"شناور مجاز" شناوری است که از مبادی مجاز تردد کند و تحت نظارت بازرسان اداره حفاظت و ایمنی دریانوردی باشد در شرایط نامساعد جوی، از سفر دریایی خودداری نمایید شوخی های خطرناک در شناور یکی از مهمترین عوامل ایجاد حادثه است شناخت و رعایت نکات ایمنی ارائه شده توسط ناظرین و بازرسان ایمنی، مهم‌ترین اصل در سفرهای دریایی است و رعایت آن ضامن سلامت شما است آلودگی دریا، محیط زیست و زندگی میلیون ها انسان را تهدید می کند ساعات ازدحام مسافران در بنادر 8:30 تا 11 صبح است، لذا بهتر است جهت رفاه خود و خانواده محترمتان، ساعات دیگری جهت حضور در بنادر مسافری انتخاب نمایید با رعایت نکات ایمنی، جان خود و فرزندان دلبندتان را بیمه کنید پس از سوار شدن به شناور، بلافاصله با وسایل ایمنی و راه های خروج اضطراری آن آشنا شوید سوار شدن به شناورهای غیرمجاز مخاطرات زیادی را به دنبال خواهد داشت و کسی (حتی بیمه) مسئولیت آن را قبول نمی کند عجله در هنگام سوار و پیاده شدن به شناور (قبل از پهلوگیری کامل)، از عوامل بروز حادثه است

فراخوان نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر و دریا"

فراخوان برگزاری نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر و دریا" به مدت ۲۰ روز و از تاریخ ۲۵ اسفندماه سال جاری لغایت ۱۵ فروردین ماه سال ۹۷ اعلام شد.
فراخوان نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر و دریا"

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی؛ وحید رحمتی؛ مدیرکل روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام فراخوان برگزاری نخستین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر و دریا"، عنوان کرد: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند در سفرهای دریایی خود از سوژه های جذابی که در اطراف شان وجود دارد عکس و فیلم ثبت و ضبط و بدین ترتیب در جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر ودریا" که توسط سازمان بنادر و دریانوردی برگزار می شود شرکت کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اولین جشنواره نوروزی فیلم و عکس "بندر ودریا" به منظور نمایش بخشی از فرصت های گردشگری دریایی و بندری با توجه به حجم بالای سفرهای نوروزی برگزار می شود، جزئیات فراخوان این جشنواره را تشریح کرد.

شرایط شرکت در جشنواره:

  • تصاویر و فیلم ها باید دارای نمایی از بندر و دریا باشند.
  • حداکثر زمان فیلم های ارسالی یک دقیقه است(فیلم هایی به مدت زمان بیشتر مورد پذیرش نیست)
  • فیلم ها و تصاویری که حاوی پیام یا داستانی روایی از یک سفر دریایی هستند شانس بیشتری برای گرفتن جایزه دارند.
  • حداکثر زمان ارسال تصاویر و فیلم ها تا ۱۵ فروردین ماه است.
نحوه گزینش تصاویر و فیلم ها:
  •  تصاویر پس از ارسال، در تحریریه روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی بررسی می شوند و پس از آن ۱۰ فیلم و تصویر برتر انتخاب شده و در شبکه های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی آپلود خواهند شد. لازم به ذکر است که فیلم ها و تصاویری که مخاطبان بیشتری آن ها را بپسندند برگزیده و به آن ها جوایز نفیسی اعطا می شود.
  نحوه ارسال فیلم ها و تصاویر:
  • جهت شرکت در جشنواره "بندر و دریا" عکس و فیلم مربوطه را با PMO_97#  و #عکاسی_بنادر در صفحه اینستاگرام خود منتشر و صفحه @ PMO_IR  را تگ کنید. همچنین در کپشن اصلی عکس حتما متن "جشنواره فیلم و عکس بندر و دریا" نگاشته شود. 
 جوایز نفرات برتر:
  • تبلت هوشمند و یک سفر دریایی به همراه خانواده
  • تلفن هوشمند
  • ساعت هوشمند

بنر جشنواره عکس و فیلم بندر و دریا  

۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۱۳:۴۱
کد خبر : ۴۱,۶۵۹

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید