تخلیه ۵.۷ میلیون تنی کالای اساسی در بنادر کشور تا پایان خرداد/ اعلام میزان موجودی تفکیکی کالاهای اساسی در بنادر مجوز تمدید بهره برداری از اسکله صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر صادر شد برنامه راهبردی مصر برای توسعه ناوگان کشتیرانی و کمک به زنجیره تامین منطقه برنامه‌های گسترده سازمان بنادر برای تقویت پدافند غیرعامل و مدیریت بحران/ تاکید بر بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد/ انجام مطالعات تفصیلی مدیریت بحران در ۹ بندر پهلوگیری خودکار کشتی ها در بنادر، پیش نیاز کشتیرانی خودران پروژه برق رسانی بندر شادگان در مراحل پایانی عزم‌ سازمان‌بنادر برای تسریع در رفع مسائل و مشکلات سرمایه گذاران در بنادر کشور/ شفافیت در واگذاری های اراضی در بنادر کشور در دستور کار زلزله هیچ خسارتی به زیرساخت های بنادر هرمزگان وارد نکرد/عملیات تخلیه و بارگیری در تمامی بنادر بدون وقفه درحال انجام است ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای تردد ایمن شناورهای مسافری و تفریحی در بنادر مازندران/ آمادگی کامل بندر نوشهر در پذیرش شناورهای استاندارد/ ارائه تسهیلات از سوی سازمان بنادر به متقاضیان تامین شناور سیزدهمین کارگروه حمل و نقل بین ایران و روسیه برگزار شد/ اعلام آمادگی شرکت های حمل و نقل دریایی و پایانه های بندری ایران برای سرمایه گذاری/ تاسیس شرکت های مشترک لجستیکی بندری و دریایی بین ایران و روسیه در دستور کار
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هرگونه توطئه دشمن را در هر جایی پاسخ کوبنده می دهیم و آمادگی کامل برای دفاع از کشور داریم.
امیر دریادار حبیب الله سیاری در حاشیه چهارمین جشنواره سراسری حدیث نیروی دریایی افزود: آمادگی کامل داریم و هیچ حرکتی را بدون پاسخ نمی گذاریم.
وی به پرورش نیروی انسانی در نیروی دریایی اشاره کرد و گفت: اگر نیروها را درست تربیت کنیم ، مشکلی در دفاع نخواهیم داشت.
امیر دریادار سیاری با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری نیروی دریایی یک نیروی راهبردی است، افزود: باید بتوانیم روی پای خود بایستیم و نیروی انسانی داشته باشیم که تجهیزات را خودشان بسازند و با آن جلوی دشمن بایستند.
وی گفت: زمانی می توانیم چنین نیروی انسانی داشته باشیم که آموزه های قرآنی را فرا بگیرند و در نهایت به معنویت توجه کنیم.
فرمانده نیروی دریایی ، این جشنواره را مهم خواند و افزود: این جشنواره در روح و روان کارکنان نیروی دریایی اثر بسیار بالایی دارد.
چهارمین جشنواره سراسری حدیث نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور کارکنان پایور، وظیفه، بانوان شاغل، خانواده ها، فرزندان دختر و پسر و دانشجویان افسری دانشگاه امام خمینی(ره) برگزار شد.
این مسابقات دوروزه است و چهار راوی در آن شرکت دارند. دبیر اجرایی این جشنواره گفت: مرحله مقدماتی مسابقات در سطح مناطق و پایگاه ها با حضور 850 نفر برگزار شد که 74 نفر برگزیده شدند.
ناوگان یکم محمد توفیقی پور افزود: این مسابقات سالانه و به صورت مجزا از مسابقات قرآنی برگزار می شود.
وی اضافه کرد: در مسابقات دور قبل منطقه دوم دریایی سوم ، نیروی دریایی بندرعباس دوم شد و پایگاه منجیل عنوان نخست را کسب کرد.
۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۴:۵۷
کد خبر : ۲۳,۲۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید