برای دریافت نتایج آزمون خود لطفاً از منوی " ثبت نام اینترنتی آزمون " وارد شوید و سپس بر روی کارنامه آزمون کلیک نمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لطفا کد پیگیری را وارد نمایید  

 • .

   
  •  شرایط ثبت نام ثبت نام اینترنتی آزمونهای دریانوردی: قابل توجه کسانیکه از طریق اینترنتی برای آزمونهای دریانوردی ثبت نام می کنند می بایست اصل و کپی مدارک مربوطه خود را برای تایید و صحه گذاری، در فاصله زمانی تعیین شده (از زمان ثبت نام تا پایان آزمونهای همان دوره)به بخش پذیرش اداره آزمون و اسناد دریانوردان تحویل دهند، بدیهی است داوطلبانی که از ارایه مدارک خود به پذیرش امتناع ورزند برابر مقررات عمل خواهد شد و در صورت نقص عمده در مدارک و اطلاعات دریافتی، نتایج آزمون داوطلب باطل میشود.

  • قابل توجه دریانوردان سمت ETO :  نظر به الزامات جاری در راستای رعایت مفاد اصلاحیه 2010 مانیل به کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزشی دریانوردان برای سمت افسر مهندس الکترونیک ETO و بررسی های بعمل آمده اعلام می دارد، علاوه بر آموزش تئوری برق فشار قوی مطابق دستورالعمل های مصوب سازمان، اجرای دوره جانبی آموزش عملی برق فشار قوی به مدت 35 ساعت بر اساس سرفصلهای مربوطه الزامی می باشد. 
  • (95/07/19) قابل توجه داوطلبان آزمونهای دریانوردی که برخی از دروس امتحانی درجه درخواستی آنها از برنامه آزمون حذف و به مراکز آموزشی تفویض شده است می رساند، داوطلبانی که در این دروس تفویض شده تجدید شده اند و نمره قبولی کسب ننموده اند می بایست نمره قبولی خود را  از مراکز آموزشی اخذ و به اداره آزمون و اسناد دریانوردان ارایه نمایند.
  • مسابقه عکس دریانوردی :  به سه عکس با موضوع دریانوردان ایرانی،که در آن به مواردی همچون پرچم ایران، شناورهای ایرانی، کاردریانوردان ایرانی، زیبایی صحنه و اثرگذاری پرداخته شود به قید قرعه جوایز نفیس و ارزشمندی اهداء خواهد شد. لطفاً عکسهای خود را به نشانی الکترونیکی  www.seafarers.pmo.ir ارسال نمایید.و در ایمیل خود مشخصات و شماره تماس خودرا قید نمایید. (اندازه عکسها می بایست حداقل 350*480 و حداکثر 700*960  پیکسل باشد.)
  • تلفن گویای اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان: به اطلاع می رساند تلفن گویای اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان به شماره 2-26117241-021 آماده دریافت نظرات،پیشنهادت و انتقادات شما دریانوردان می باشد، لطفاً هر کونه سئوال و یا مسایل خود را فقط از طریق این سامانه ارسال نمایید و در صورت امکان از تماس با سایر شماره تلفن ها جداً خودداری فرمایید.

Loading
[ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ]
[ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ]
اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی
اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی
select
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی

فرایند و نحوه ارسال و پیگیری درخواستهای غیرحضوریفرایند و نحوه ارسال و پیگیری درخواستهای غیرحضوری

برای پیگیری درخواست خود مبنی بر شرکت در آزمونهای دریانوردی و یا صدور اسناد دریانوردی که از طریق دفاتر پست ارسال نموده اید، کد ملی خود و همچنین کد رایانه ایی داده شده را در کادر ذیل وارد نمایید. همچنین می توانید از طریق تلفن گویا به شماره 2-26117241-021 نیز یگیری نمایید.

توجه: با توجه به مشکل فنی این صفحه (که در حال برطرف شده می باشد) ، برای پیگیری درخواست خود هنگامیکه کد ملی و همچنین کد رایانه ایی داده شده را وارد می کنید ممکن است به منوی نتایج آزمون بازگردید که در صورت مشاهده این وضع اگر مجدداً بر روی منوی " پیگیری درخواست" کلیک نمایید در پایین صفحه می توانید پاسخ وضعیت مرسوله خود را دریافت نمایید.  

(لازم به ذکر است اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان موظف است تا یک هفته کاری به درخواستها و مرسولات شما پاسخ دهد.)

لطفا کد پیگیری را وارد نمایید  

1
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

هزینه های شرکت در آزمون و یا صدور گواهینامه ها و شناسنامه دریانوردی را به چه شماره حسابی می توان واریز نمود ؟

شماره حساب  2176459001009   (سیبا) بانک ملی به نام سازمان بنادر و دریانوردی

آیا می توان درخواست و مدارک خود را مبنی بر شرکت در آزمونها و یا صدور گواهینامه و شناسنامه دریانوردی بصورت غیر حضوری و از طریق پست ارسال کنم ؟

بله می توانید... برای این منظور باید به سایت اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان مراجعه و پس از آگاهی از مدارک و شرایط مورد نیاز آنرا به آدرس تهران،میدان فرمانیه،بلوار شهید لواسانی، کوچه شهید ثروتی، پلاک 1 سازمان بنادر و دریانوردی ارسال کنید و از طریق همان سایت و در منوی "پیگیری درخواست" نتیجه درخواست خود را پیگیری نمایید.

