اداره بندر و دریانوردی کیش
(۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵)
مهندس سید علی نعیمی به عنوان جانشین رئیس شورای حمل و نقل استان گیلان منصوب شد
(۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵:۰۹)
انتصاب فرمانده پایگاه شهدای والفجر (سازمان بنادر ودریانوردی )
(۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲)
انتصاب «مشاور مدیرعامل سازمان بنادر در امور خصوصی سازی» و نماینده مدیرعامل سازمان و دبیر کمیته وجوه اداره شده»
(۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸)
انتصاب مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰)
انتصاب مدیر کل تأمین و نگهداری تجهیزات
(۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۳:۴۹)
انتصاب سرپرست معاونت توسعه و تجهیز بنادر
(۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰)
انتصاب سرپرست معاونت امور دریایی سازمان
(۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳)
انتصاب « مدیر بنادر و دریانوردی آبادان »
(۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲)
انتصاب « مدیر کل منابع انسانی ، پشتیبانی و رفاه سازمان بنادر و دریانوردی »
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۵۰)
انتصاب مشاور مدیرعامل در امور خصوصی سازی سازمان بنادر و دریانوردی
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۴)
انتصاب مدیرکل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰)
معاون جدید دریایی و بندری منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد منصوب شد
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۱۰)
انتصاب رییس جدید اداره بندر و دریانوردی دیر
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۸:۵۴)
انتصاب عضو هیات عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر ودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۶:۳۰)
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان بنادرودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۵۵)
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون امور دریایی سازمان بنادرودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۵۱)
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه وتجهیز بنادر سازمان بنادر ودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۴۷)
طی احکامی جداگانه از سوی مهندس سعیدنژاد؛ انتصاب سه معاون و یک مدیر بندر در حوزه دریایی و بندری هرمزگان
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۴۵)
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی می باشد.