"شناور مجاز" شناوری است که از مبادی مجاز تردد کند و تحت نظارت بازرسان اداره حفاظت و ایمنی دریانوردی باشد در شرایط نامساعد جوی، از سفر دریایی خودداری نمایید شوخی های خطرناک در شناور یکی از مهمترین عوامل ایجاد حادثه است شناخت و رعایت نکات ایمنی ارائه شده توسط ناظرین و بازرسان ایمنی، مهم‌ترین اصل در سفرهای دریایی است و رعایت آن ضامن سلامت شما است آلودگی دریا، محیط زیست و زندگی میلیون ها انسان را تهدید می کند ساعات ازدحام مسافران در بنادر 8:30 تا 11 صبح است، لذا بهتر است جهت رفاه خود و خانواده محترمتان، ساعات دیگری جهت حضور در بنادر مسافری انتخاب نمایید با رعایت نکات ایمنی، جان خود و فرزندان دلبندتان را بیمه کنید پس از سوار شدن به شناور، بلافاصله با وسایل ایمنی و راه های خروج اضطراری آن آشنا شوید سوار شدن به شناورهای غیرمجاز مخاطرات زیادی را به دنبال خواهد داشت و کسی (حتی بیمه) مسئولیت آن را قبول نمی کند عجله در هنگام سوار و پیاده شدن به شناور (قبل از پهلوگیری کامل)، از عوامل بروز حادثه است

رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد

طی حکمی از سوی مهندس محمد سعیدنژاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تیران جاسم‌زاده به عنوان رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد.
رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد

به گزارش روابط عمومی، در آیینی با حضور مسئولان استان بوشهر و شهرستان عسلویه در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه، رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معارفه و تیران جاسم‌زاده به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز اظهار داشت: محمود حکانی (مدیر سابق اداره بندر عسلویه) در مدت فعالیت خود در این بندر، عملکرد خوبی داشت و اقدامات ارزشمندی در توسعه بندر انجام داد.

محمد راستاد افزود: مدیر جدید این بندر (جاسم‌زاده) نیز از نیروهای توانمند در بنادر و دریانوردی استان به شمار می‌رود و امیدوار هستیم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر این مجموعه باشیم.

وی یادآور شد: بندر عسلویه نیازمند توسعه و پیشرفت بیشتر است و باید همه دست به دست هم بدهیم تا شاهد موفقیت در این منطقه باشیم.

در این آیین، با تقدیر از تلاش‌های محمود حکانی (رئیس سابق اداره بندر عسلویه)، در حکمی از سوی محمد سعیدنژاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تیران جاسم‌زاده به عنوان رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد.

 

۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۰۶
مرکزروابط عمومی |
کد خبر : ۳۴,۱۷۱

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید