ستاد مدیریت راهبردی جهش تولید در سازمان بنادر تشکیل شد/ سیدعلایی؛ جانشین مدیرعامل در ستاد شد تخلیه و بارگیری مستمر کالاها در بنادر با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی/ کرونا؛ تاثیری بر واردات کالاهای اساسی نداشته است رشد 29 درصدی تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی در بنادر کشور/ رشد ۶ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر/ تهیه مدل واگذاری بنادر کوچک/ ارائه سند آمایش مراکز لجستیک در بنادر امام(ره)، چابهار، بوشهر و امیرآباد/ تدوین مدل ارزیابی و رتبه‌بندی شرکت‌های راهبری پایانه‌های بندری اطفای حریق موتور لنج باری در بندر دیلم بوشهر استمرار فعالیت شرکت های خدمات دریایی و بندری در بندر شهید رجایی منوط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی رشد ۱۴۰درصدی تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری کالا‌ها در بنادر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی/ عملیات تخلیه و بارگیری کالاها در بنادر بدون‌ وقفه ادامه دارد افزایش ظرفیت تخلیه و بارگیری بنادر به 246 میلیون تن/ رشد ظرفیت کانتینری بنادر به 7.7 میلیون TEU/ اجرای فاز سوم طرح توسعه بندر شهیدرجایی و بندر شهیدبهشتی چابهار/ بهره برداری از ۱8 دستگاه ترانستینر ساخت ایران به ارزش 21 میلیون یورو/ عقد 10 قرارداد سرمایه گذاری غیردولتی به میزان 5503 میلیارد تومان ارتقاء فناوری های ارتباطی برای تسهیل مراجعان غیر حضوری در بندر شهید باهنر تخلیه ١٩٧ هزار تن گندم در بندر امام (ره) در ١۶ روز نخست سال جاری/ 116هزار تن محموله گندم با ناوگان ریلی و جاده‌ای حمل شده است/ رشد 13 درصدی حمل و نقل ریلی کالا در بند امام(ره)
پشتیبانی نماینده ایران در آیمو از کاروان المپیک در لندن / در مراسم افطاری المپیکی ها چه گذشت؟
کاروان سرپرستی المپیک ایران برای حضور در مسابقات المپیک لندن در روز پنج شنبه مورخ پنجم مرداد ماه از طریق فرودگاه هیتروی لندن وارد کشور انگلیس شدند و مورد استقبال مقامات دولتی حاضر در این کشور، علی اکبر مرزبان، نمایندۀ ثابت سازمان بنادر و دریانوردی و معاون نمایندۀ دایم جمهوری اسلامی ایران نزد آیمو، سید علی موسوی مأمور رابط نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد آیمو و حسینی مدیر مدرسۀ جمهوری اسلامی ایران در لندن قرار گرفتند.

به گزارش سامانه خبری سازمان بنادر و دریانوردی، تیم سرپرستی کاروان ورزشی مرکب از آقای دکتر عباسی، وزیر ورزش و جوانان و آقای مهندس علی آبادی رئیس محترم کمیتۀ ملی المپیک و هیئت همراه بود. همچنین به افتخار حضور آقای وزیر و رئیس کمیتۀ ملی المپیک ضیافت افطاری در یکی از رستوران های سنتی ایرانی در شب پنج شنبه برقرار شد . در این ضیافت علاوه بر وزیر و رئیس کمیته ملی المپیک، رؤسای فدراسیون های ورزشی راه یافته به المپیک و دیگر اعضای هیئت همراه نیز حضور داشتند.

در جهت تعامل و هماهنگی تبادل نظر بعمل آمد. گفتنی است با توجه به فقدان سفارت در کشور انگلیس، مقامات دولتی مقیم لندن نهایت تلاش خود را جهت همکاری با کاروان ورزشی بعمل می آورند . در همین راستا و علاوه بر این، کانون هواداران کاروان ورزشی المپپیک ایران نیز در محل مدرسۀ جمهوری اسلامی ایران تشکیل گردید تا نسبت به برقراری ارتباط و انسجام میان ایرانیان علاقمند به مرز و بوم ایران اسلامی جهت تشویق یکپارچه ورزشکاران در سالن مسابقات اقدام کنند.. .

 

۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۳:۲۴
pmo |
کد خبر : ۱۵,۱۸۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید