یکشنبه، ۳ مرداد ۱۳۹۵
 
به سازمان بنادر و دریانوردی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
کالاهای اساسی منطقه شرق کشور از بندر چابهار تخلیه و بارگیری می شود
سیدمسعود آزادگان مدیرکل عملیات بازرگانی خارجی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با هدف ارزیابی آخرین بررسی وضعیت طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار جهت ترخیص کلیه کالاهای اساسی استانهای شرق کشور از بندر چابهار بازدید کرد.
(۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۴۴)
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی : به بهانه مبارزه با قاچاق کالا به ترانزیت کشور لطمه نزنیم
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بارگیری و ارسال کالای ترخیص شده از سوی متصدی حمل و نقل به معنای ‌کنترل و چک کردن آن نیست. وی مسئول نیست که بیاید و کنترل کند که آیا کالای ترخیص شده مدارکش اصلی یا جعلی است و یا تبانی‌ای صورت گرفته است.
(۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۱۳)
احداث مجهزترین انبار کالای خطرناک در بندر امام خمینی
عملیات احداث مجهزترین انبار کالاهای خطرناک و پایانه ی مواد آتش زا در بنادر کشور با اعتباری بالغ بر 153 میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) به اتمام رسید.
(۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰)
مانور عملیاتی اطفای حریق در بندر گناوه
نور اله اسعدی رییس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت : مانور عملیاتی اطفای حریق در بندر گناوه ، با موفقیت انجام شد.
(۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸)
انتشار هجدهمین شماره از ماهنامه الکترونیکی مسیر
شماره هجدهم ماهنامه خبری، تحلیلی و آموزشی بندری و دریایی الکترونیکی مسیر (تیر 1395) منتشر و در اختیار ذینفعان و علاقه مندان قرار گرفت.
(۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۷)
بیش از 480 هزار تن کالا در بندر شهید باهنر جابجا شد
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از تخلیه و بارگیری 482 هزار تن کالای نفتی و غیرنفتی و همچنین افزایش بیش از 3 برابری صادرات محموله های نفتی در این بندر طی سال جاری خبر داد.
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۶)
مدال آوری دو فرزند ورزشکار بندر امام خمینی(ره) در رقابت های جهانی ووشو
دو تن از فرزندان ورزشکار کارکنان منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره)، در جریان مسابقات بین اللملی رشته ی رزمی ووشو، موفق به کسب مدال های طلا و نقره ی این رقابت ها شدند.
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱)
مدیر کل بنادر مازندران : توسعه گردشگری دریایی وظیفه ذاتی سازمان بنادر و دریانوردی است
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با بیان اینکه توسعه گردشگری دریایی از وظایف مهم و ذاتی سازمان بنادر است از حمایت های همه جانبه سازمان بنادر و دریانوردی از طرح های مرتبط با صنعت گردشگری دریایی خبر داد .
(۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳)
تعمیر اساسی شناور بویه گذار مهر در بندر امام خمینی(ره)
شناور بویه گذار مهر با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد ریال باهدف حفظ و صیانت از اموال سرمایه ای سازمان بنادر و دریانوردی، ضمن بهره گیری از توان نیروهای متخصص داخلی تحت تعمیرات اساسی زیرآبی قرار گرفت.
(۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵)
موسوی خبر داد: ترابری 5.4 میلیون نفرسفر مسافر در بنادر قشم
مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم از تخلیه و بارگیری 1.9 میلیون انواع کالای نفتی و غیرنفتی و ترابری 5.4 میلیون نفر- سفر در بنادر این جزیره طی سه ماهه سال جاری خبر داد.
(۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸)
بهاری پررونق در بزرگترین بندر تجاری ایران
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی از رونق 34 درصدی عملیات جابجایی محموله های بازرگانی در بزرگترین بندر تجاری کشور طی سه ماه نخست سال جاری خبر داد.
(۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲)
رسیدگی به شکایت 21 خدمه یک فروندکشتی خارجی در بندر امام خمینی
به دنبال بازرسی و پیگیری‌های مرکز کنترل و بازرسی کشتی ها در منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره) به شکایت 21 خدمه یک فروند کشتی خارجی رسیدگی و مطالبات آن‌ها وصول گردید.
(۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲)
لایحه «تصویب مقررات بین المللی جلوگیری از تصادم در دریا» تقدیم مجلس شد
دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه «تصویب مقررات بین المللی جلوگیری از تصادم در دریا» را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
(۲۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷)
لایحه «تصویب اصلاحات مقررات بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا» به مجلس شورای اسلامی ارائه شد
دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، لایحه «تصویب اصلاحات مقررات بین المللی ایمنی جان اشخاص در دریا» را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۳۱)
ارائه لایحه جلوگیری از آلودگی دریا به مجلس
لایحه مربوط به کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی دریا به مجلس تقدیم شد.
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۲۰)
تشکیل کمیته تخصصی حمل و نقل محور شرق از ضروریات برنامه وزارت راه و شهرسازی است
مهندس بهروز آقایی طی نشست که با حضور مهندس اسفندیاری معاونت برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در بندر چابهار برگزار شد تاکیدکرد : تشکیل کمیته تخصصی حمل و نقل محور شرق از ضروریات برنامه ای وزارت راه و شهرسازی برای تسریع در حمل کالا و ترانزیت کشور است.
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۱)
بازدید استاندار گیلان از طرحهای اجرایی بنادر گیلان در بندر انزلی
دکتر نجفی استاندار گیلان و کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان به همراه مدیر کل استان گیلان از طرحهای اجرایی بنادر گیلان در بندر انزلی بازدید کردند .
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸)
توسعه بندر چابهار یک جهاد اقتصادی و استراتژیکی است
رضا سیف الهی معاون سیاسی و اجتماعی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی کشور به همراه هیأت همراه با هدف بررسی ابعاد اجتماعی و اثرات اجرایی توسعه از بندر شهید بهشتی بازدید کردند.
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷)
آغاز عملیات لایروبی در بندر اروند کنار
عملیات لایروبی بندر اروند کنار با هدف افزایش پهلو دهی شناورها در این بندر آغاز شد.
(۲۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸)
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان :فرایند ممیزی موثرترین گزینه در بهبود اثر بخشی سیستم هاست
اجرای فرایند ممیزی HSE با محوریت شاخص های ایمنی، بهداشت و محیط زیست و مراکز طب کار و اورژانس در خصوص ممیزی سالیانه مطابق سنوات گذشته توسط تیم کارشناسان از بخشهای سازمانی و سایر بنادر ، در بندر چابهار مورد پایش قرار گرفت.
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۴۱)
دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد
دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی به ریاست دکتر نجفی استاندار گیلان و اعضای کارگروه به میزبانی بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد و مصوباتی در خصوص صادرات به تصویب رسید.
(۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹)
بازدید هیأت گردشگری و توریستی ایتالیایی از منطقه وی‍‍ژه اقتصادی بندر نوشهر
هیأت گردشگری و توریستی ایتالیایی روز چهارشنبه 23 تیرماه از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد.
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۸:۳۴)
انتشارچهارمین شماره ماهنامه الکترونیکی «امواج دانش»
چهارمین شماره ماهنامه تخصصی الکترونیکی مدیریت دانش جامعه بندری و دریایی، امواج دانش (تیر 1395) منتشر و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۴۲)
معاون امور دریایی در نشست هم اندیشی گردشگری دریایی :شناورهای نمونه گردشگری معرفی می شوند
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از معرفی نماد و الگوی شناور گردشگری دریایی استاندار به ویژه در سواحل جنوبی تا پایان سال جاری خبر داد.
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۲۵)
رشد 23 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بندر لنگه
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه از تخلیه و بارگیری 195 هزار تن کالا و جابجایی 20هزار نفر در مسیرهای دریایی مشترک ایران با کشورهای حوزه خلیج فارس طی سه ماهه نخست سالجاری خبر داد.
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۰۴)
مدیرعامل سازمان بنادر در نشست اتاق فکر این سازمان تأکید کرد :پیگیری صدور بارنامه حمل سراسری
معاون وزیر راه و شهرسازی در اتاق فکر سازمان بنادر و دریانوردی صبح امروز در مورد صدور بارنامه محل سراسری تأکید کرد و گفت : برای اجرایی شدن صدور بارنامه سراسری باید اقدامات در سه حوزه متمرکز شود اول اینکه با توجه به مطالعات لجستیک ملی، چگونگی صدور بارنامه سراسری بررسی شود.