چگونه می توان پرسشها و مسایل خود را با اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان مطرح نمود و جوابیه آنرا نیز در اسرع وقت دریافت نمود ؟

برای مطرح نمودن پرسشها و مسایل خود با اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان و دریافت جوابیه آن در اسرع وقت، استفاده از تلفن گویا به شماره 26117241-021 می باشد که در ظرف کمتر از دو روز کاری می توانید جوابیه خود را دریافت کنید.

مدت زمان صدور اسناد دریانوردان چقدر می باشد ؟

مدت زمان صدور بستگی به نوع سند و گواهینامه ها درخواستی دارد، که این مدت زمان برای صدور و تمدید گواهینامه های شایستگی و مهارت و همچنین جانبی یک هفته، برای صدور و تمدید شناسنامه دریانوردی دو هفته و برای صدور المثنی گواهینامه و شناسنامه دریانوردی دو ماه به طول خواهد انجامید.

نتیجه اولیه و همچنین تجدیدنظر آزمونهای دریانوردی چه موقع اعلام می گردد ؟

مدت زمان اعلام نتیجه اولیه آزمونهای اولیه حدوداً 12 روز پس از برگزاری آخرین آزمون شفاهی همان رده و مدت زمان اعلام نتیجه تجدیدنظر 5 روز کاری از زمان ارائه درخواست می باشد.

چگونه می توانم به نمونه سئوالات آزمونهای دریانوردی دسترسی داشته باشم ؟

با مراجعه به سایت اینترنت اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان و منوی "نمونه سئوالات آزمون" می توانید به نمونه سئوالات دسترسی داشته باشید.

 

 • از مخاطبین محترم تقاضا می شود که جهت استعلام اسناد دریانوردی به ترتیب از مرورگرها Google Chrome  ، Mozilla fire-fox  و یا اخرین نسخه windows explorer  استفاده نمایند.
 • In order to retrieve verification of required document use one of these web browsers  : Mozilla Fire fox or Google Chrome or last version of Windows Explorer.
 • برای استعلام اسناد دریانوردان اینجا کلیک نمایید.

استعلام آنلاین اسناد دریانوردان

 

 

 • اطلاعیه ها:
 • قابل توجه کسانیکه از طریق اینترنتی برای آزمونهای دریانوردی ثبت نام می کنند می بایست اصل و کپی مدارک مربوطه خود را برای تایید و صحه گذاری، در فاصله زمانی تعیین شده (از زمان ثبت نام تا پایان آزمونهای همان دوره)به بخش پذیرش اداره آزمون و اسناد دریانوردان تحویل دهند، بدیهی است داوطلبانی که از ارایه مدارک خود به پذیرش امتناع ورزند برابر مقررات عمل خواهد شد و در صورت نقص عمده در مدارک و اطلاعات دریافتی، نتایج آزمون داوطلب باطل میشود.
 • از مخاطبین محترم درخواست می گردد جهت ثبت نام اینترنتی آزمون از مرورگر Mozilla Firefox استفاده نمایند. 
 • زمان اعلام نتیجه اولیه آزمون مطابق با برنامه در حدود دو هفته بعد از آخرین آزمون می باشد.
 • در صورت درخواست تجدیدنظر، زمان ارایه درخواست در هر دوره از آزمون، فقط در روزهای تعیین شده (طبق جدول زیر)  انجام خواهد گرفت.
 • در صورت مشاهده هر گونه مشکل در این خصوص فقط با شماره  22802508 تماس بگیرید.
 • لطفاً از تماس غیرضروری جداً خودداری نمایید.

 

 • توجه: (96/04/25)-به اطلاع دریانوردان محترم می رساند از دوره 963 به بعد ثبت نام کلیه درجه ها فقط از طریق اینترنتی مورد پذیرش می باشد و همچنین دریانوردان قادر هستند از طریق اینترنتی برای دوره های آتی و مدنظر خود تا پایان سال نیز پیشاپیش ثبت نام نمایند .

 

جدول زمانبندی ثبت نام اینترنتی آزمونهای دریانوردی سال 1396

 دوره آزمون  زمان ثبت نام اولیه  زمان درخواست تجدیدنظر  نوع آزمون
 961  -----  -----  شفاهی
 962  96/01/30 96/03/22-23  کتبی و شفاهی
 963  -----  -----  شفاهی
 964  هم اکنون لغایت 96/05/04  96/06/27-28  کتبی و شفاهی
 965  هم اکنون لغایت 96/07/05  -----  شفاهی
 966  هم اکنون لغایت 96/07/26  96/09/20-21  کتبی و شفاهی
 967  هم اکنون لغایت 96/09/29  -----  شفاهی
 968  هم اکنون لغایت 96/10/20  96/12/14-15  کتبی و شفاهی
 

   ثبت نام و نتایج آنلاین آزمون