اخبار

بندر شهید رجایی قهرمان دهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان بنادر کشور شد

بندر شهید رجایی قهرمان دهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان بنادر کشور شد
بندر شهید رجایی با کسب ۳۹۷ امتیاز به مقام قهرمانی دهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند ، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی (جام دریانوردان ) دست یافت.

به گزارش روابط عمومی  ، در این دوره از مسابقات که در دو رشته شنا و قایقرانی، از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ شهریورماه به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد بنادر انزلی با کسب ۳۶۵ امتیاز و نوشهر با ۲۵۷ امتیاز به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.
      براساس این گزارش،در رشته شنا ۱۸۰ ورزشکار  در قالب۱۱ تیم در ۲۱ ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم های بنادر شهید رجایی با کسب ۲۳۰ امتیاز،انزلی با ۲۰۳ امتیاز و آبادان با ۱۳۸ امتیاز به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
      در رشته قایقرانی نیز۱۶۵ ورزشکار در قالب ۹ تیم در رده های مختلف سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم های بنادر شهید رجایی با کسب ۱۶۷ امتیاز،انزلی با ۱۶۲ امتیاز و نوشهربا ۱۵۶ امتیاز به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
      همچنین بر اساس تصمیم کمیته های فنی و اجرایی این دوره از مسابقات جام اخلاق دهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند ، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی به تیم بندر چابهار اهداء گردید.
       گفتنی است آیین اختتامیه دهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند ، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی (جام دریانوردان ) روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه با حضور مسئولان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و اعضای کمیته برگزاری مسابقات در سالن اجتماعات بندر نوشهر برگزار گردید و از تیم ها و نفرات برتر این دوره از مسابقات با اهداء لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

قایقرانی  

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۹:۱۷
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۸۸۸