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰)
بازدید استاندار خوزستان و هیئت همراه از بندر آبادان
دکتر شریعتی استاندار خوزستان به همراه شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان از بندر آبادان بازدید نمودند.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۵)
تخلیه و بارگیری 480 هزار تن کالا در بندر کیش
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری حدود 480 هزار تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی در بندر گاه این جزیره تخلیه و بارگیری شد.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۴۹)
مدیر بندر آنتورپ به نقل از فیلسوف فرانسوی‌ :صلح نتیجه طبیعی تجارت است
مدیر بندر آنتورپ با تاریخی خواندن امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی این بندر با بندر شهیدرجایی ایران، اظهار داشت : ضرورت های دوجانبه ایجاد می کند برای دستیابی به منافع برابر با هم متحد باشیم.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸)
سفیر بلژیک در مراسم خواهرخواندگی بندر شهیدرجایی و بندر آنتورپ :خلیج فارس فقط با ایران ثبات دارد
سفیر بلژیک در تهران با بیان اینکه همکاری های اقتصادی ایران و بلژیک یک گام به جلو پس از توافق هسته ای محسوب می شود، گفت : دو کشور ایران و بلژیک به لحاظ جغرافیایی، در موقعیت بسیار خوب برای توسعه تجاری و روابط بازرگانی قرار دارند.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴)
مدیرعامل سازمان بنادر در مراسم "روز آنتورپ "خبر داد :جذب سرمایه گذاری 5میلیارد دلاری برای توسعه بنادر تجاری کشور
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تاکنون برای توسعه بنادر تجاری کشور، دولت و بخش خصوصی بیش از پنج میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده اند.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹)
بندر شهید رجایی و بندر آنتورپ بلژیک خواهر خوانده شدند
طی مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و سفیر بلژیک ، تفاهمنامه خواهر خواندگی بندری به امضای «ابراهیم ایدنی» مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و «ادی برانیکس» مدیرعامل بندر آنتورپ بلژیک رسید.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱)
بازدید مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان از بندر شهید رجایی
همزمان با دومین روز از هفته تامین اجتماعی، بندر شهید رجایی میزبان مدیرکل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان بود که با مدیران بزرگترین بندر تجاری کشور و نمایندگان کارفرمایان در خصوص مباحث بیمه ای و درمانی به گفتگو نشستند.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲)
دیدار و ملاقات معاون دریایی سازمان با مقامات کشور مالتا
مهندس راستاد معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، در نشستی با مقامات مالتا زمینه های همکاری بین دو کشور را بیان کردند .
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱)
72 ساعت بیم و امید در منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره)
در پی وقوع سانحه حریق در سایت پتروشیمی بوعلی سینا منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندری امام خمینی(ره)، مجتمع بندری امام خمینی(ره) با اتخاذ اقدامات احتیاطی و بسیج کامل نیروها و امکانات، آمادگی خود برای مقابله با خطرات توسعه ی احتمالی حریق در پتروشیمی بوعلی سینا را به بالاترین سطح رساند.
(۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۶)
بازاریابی مهم ترین اولویت سرمایه گذاری دربندر چابهار
دکتر آقایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در اولین جلسه کمیته سرمایه گذاری که با حضور اعضای کمیته از بخشهای فنی ، حقوقی ، بندری و دریایی تشکیل شد گفت : با توجه به به نگاه ویژه دولت و سیاستهای سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به بندر چابهار موضوع "بازاریابی" برای سرمایه گذاری در بندر چابهار ازمهمترین اولویت های سرمایه گذاری است.
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۸)
حمایت همه جانبه مسئولان ارشد اجرایی و قضایی استان مازندران نقش مهمی در جلوگیری از تخریب مناطق ساحلی داشته است
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت : با حمایت های جدی مسئولان ارشد اجرایی و قضایی استان مازندران خوشبختانه اقدامات خوبی طی سال های اخیر در راستای جلوگیری از تخریب مناطق ساحلی استان صورت گرفته است .
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۳۷)
نجات 41 سرنشین یک شناور مسافری در حوالی جزیره ابوموسی
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ارایه خدمات امداد و نجات دریایی به سرنشینان یک شناور مسافری خبر داد که در مسیر دریایی جزیره ابوموسی به بندرلنگه دچار آتش سوزی شده بود.
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۵۷)
قدردانی رئیس جمهوری از آتش نشان سازمان بنادر در مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران پس از مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا از آتش نشانان شجاع و فداکار، شرکت های نفتی دست اندرکار و نهادها و سازمانهایی که در فرو نشاندن این آتش گسترده همکاری داشته اند، قدردانی کرد.
(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵)
تخصیص 800 میلیارد ریال جهت توسعه زیرساخت های دریایی و بندری در بنادر تابعه استان بوشهر
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در اجرای طرح توسعه بنادر ۱۱ گانه استان بوشهر اعتبارات ملی متمرکز اجرای طرح‌های بندری از ۶۳۰ میلیارد ریال در سال گذشته به ۸۰۰ میلیارد ریال در سال 95 افزایش یافت.
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۸:۵۹)
اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران برای اولین بار در کشور موفق به ساخت قطعه استاتور شناور ناجی شد
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از ساخت قطعه استاتور شناور ناجی6 توسط کارشناسان تعمیر و نگهداری تجهیزات اداره کل برای اولین بار در سطح کشور خبر داد.
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۵۵)
دوره آموزشی ایمنی تخلیه و بارگیری و بسته بندی کالا در بندر شهید رجایی
دوره آموزشی ایمنی در تخلیه و بارگیری و بسته بندی کالای خن کاران با هدف آشنایی این افراد با آخرین استانداردهای این بخش در مجتمع بندری شهید رجایی برگزار شد.
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۳)
اختصاص مسیر ویژه برای صادرات محصولات کانتینری پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره)
در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و به منظور تسهیل در بارگیری تولیدات صنایع داخلی، ضمن تعیین مسیر اختصاصی برای تردد کامیون های حامل محصولات کانتینری پتروشیمی، روند بارگیری این نوع محصولات در منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی(ره) بهبود یافت.
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳)
نشست مشترک مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با مدیر عامل سازمان منطقه آزادچابهار
نشست مشترک مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف بررسی زمینه افزایش تعاملات در خصوص جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی و نقش مؤثر آنها در ترافیک کالا و کشتی و بررسی دیدگاه های کارشناسی در خصوص راه اندازی پایانه های مسافری،نفتی، کانتینری، تولیدی، صنعتی و مواد معدنی و ایجاد پسکرانه ها مناسب بحث و تبادل نظر شد.
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۲)
معاون اول رئیس جمهور در بازدید از بندرامیرآباد تاکید کرد: تبدیل شدن بندرامیرآباد به کانون اصلی توسعه مازندران
دکتر جهانگیری در صدرهیاتی از وزرای راه وشهرسازی، تعاون ، کار و رفاه اجتماعی،کشور ،استاندارمازندران،جمعی از نمایندگان مازندران درمجلس شورای اسلامی و مدیران استانی،باحضور در بندرامیرآباد از زیرساخت ها و تجهیزات بندری و دریایی و پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی بازدید و در روندتوسعه این بندر قرار گرفت.
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴)
ملاقات مهندس سعید نژاد با مدیر اجرایی اتحادیه بین المللی دانشگاه های دریایی
طی درخواستی از سوی اتحادیه بین المللی دانشگاههای دریایی، نشست مشترکی بین مدیر اجرایی این اتحادیه و مهندس سعیدنژاد معاون وزیر و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت.
(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹)
پیام معاون وزیرراه وشهرسازی ومدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۷:۲۳)
برگزاری همایش "روز بندر آنتورپ "در تهران
همایش "روز بندر آنتورپ "در تهران در تاریخ بیست و یکم تیر ماه 1395 (11 جولای، 2016 میلادی) به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی در محل سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی سازمان برگزار خواهد شد.
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱)
برای اولین بار صورت پذیرفت: ترانزیت روغن پایه صنعتی با استفاده از کانتینر در بندرامیرآباد
فرآورده های نفتی کشورهای حاشیه دریای خزر از بندر امیرآباد به کشورهای دیگر ترانزیت می شود.
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴)
سعید نژاد در دیدار با دبیر کل آیمو مطرح کرد : معرفی افراد متخصص و با تجربه برای پست های حرفه ای آیمو
در حاشیه اجلاس یک صد و شانزدهم شورای آیمو، مهندس سعیدنژاد به همراه کاردار و نماینده دایم کشورمان نزد آیمو و دیگر اعضای هیأت همراه، با "کی تک لیم" دبیر کل آیمو دیدار و گفتگو نمود.
(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲)
پیش بینی حمل و نقل کانتینری تا سال 2025
با رشد جمعیت دنیا و افزایش GDP تقاضا برای کانتینرهای غول‌پیکر به‌خصوص برای بارهای انبوه و فریز‌شده تا سال 2025 رواج بیشتری می‌یابد...
(۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۱۴)[ تعداد کلیک : ۳۵ ]
وضعیت بازار اجاره کشتی‌های نفتکش
انتظار می‌رود نرخ اجاره کشتی‌های نفتکش VLCC همزمان با بارگیری نفتکش‌ها از خاورمیانه در هفته جاری در بازارهای آسیا کاهش یابد...
(۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۲۲)[ تعداد کلیک : ۵۳ ]
صنعت حمل و نقل دریایی انگلیس و تبعات خروج از اتحادیه اروپا
با روشن‌شدن نتیجه همه‌پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و ایجاد شوک اولیه در بریتانیا، اروپا و سراسر جهان؛ پس لرزه‌های این واقعه مهم در اتحادیه اروپا شروع شده و بحث‌های داغ و مهمی حول جنبه‌های مختلف این تحول و نتایج آن در هر یک از کشورهای اروپایی به‌راه افتاده است...
(۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳)[ تعداد کلیک : ۹۲ ]
رتبه ایران در جذب سرمایه‌گذاری خارجی
بر اساس گزارش آنکتاد، سرمایه‌گذاری خارجی جهان در سال 2016 وارد سومین سال متوالی کاهشی خود شد...
(۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۵:۱۹)[ تعداد کلیک : ۱۲۲ ]
سه ماهه اول سال 2016، بدترین فصل در تاریخ بازار فله خشک
بر اساس اظهارات مقامات شرکت Greenship: در تاریخ حمل و نقل دریایی محمولات فله خشک، سه ماهه اول سال 2016، احتمالا بدترین دوره بوده است...
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲)[ تعداد کلیک : ۱۵۱ ]
بررسی عملکرد واردکنندگان بزرگ در تجارت جهانی
رشد دراماتیک اقتصاد چین و رشد تقاضای مواد خام در ابتدای قرن میلادی جاری، تجارت دریایی جهان را به سطوح جدیدی رساند...
(۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۵۰)[ تعداد کلیک : ۱۴۴ ]
کاهش شدید قیمت کانتینر در سال 2016
موسسه Drewry در گزارشی اعلام کرد: قیمت کانتینر در سال 2016 نسبت به بازه زمانی 2009 کاهش بی‌سابقه‌ای نشان داده است.
(۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹)[ تعداد کلیک : ۲۰۶ ]
افزایش همکاری آنکتاد و گروه بانک جهانی در زمینه سرمایه‌گذاری و تجارت
تجارت، سرمایه‌گذاری و حمایت از بخش خصوصی در کشورهای در حال توسعه دستورکار سال 2030 سازمان ملل متحد برای توسعه پایدار می باشد.
(۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰)[ تعداد کلیک : ۱۴۷ ]
راه اندازی پایگاه داده‌ای جدید آنکتاد با هدف کمک‌های فنی
در تاریخ 29 آوریل 2016 با حضور کشورهای عضو، از پایگاه داده‌ای جدید آنکتاد پرده‌برداری شد.
(۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۳۵)[ تعداد کلیک : ۱۸۱ ]
وضعیت تجارت جهانی در سال 2016
بر اساس گزارش سازمان جهانی تجارت پیش بینی می شود رشد تجارت جهانی از 8/2 درصد در سال 2015 به 9/3 درصد درسال 2016 افزایش یابد
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹)[ تعداد کلیک : ۲۴۵ ]
روز جهانی دریانورد
روز جهانی دریانورد
زمان: ١تیرماه 1395 - مکان : تهران – فرمانیه
(۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۰۷)
دوازدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2016)
دوازدهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2016)
زمان: 10 لغایت 12 آبان ماه - مکان : تهران – هتل بین المللی المپییک
(۱۹ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲)
هفتمین اجلاس مشترک پنج جانبه مدیران بنادرکشورهای حاشیه دریای خزر
هفتمین اجلاس مشترک پنج جانبه مدیران بنادرکشورهای حاشیه دریای خزر
زمان:25و26آبان ماه ١٣٩٤ - مکان :ایران - مازندران - بندر امیرآباد
(۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۰۳)
روز جهانی دریانوردی
روز جهانی دریانوردی
زمان:8 مهرماه ١٣٩٤ - مکان :ایران - تهران
(۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸)
پنجمین نمایشگاه بزرگ راه وشهرسازی وصنایع وابسته
پنجمین نمایشگاه بزرگ راه وشهرسازی وصنایع وابسته
زمان:6الی 9 آبان ماه ١٣٩٤ - مکان :تهران- مصلای بزرگ امام خمینی (ره )
(۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱)
همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل، مسکن و شهرسازی
همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حمل ونقل، مسکن و شهرسازی
زمان:11 الی ١2مهرماه١٣٩٤ - مکان :تهران- مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما
(۱ تیر ۱۳۹۴ ۱۵:۰۸)
نمایشگاه بین المللی دریایی
نمایشگاه بین المللی دریایی
