بنر سرمایه‌گذاری
Loading

اخبار سرمایه‌گذاری در بنادر

یک هیات متشکل از تجار و نمایندگان ارشد شرکت‌های حمل و نقل و لجستیک کشور روسیه روز شنبه ۱۴ آبان از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بندرشهید رجایی بازدید کردند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر اعلام کرد:
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه بالغ بر ۵۰ درصد ظرفیت‌های ایجاد شده در بنادر کشور به واسطه حضور بخش‌ خصوصی و با سرمایه‌گذاری غیر دولتی حادث شده است، تاکید کرد: با تغییر رویکرد سازمان بنادر در مهیا کردن زمینه فعالیت‌ بخش خصوصی در زمینه‌های مختلف بندری و دریایی، ظرفیت‌های تجاری و بازرگانی بنادر در شمال و جنوب ایران به طور تصاعدی ارتقا یافته است.
۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعلام کرد: مجتمع بندری نگین در بوشهر با اجرای پروژه‌های متعدد زیربنایی ، آماده جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف می‌شود.
۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات تجار در حوزه دریایی و بندری و فرایندهای گمرکی با حضور مدیران اقتصادی بوشهر، تجار، مالکان شناورها و شرکت های کشتیرانی در اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر برگزار شد.
۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از پروژه‌های زیرساختی بندر گردشگری چمخاله بازدید کرد و گفت: ضرورت دارد بخش خصوصی برای در روبناهای بندر چمخاله سرمایه‌گذاری کند.
۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تاکید بر اینکه ایجاد و توسعه زیرساخت‌ های بنادر هرمزگان با هدف ارتقاء کیفی و ایمنی مسافری و گردشگری دریایی در دستور کار است، گفت: توسعه بنادر مسافری شهید حقانی، هرمز و نخل ناخدا در اولویت است.
۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، احداث مخازن نگه‌داری فرآورده‌های نفتی، احداث پایانه خدمات کانتینری و کالای کانتینری، احداث ترمینال مکانیزه غلات و واگذاری چهارپایانه کانتینری آماده بهره‌برداری را از شاخص‌ترین اقدامات انجام شده و پیش رو در راستای جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بنادر این استان اعلام کرد.
۱۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
معاون برنامه‌ریزی سازمان بنادر:
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و‌ منابع سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه 2 ماموریت ویژه و مهم در دوره جدید مدیریت بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان باید مدنظر قرار گیرد، گفت: این دو مورد شامل دائمی شدن قرارداد ایران و هند در بندر چابهار و هماهنگی دستگاه‌ها در مقوله اقتصاد دریامحور، است.
۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۴۳
سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان خردادماه سال ۱۴۰۱ اقدامات ویژه و متفاوتی را در حوزه توسعه‌ ناوگان تجاری و مسافری و نیز توسعه و تسهیل خدمات دریایی و بندری، مدنظر قرار داده است.
۱۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برآوردها حاکی است با توجه به روند فزاینده ترانزیت در سال جاری برای اولین بار به رکورد عبور ۲۰ میلیون تن کالا از کشور دست یابیم.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
همزمان با هفته دولت و ‌با حضور مدیرعامل سازمان بنادر؛
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی ۲ پروژه بندری در بندر دیر شامل احداث ۴ پست اسکله رمپ و پایانه بندری و محوطه‌سازی بندر دیر در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار و مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و مسئولان محلی آغاز شد.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
معاون وزیر راه و‌شهرسازی و‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در آیین آغاز عملیات اجرایی لایروبی کانال دسترسی بندر ریگ گفت: وزیر راه و شهرسازی اهتمام ویژه‌ای به اجرای پروژه‌های بنادر استان بوشهر دارند و در این راستا بازدیدهای مستمری از بنادر استان صورت گرفته و‌اقدامات متعددی در دستور کار است.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
صفحه ۱ از ۴