اخبار

برگزاری نشست کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست بندرخرمشهر

برگزاری نشست کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست بندرخرمشهر
نود و سومین نشست کمیته عالی ایمنی، بهداشت و محیط زیست بندرخرمشهر با حضور مدیر کل، معاونان، رؤسای ادارات و کارشناسان HSE برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، پیش از برگزاری نشست مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر و اعضای کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست از محوطه های بندری و محل فعالیت پروژه های در دست اقدام این مجتمع بندری بازدید کردند و در خصوص مسائل ایمنی، بهداشت و محیط زیست به بحث و گفتگو پرداختند.

پروژه های بهسازی و ترمیم اسکله چهار پست، زمینی کردن خطوط برق بندری، انشعاب های سیستم اطفای حریق بندری، برج کنترل و تعمیرگاه بندری از جمله نقاط مورد بازدید اعضای این کمیته بود.

 پس از پایان بازدید در نشستی با حضور اعضای کمیته ایمنی، بهداشت و محیط زیست بندرخرمشهر مقرر شد در خصوص انجام تعمیرات اصلاحی به منظور ایزوله سازی، بهبود اتصالات الکتریکی و تهویه ساختمان برج کنترل، هشدارسازی در خصوص حفاری ها و جمع آوری نخاله های حاصل از گودبرداری ها در سطح محوطه مجتمع بندری به صورت روزانه و خارج سازی کلیه ضایعات و بشکه های فرآورده های نفتی بدون استفاده از بندر خرمشهر توسط شرکت های خدمات بندری و دریایی اقداماتی صورت گیرد.

۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۶:۱۶
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۵۴۸