اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با شرکت سرمایه گذار کره ای

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با شرکت سرمایه گذار کره ای
طی مراسمی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، تفاهم نامه همکاری در زمینه انجام فعالیت های اقتصادی در بندر نوشهر با شرکتConsulting Co.Ltd J.J کشور کره جنوبی به امضاء رسید .
  به گزارش روابط عمومی ، بر اساس این تفاهم نامه که عصر دوشنبه 13 آذر ماه در بندر نوشهر به امضای محمد تقی انزان پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و Ju Yeon park مدیر عامل شرکت Consulting Co.Ltd J.J  رسید شرکت کره ای حدود 500 میلیون دلار در بندر نوشهر سرمایه گذاری خواهد کرد . 
     مدیر کل بنادر مازندران با اشاره به مفاد توافقنامه خاطر نشان کرد : در این توافقنامه شرکت کره ای علاقمندی خود را جهت سرمایه گذاری در اجرای طرح توسعه اراضی بندر نوشهر برای انجام فعالیت های مرتبط دریایی و بندری بر اساس طرح های مصوب سازمان بنادر و دریانوردی و با رعایت مقررات جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود .
     انزان پور افزود : همچنین مقرر شد شرکت کره ای ظرف مدت یک ماه از تاریخ امضاء توافقنامه نسبت به تقاضای اخذ مجوز سرمایه گذاری از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران اقدام نماید . 
     وی تصریح کرد : این توافقنامه هیچ گونه بار مالی و حقوقی برای طرفین نداشته و طرفین موافقت نمودند که جزئیات اجرایی مربوط به طراحی ، اجرا ، میزان هزینه های طرح ، دوره بازگشت سرمایه و بهره برداری از سرمایه گذاری که در اثر اجرای این توافقنامه صورت خواهد گرفت را بر اساس قراردادی که متعاقباً تنظیم و امضاء خواهند نمود مورد اقدام قرار دهند . 
 
 
 
۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۱۴
مرکز روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۱,۲۳۲