جمعه، ۱۲ تیر ۱۳۹۴
 
به سازمان بنادر و دریانوردی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
دبیر کل جدید سازمان بین المللی دریانوردی انتخاب شد
صد و چهاردهمین اجلاس شورای آیمو در حالی در لندن برگزار شد که دکتر حق شناس، مشاور مدیرعامل، مهندس عباس نژاد مدیر کل سازمانهای تخصصی و بین المللی، محمودی مدیرکل برنامه ریزی و بودجه سازمان بنادر و دریانوردی، منصوریان نماینده سازمان بنادر و معاون نماینده دائم ج.ا. ایران نزد آیمو و سید علی موسوی مشاور حقوقی و رابط سفارت ج.ا.ایران در لندن به عنوان هیأت ایرانی در این اجلاس حاضر بودند.
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۶:۰۹)
رشد ١٠٧ درصدی ورود آهن آلات به بندر نوشهر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 107 درصدی ورود آهن آلات به منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه قبلی خبر داد .
(۱۰ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۵)
اجلاس شصت و پنجم کمیته همکاری های فنی آیمو برگزار شد
شصت و پنجمین اجلاس کمیته همکاریهای فنی از تاریخ 22 لغایت 24 ژوئن 2015 مطابق با اول تا سوم تیرماه 1394 در آیمو در لندن برگزار شد. اجلاس با سخنرانی سکیمیزو دبیر کل آیمو افتتاح و به ریاست ایوب از مالزی برگزار شد.
(۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۸)
افزایش 118 درصدی ترانزیت مواد نفتی از بندر انزلی
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از افزایش 118 درصدی ترانزیت مواد نفتی از بندر انزلی طی بهار امسال خبر داد.
(۸ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۰)
انعقاد قرارداد بندر امیرآباد با بخش خصوصی برای مقابله با سوانح ناشی از آلودگی
مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از انعقاد قرارداد با بخش خصوصی به منظور اجرای عملیات مقابله با سوانح مربوط به آلودگی دریایی خبر داد.
(۷ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷)
حضور شرکت سرمایه گذار ایتالیایی در بندر بوشهر
سیمونتی مدیرعامل ترمینال های دریایی شرکت Contship Italia به همراه مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا از محوطه و اسکله های بندر بوشهر دیدن کردند.
(۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۳۸)
نجات شش سرنشین یک لنج تجاری در آب های سرزمینی کشور امارات
معاون عملیات دریایی و بندری اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه از نجات شش سرنشین یک لنج تجاری در آب های سرزمینی کشور امارات خبر داد.
(۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰)
اجرای مفاد کنوانسیون جستجو و نجات دریایی در بندر امیرآباد
به دنبال پیوستن ایران به کنوانسیون جست‌ و جو و نجات دریایی و لازم‌الاجرا بودن مفاد این کنوانسیون برای کشورهای عضو، جانمایی، تجهیز و آماده بهره‌برداری شدن مکان ایمن در بندرامیرآباد صورت گرفت .
(۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۹)
ابقای ایران در لیست کنوانسیون STCW
مدیرکل اموردریانوردان سازمان بنادرو دریانوردی،از ابقای نام ایران در لیست سفید کنوانسیون STCW برای سومین بار و تا پنج سال آینده خبر داد.
(۶ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶)
موفقیت بندر لنگه در زمینه اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت یکپارچه( IMS)
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از موفقیت این بندر در زمینه اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت یکپارچه( IMS) طی ممیزی نهایی سیستم های مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی، مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و مدیریت کیفیت در صنعت حمل و نقل دریایی خبر داد.
(۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۷:۵۷)
افزایش میزان ترانزیت سیمان در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد
مدیر بنادر و دریانوردی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد پس از انجام مذاکرات با مهندس علی‌اصغر گرشاسبی مدیرعامل شرکت سیمان شاهرود و مهندس یوسف گران‌پاشا مدیرکل راه‌آهن شمال برای افزایش میزان ترانزیت سیمان در این بندر خبر داد.
(۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۱)
پیام مدیرعامل سازمان بنادر در روز دریانورد :حرفه دریانوردی به جوانان تحصیل کرده نیاز دارد
نظر به اهمیت و جایگاه دریانوردان در حمل و نقل دریایی در سطح جهان و گردش بیش از 90 درصد کالاها در سطح جهان از طریق دریا که نقش دریانوردان در حمل ایمن و امن آن انکارناپذیر است، سازمان بین‌المللی دریانوردی را بر آن داشت تا در جریان تدوین اصلاحیه کنوانسیون استانداردها، آموزش و گواهینامه‌های دریانوردی طی کنفرانس دیپلماتیکی که در ژوئن سال 2010 در شهر مانیل فیلیپین برگزار گردید، روز ویژه‌ای را جهت تقدیر از دریانوردان معین کند.
(۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۵۹)
چهارم تیر،روز جهانی دریانورد
کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی دریانوردان (STCW) در سال 1978 میلادی ( برابر با 1357 شمسی ) با هدف یکسان سازی و معرفی یک الگوی واحد و جدید به عنوان حداقل استاندارد های آموزشی دریانوردان به تصویب رسید و یکی از مهم ترین کنوانسیون های مصوب سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) محسوب می گردد.
(۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۸)
رشد ٥٩ درصدی واردات کالای غیر نفتی به بندر نوشهر
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از رشد 59 درصدی واردات کالای غیر نفتی به منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه قبلی خبر داد .
(۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۴:۰۶)
دوره آموزشی آشنایی با روند کنترل و بازرسی کشتی ها برای شرکت های نمایندگی کشتیرانی در بندر نوشهربرگزارشد
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با روند کنترل و بازرسی کشتی ها برای شرکت های نمایندگی کشتیرانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر خبر داد.
(۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۳)
با مشارکت آتش نشانان بندر نوشهر، آتش سوزی عرصه های جنگلی منطقه دلم کجور مهار شد
با مشارکت گروه اعزامی از ایستگاه آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، آتش سوزی عرصه های جنگلی منطقه دلم کجور مهار شد.
(۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۷:۱۹)
سامانه‌های جزر و مدسنج بنادر بوشهر ، خارگ و عسلویه نصب و راه‌اندازی شد
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نصب و راه‌اندازی سامانه‌های جزر و مد سنج بنادر بوشهر، خارگ و عسلویه خبر داد.
(۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۸)
بهره برداری از 12 مخزن نگهداری فراورده های سبک نفتی در بندر امام (ره)
12 مخزن نگهداری مواد نفتی سبک در پایانه نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) به بهره برداری رسیدند.
(۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۹)
قدردانی مدیر عامل سازمان بنادرودریانوردی ازاستاندار مازندران
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی طی نامه ای به استاندار مازندران از اقدامات انجام شده در زمینه تشکیل کمیته ساماندهی و مدیریت سواحل استان قدردانی کرد .
(۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۴)
انتشار پنجمین شماره از ماهنامه الکترونیکی مسیر
شماره پنجم ماهنامه الکترونیکی مسیر (خرداد 94) به‌عنوان اولین نشریه الکترونیکی خبری، تحلیلی و آموزشی بندری و دریایی منتشر و در اختیار ذینفعان و علاقه مندان قرار گرفت.
(۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۴)
برگزاری مانور آتش نشانی و امداد ونجات و اطفاء حریق در بندر شهید باهنر
معاون دریایی و بندری اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از برگزاری مانور آتش نشانی و امداد ونجات و اطفاء حریق با عنوان "حفاظت از کالاهای مجاور" در این بندر خبر داد.
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۳۲)
معرفی مدیرکل جدید منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه
طی مراسمی و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع، چنگیز جوادپور به عنوان مدیرکل جدید منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه معرفی و از زحمات جواد جهاندار قدردانی شد.
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰)
هیأت هندی در چابهار : به اجرای تفاهم نامه متعهدیم
سفر هیأت هندی به سرپرستی موروگاناندام دبیر مشترک بنادر هند بمنظور پرداختن به جزییات تفاهم نامه امضاء شده بین وزارت راه و شهر سازی جمهوری اسلامی ایران و وزارت کشتیرانی هند در ماه می (اردیبهشت ماه سال جاری) سفری به بندر چابهار انجام دادند.
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹)
همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریاییICOPMAS2014
یازدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریاییICOPMAS2014 به عنوان مهمترین رویداد مهندسی سواحل و بنادر در سال 2014 در انجمن پیانک معرفی شد.
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۴۱)
بررسی کارشناسی اصلاحیه های وارده به کنوانسیون بین المللی کانتینرهای ایمن ( ‍CSC)
دومین نشست بررسی کارشناسی اصلاحیه های کنوانسیون CSC با حضور نمایندگان سازمان ، بنادر و شرکت های خصوصی مرتبط ، در بندر انزلی برگزار شد .
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۵۵)
بندر بوشهر دومین بندر کانتینری کشور
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت:‌ بندر بوشهر با سهم 10 درصدی از کل حجم حمل‌ونقل کانتینری، دومین بندر کشور از نظر کانتینری است.
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷)
بازدید معاون رییس جمهور از طرح توسعه بندر بوشهر
حجه الاسلام انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور در راس هیاتی متشکل از استاندار ، معاون توسعه منابع انسانی استانداری و جمعی از مدیران اجرایی استان ، از طرح توسعه بندر بوشهر بازدید کرد.
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵)
معرفی بندر چابهاربه بنیاد آلمانی فردریش ابرت
هیأتی از بنیاد فردریش ابرت آلمان به همراه معاون دوم ارشد رئیس جمهور افغانستان و معاون اجرایی دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه کشورمان ضمن بازدید میدانی از طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار نشستی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان برگزار کردند .
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۵۴)
سرمایه گذاری 153 میلیاردی برای مقابله با آلودگی نفتی و امداد و نجات
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان بعنوان مرجع دریایی کشور در بخش امداد و نجات دریایی و مقابله با آلودگی نفتی، 153 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام داده است.
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۱۴)
مانور مقابله با آلودگی نفتی و جستجو و نجات دریایی در انزلی
مانور ملی منطقه ای مقابله با آلودگی نفتی و جستجو و نجات دریایی صبح سه شنبه در فاصله 10 مایلی بندرگاه انزلی در دریا با استفاده از 30 فروند شناور ، چهار بالگرد و 150 نیروی عملیاتی آغاز شد.
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۳)
مانور مقابله با آلودگی زیست محیطی دریای خزر
مهندس سید علی نعیمی پیش از ظهر امروز 25 خرداد در همایش برگزاری مانور «جستجو و نجات و جلوگیری از آلودگی‌های نفتی دریای خزر» اظهار کرد: مانور ملی منطقه‌ای مقابله با آلودگی نفتی در دریای خزر و ایمنی و نجات، 26 خرداد با همکاری ارگان‌های دریایی در بندر انزلی اجرا می‌شود.
(۲۵ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۱۰)
معاون امور دریایی سازمان بنادر اعلام کرد:شناور جمع آوری آلودگی "دریا پاک 1" در خاورمیانه بی نظیر است
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر، تمام شناورهای جستجو و نجات دریایی، یدک کش، راهنمابر، مسافری و جمع آوری آلودگی با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی در صنایع داخلی ساخته می شود.
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۰۸)
توسعه پایانه نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)
عملیات اجرایی احداث اسکله دلفین، خطوط لوله انتقال و مخازن نگهداری فرآورده های نفتی به منظور توسعه پایانه نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) آغاز شد.
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۱۰)
به آب اندازی نخستین شناور جمع آوری آلودگی نفتی "دریاپاک 1" دربندرعباس
با حضور مقامات ارشد سازمان بنادر و دریانوردی؛نخستین شناور جمع آوری آلودگی نفتی "دریاپاک 1" در بندرعباس به آب اندازی شد.
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۰۹)
برگزاری مانور ملی منطقه ای جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی نفتی در دریای خزر
مانور ملی منطقه ای جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی نفتی در دریای خزر طی روزهای 25 و 26 خرداد ماه جاری در بندر انزلی انجام می شود.
(۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۹)
نجات جان 8 دریانورد یک لنج باری در آبهای بندر لنگه
مدیر اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه از امداد رسانی به یک فروند موتورلنج باری و نجات جان 8 سرنشین آن در آبهای ساحلی بندر لنگه خبر داد.
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۴۰)
ترجمه کد مدیریت ایمنی ، بهداشت و محیط زیست بندر توسط سازمان بنادر
ترجمه کد مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست بندر تدوین شده توسط برنامه منطقه ای بین المللی دریانوردی(IMO ) ، برنامه سازمان ملل متحد ( UNDP) ، تسهیلات محیط زیست جهانی ( GEF) و با همکاری سازمان های بین المللی دولتی در جولای سال 2007
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۰۱)
اجرایی شدن ماده 6 آیین نامه مربوط به قانون حفاظت از دریاها و رودخانه های قابل کشتیرانی در مقابل آلودگی به مواد نفتی
مدیر کل عملیات و ایمنی دریایی از اجرای ماده 6 آیین نامه قانون حفاظت از دریاها و رودخانه های قابل کشتیرانی در مقابل آلودگی از اول شهریور ماه سال جاری خبر داد.
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۵۵)
تهیه دفاتر ثبت نفت و زباله سکوهای ثابت در ایران
سال 2008 میلادی، سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) با همکاری کشورهای حاشیه خلیج فارس و دریای عمان، این منطقه را بعنوان یکی از مناطق ویژه دریایی (Spical Area) تعیین نمود. بر اساس مطالعات انجام شده سالیانه بیش از 50 هزار شناور بزرگ از تنگه هرمز وارد خلیج فارس می شود.
(۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷)
نشست کمیته پایش و به روز رسانی طرح جامع بنادر بازرگانی کشور
نشست کمیته پایش و به روز رسانی طرح جامع بنادر بازرگانی کشور به منظور بررسی پروژه های عمرانی و مطالعاتی بنادر استان خوزستان با حضور دکترخانزادی عضو هیأت عامل و معاون توسعه و تجهیز سازمان بنادر و دریانوردی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۱۰)
رونق تردد کشتی ها تا افزایش 13 درصدی حمل و نقل مسافری
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از تخلیه و بارگیری بیش از 13 میلیون تن انواع کالاهای نفتی و غیرنفتی در بنادر تجاری این استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۲۰)
آمادگی قزاق ها برای ترانزیت سالانه 15 میلیون تن کالادر بندر شهید رجایی
معاون وزیر راه و رییس شرکت راه آهن جمهوری قزاقستان با همراهی جمعی از مسئولان صنعت ریلی کشوری و استانی، از زیرساخت های شبکه راه آهن بزرگترین بندر تجاری ایران در استان هرمزگان بازدید و از مشاهده امکانات این بندر ابراز شگفتی کرد.
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴)
انتقال موفقیت آمیز مغروقه ماشاء الله به بندرخرمشهر
معاون دریایی و بندری بندرخرمشهر از انتقال موفقیت آمیز مغروقه ماشاء الله به بندرخرمشهر خبر داد.
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶)
تخلیه و بارگیری 90 هزار تن کالا در بندر تجاری لنگه
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از تخلیه و بارگیری حدود 90 هزار تن کالا و رونق چشمگیر صادرات و ترانزیت نفتی از ابتدای سالجاری تاکنون، خبر داد.
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۵)
اتمام بارگیری محموله کمک های بشر دوستانه ملت ایران به مردم مظلوم یمن
کشتی ایرانی آرزو، پس از اتمام بارگیری محموله کمک های بشر دوستانه ملت ایران به مردم مسلمان و مظلوم یمن در بندر امام خمینی(ره)، این مجتمع بزرگ بندری را ترک کرد.
(۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۰۰)
افزایش نرخ سوخت شناورها مورد بررسی قرار گرفت
طی نشستی محمد آشوری نماینده محترم مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با صاحبان موتور لنج های تجاری مشکل افزایش سوخت شناورها مورد بررسی قرار گرفت.
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۴۰)
جابجایی 450 هزار تن انواع کالا در بندر کیش
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از تخلیه و بارگیری حدود 450 هزار تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در تنها بندر جزیره مرجانی خلیج فارس طی دوماهه نخست فصل بهار سال جاری خبر داد.
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۷:۱۹)
نمایشگاه بین المللی دریایی آغاز به کار کرد
نمایشگاه بین‌المللی دریایی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیأت همراه در مصلای تهران افتتاح شد.
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۱۱)
تسهیلات ارزان‌ قیمت سازمان بنادر برای بخش خصوصی
اسلامی: از توسعه و نوسازی ناوگان دریایی حمایت می‌کنیم
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۵۲)
برگزاری اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی آیمو در لندن
نود و پنجمین اجلاس کمیته ایمنی دریانوردی آیمو از تاریخ 3 تا 12 ژوئن 2015 مطابق با 13 لغایت 22 خرداد 94 در مقر ایمو در لندن برگزار شد.
(۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶)
همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل، مسکن و شهرسازی
همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل، مسکن و شهرسازی
زمان:11 الی ١2مهرماه١٣٩٤ - مکان :تهران- مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما
(۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۸)
نمایشگاه بین المللی دریایی
نمایشگاه بین المللی دریایی
زمان:16 الی 19خردادماه ١٣٩٤ - مکان :تهران- مصلای امام خمینی (ره )
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷)
بیست وسومین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی
بیست وسومین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی
زمان:4و5 خردادماه 1394 - مکان :مجتمع ورزشی آموزشی ورفاهی شرکت نفت ایران -محمودآباد
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴)
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل
زمان :3 الی 9 آبان ماه 1393
(۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۳۷)
یازدهمین همایش بین المللی سواحل،بنادروسازه های دریایی
یازدهمین همایش بین المللی سواحل،بنادروسازه های دریایی
زمان :3 لغایت 5 آذر ماه 1393
(۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۳۲)
روز جهانی دریانوردی
روز جهانی دریانوردی
زمان :1 مهرماه 1393 مکان :تهران ،سالن همایش های برج میلاد
(۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵)
همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور
همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور
زمان :3 الی 4 تیرماه 1393 مکان :مرکزهمایش حکمت پژوهشگاه شیمی ومهندسی شیمی ایران
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹)
نمایشگاه بین الملی دریایی
نمایشگاه بین الملی دریایی
زمان :8الی 11بهمن1392 مکان :محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران
(۳ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴)
هفته پدافندغیرعامل گرامی باد
هفته پدافندغیرعامل گرامی باد
زمان :4الی 10آبان ماه 1392 مکان :سازمان بنادرودریانوردی
(۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۴:۳۸)
روزجهانی دریانوردی
روزجهانی دریانوردی
زمان :3مهرماه 1392 مکان :سالن خلیج فارس ،پژوهشگاه نیرو
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۳:۴۵)
انتصاب سرپرست معاونت امور دریایی سازمان
(۸ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۴۳)
انتصاب « مدیر بنادر و دریانوردی آبادان »
(۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲)
انتصاب « مدیر کل منابع انسانی ، پشتیبانی و رفاه سازمان بنادر و دریانوردی »
(۲۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۶:۵۰)
انتصاب مشاور مدیرعامل در امور خصوصی سازی سازمان بنادر و دریانوردی
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۴)
انتصاب مدیرکل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰)
معاون جدید دریایی و بندری منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد منصوب شد
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۱۰)
انتصاب رییس جدید اداره بندر و دریانوردی دیر
(۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ۱۸:۵۴)
انتصاب عضو هیات عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر ودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۶:۳۰)
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان بنادرودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۵۵)
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون امور دریایی سازمان بنادرودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۵۱)
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه وتجهیز بنادر سازمان بنادر ودریانوردی
(۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۴۷)
طی احکامی جداگانه از سوی مهندس سعیدنژاد؛ انتصاب سه معاون و یک مدیر بندر در حوزه دریایی و بندری هرمزگان
(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۴۵)
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی می باشد.