زمان:16 الی 19خردادماه ١٣٩٤ - مکان :تهران- مصلای امام خمینی (ره )
(۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷)
بیست وسومین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی
بیست وسومین همایش هماهنگی ارگانهای دریایی
زمان:4و5 خردادماه 1394 - مکان :مجتمع ورزشی آموزشی ورفاهی شرکت نفت ایران -محمودآباد
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴)
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل
زمان :3 الی 9 آبان ماه 1393
(۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۳۷)
یازدهمین همایش بین المللی سواحل،بنادروسازه های دریایی
یازدهمین همایش بین المللی سواحل،بنادروسازه های دریایی
زمان :3 لغایت 5 آذر ماه 1393
(۴ آبان ۱۳۹۳ ۱۴:۳۲)
انتصاب به سمت قائم مقام رئیس همایش ICOPMAS 2016
انتصاب بهروز آقایی به عنوان مدیرکل بنادر ودریانوردی استان سیستان وبلوچستان
انتصاب عبدالکریم رزازان به عنوان مشاور مدیر عامل در حوزه صنایع دریایی و بندری
انتصاب سرپرست اداره کل بنادر ودریانوردی استان سیستان وبلوچستان
انتصاب مدیر کل دفتر" برون سپاری وتوسعه مشارکتها "ومشاوراموراجتماعی وشهروندی سازمان بتادر
مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان مازندران منصوب شد
حسین چراغی به عنوان مدیر کل بنادرودریانوردی استان گیلان منصوب شد
انتصاب مدیرکل بنادر ودریانوردی استان بوشهر
انتصاب سرپرست اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران
انتصاب رئیس اداره بنادر ودریانوردی دریاچه ارومیه
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه وتجهیز بنادر
انتصاب سرپرست گارد
انتصاب سرپرست دفتر برون سپاری وتوسعه مشارکت ها
انتصاب آقای حسین چراغی به عنوان سرپرست منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا
انتصاب مدیر کل امور دریانوردان وسازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر
انتصاب مدیر کل امور دریایی سازمان بنادرودریانوردی
انتصاب معاونت دریایی وبندری استان سیستان وبلوچستان
انتصاب معاونت طرح و توسعه استان سیستان وبلوچستان
انتصاب ذیحساب ومدیر کل امور مالی سازمان بنادر
انتصاب مدیرکل برون سپاری وتوسعه مشارکت ها
انتصاب سرپرست اداره کل بنادر ودریانوردی استان بوشهر
معاون اموردریایی سازمان بنادرودریانوردی منصوب شد
انتصابات جدید در اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران
انتصاب معاون اداری و مالی استان سیستان و بلوچستان
رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد
انتصاب فرمانده گارد بنادر و دریانوردی استان گلستان
انتصاب رئیس اداره بندر و دریانوردی کیش
مهندس سید علی نعیمی به عنوان جانشین رئیس شورای حمل و نقل استان گیلان منصوب شد
انتصاب فرمانده پایگاه شهدای والفجر (سازمان بنادر ودریانوردی )
انتصاب «مشاور مدیرعامل سازمان بنادر در امور خصوصی سازی» و نماینده مدیرعامل سازمان و دبیر کمیته وجوه اداره شده»
انتصاب مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)
انتصاب مدیر کل تأمین و نگهداری تجهیزات
انتصاب سرپرست معاونت توسعه و تجهیز بنادر
انتصاب سرپرست معاونت امور دریایی سازمان
انتصاب « مدیر بنادر و دریانوردی آبادان »
انتصاب « مدیر کل منابع انسانی ، پشتیبانی و رفاه سازمان بنادر و دریانوردی »
انتصاب مشاور مدیرعامل در امور خصوصی سازی سازمان بنادر و دریانوردی
انتصاب مدیرکل مهندسی عمران سازمان بنادر و دریانوردی
معاون جدید دریایی و بندری منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد منصوب شد
انتصاب رییس جدید اداره بندر و دریانوردی دیر
انتصاب عضو هیات عامل و معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر ودریانوردی
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان بنادرودریانوردی
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون امور دریایی سازمان بنادرودریانوردی
انتصاب عضو هیات عامل ومعاون توسعه وتجهیز بنادر سازمان بنادر ودریانوردی
طی احکامی جداگانه از سوی مهندس سعیدنژاد؛ انتصاب سه معاون و یک مدیر بندر در حوزه دریایی و بندری هرمزگان
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به سازمان بنادر و دریانوردی می‌باشد.