تخفیف 20 درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر/خارج سازی ۵ فروند مغروقه آبراه اروند در دستور کار صادرات اولین محموله سنگ از بندر شهید بهشتی چابهار/ استفاده از ظرفیت های بندر چابهار برای صادرات کالای معدنی موقعیت، تخصص و توسعه؛ سه عامل ایجاد بنادر جدید خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه راه‌اندازی شد/ حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰/ امکان صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه فراهم شد اشتغالزایی، رونق تجاری و کسب سود؛ سه دستاورد سرمایه گذاری در بنادر است/ حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران در بلندمدت، نتیجه بخش خواهد بود/ سازمان بنادر برای سرمایه گذار بخش خصوصی؛ سنگ تمام می گذارد نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد
درخواست بازرگانان : واحدهای صدور گواهی مبدا در بنادر مستقر شوند
سازمان بنادر و دریانوردی باید واحدهای صدور گواهی مبداء اتاق بازرگانی و صنایع و معادن را در بنادر ایران مستقر کند. به این ترتیب سطح ارائه خدمات به تجار کشور به شدت افزایش مییابد و رضایت مندی آنها را افرازی می دهد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در گفت وگو با سامانه خبری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بنادر کشور خدمات خوبی را به بازرگانان و تجار ارائه می​دهند. درخواست رسمی م این است که اتاق و سازمان بنادر در همکاری مشترک، واحدهای صدور گواهی مبداء را در بنادر کشور مستقرکنند.

نورانی ادامه داد: در صورتی که این واحدها در بنادر کشور مستقر شود به طور حتم سطح ارائه خدمات به شدت افزایش می​یابد. البته این مسولیت مشترک میان اتاق، بنادر و گمرک است. واحدهای صدور گواهی مبدا برای بازرگانان کشور اهمیت بسیاری دارد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۳:۲۱
pmo |
کد خبر : ۱۱,۱۴۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید