flag
بنر سرمایه‌گذاری
Loading

اخبار سرمایه‌گذاری در بنادر

همایش سیاست­گذاری مناطق ویژه اقتصادی بندری درافق 1402با رویکرد تحقق اقتصاد دریامحور در سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر اعلام کرد:
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح سیاست‌ها و رویکردهای این سازمان در جهت جهت تسهیل در جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، گفت: افزایش ترافیک و ارتقاء تاسیسات و تجهیزات بندری و دریایی و نیز کاهش انتظار نوبت کشتی‌های تجاری از طریق ارایه خدمات بهینه، از مهم‌ترین اهداف ترسیم شده است.
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
معاون امور بندری سازمان بنادر عنوان کرد:
عضو هیات عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام رشد ۱۷ درصدی سرمایه‌گذاری در بنادر کشور، گفت: در سال ۱۴۰۱، ضوابط جدید طرح‌های جامع بنادر بازرگانی و همچنین ضوابط جدید سرمایه‌گذاری و نمونه قرارداد بین‌المللی سرمایه‌گذاری در بنادر ایران تدوین و ابلاغ شد.
۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی عملکرد 44 ساله انقلاب اسلامی در حوزه دریایی و بندری را تشریح کرد و گفت: طی این سال ها ظرفیت عملکرد بنادر کشور از 19 میلیون تن به 270 میلیون تن رسیده است.
۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
مدیر کل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر خبر داد:
مدیر کل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی ، با بیان اینکه این سازمان از صنایع پیشرو در جذب سرمایه گذاری است، اعلام کرد: ۲۰۰ هزار میلیارد تومان ارزش روز سرمایه گذاری انجام شده و در دست اقدام از سوی بخش غیردولتی در بنادر کشور است.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۹:۲۵
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از آمادگی برای احداث پایانه‌های ترانزیتی خودرو، گردشگری دریایی و ترمینال‌های مکانیزه مواد معدنی و واگذاری بنادر کوچک در قالب قرارداد BOT توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در بنادر غرب این استان خبرداد.
۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۶
یک هیات متشکل از تجار و نمایندگان ارشد شرکت‌های حمل و نقل و لجستیک کشور روسیه روز شنبه ۱۴ آبان از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بندرشهید رجایی بازدید کردند.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر اعلام کرد:
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه بالغ بر ۵۰ درصد ظرفیت‌های ایجاد شده در بنادر کشور به واسطه حضور بخش‌ خصوصی و با سرمایه‌گذاری غیر دولتی حادث شده است، تاکید کرد: با تغییر رویکرد سازمان بنادر در مهیا کردن زمینه فعالیت‌ بخش خصوصی در زمینه‌های مختلف بندری و دریایی، ظرفیت‌های تجاری و بازرگانی بنادر در شمال و جنوب ایران به طور تصاعدی ارتقا یافته است.
۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعلام کرد: مجتمع بندری نگین در بوشهر با اجرای پروژه‌های متعدد زیربنایی ، آماده جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف می‌شود.
۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات تجار در حوزه دریایی و بندری و فرایندهای گمرکی با حضور مدیران اقتصادی بوشهر، تجار، مالکان شناورها و شرکت های کشتیرانی در اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر برگزار شد.
۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از پروژه‌های زیرساختی بندر گردشگری چمخاله بازدید کرد و گفت: ضرورت دارد بخش خصوصی برای در روبناهای بندر چمخاله سرمایه‌گذاری کند.
۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تاکید بر اینکه ایجاد و توسعه زیرساخت‌ های بنادر هرمزگان با هدف ارتقاء کیفی و ایمنی مسافری و گردشگری دریایی در دستور کار است، گفت: توسعه بنادر مسافری شهید حقانی، هرمز و نخل ناخدا در اولویت است.
۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
صفحه ۱ از ۵