اخبار

رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد

رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد
طی حکمی از سوی مهندس محمد سعیدنژاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تیران جاسم‌زاده به عنوان رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، در آیینی با حضور مسئولان استان بوشهر و شهرستان عسلویه در جلسه شورای اداری شهرستان عسلویه، رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معارفه و تیران جاسم‌زاده به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز اظهار داشت: محمود حکانی (مدیر سابق اداره بندر عسلویه) در مدت فعالیت خود در این بندر، عملکرد خوبی داشت و اقدامات ارزشمندی در توسعه بندر انجام داد.

محمد راستاد افزود: مدیر جدید این بندر (جاسم‌زاده) نیز از نیروهای توانمند در بنادر و دریانوردی استان به شمار می‌رود و امیدوار هستیم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر این مجموعه باشیم.

وی یادآور شد: بندر عسلویه نیازمند توسعه و پیشرفت بیشتر است و باید همه دست به دست هم بدهیم تا شاهد موفقیت در این منطقه باشیم.

در این آیین، با تقدیر از تلاش‌های محمود حکانی (رئیس سابق اداره بندر عسلویه)، در حکمی از سوی محمد سعیدنژاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، تیران جاسم‌زاده به عنوان رئیس جدید اداره بندر و دریانوردی شهرستان عسلویه معرفی شد.

 

۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۰۶
مرکزروابط عمومی |