پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز بین‌المللی بانوان در صنعت دریانوردی اتمام عملیات اجرایی طرح اطفاء حریق بنادر مسافری هرمز و شهید حقانی تا شهریور ماه تکمیل پروژه‌ رو-رو ریلی بندر امیرآباد تا پایان سال/ توسعه همکاری‌های بندری با کشورهای همسایه و افزایش ترافیک بندری در شمال ایران دستور کار مهم سازمان بنادر/ ظرفیت‌های تولیدی و صادراتی در بندر امیرآباد توسعه می‌یابد تحلیل رویدادها؛‌ کارکرد اصلی روابط‌عمومی ها در عصر ارتباطات/ اشاعه فرهنگ دریایی یک موضوع جدی در سازمان بنادر/ گفتمان دولت به بهترین شکل تبیین شود برگزاری اولین نشست بررسی حوادث بندری سازمان بنادر در مدیریت HSE/ ایمنی، مولفه موثر در جذب سرمایه‌گذار برای بنادر ۱۳ نفر از خطر غرق شدن در آب‌های خلیج فارس نجات پیدا کردند پروتکل همکاری بندری ایران و کوبا امضا شد/ برنامه‌ریزی برای توسعه سرمایه‌گذاری و کشتیرانی تهران و هاوانا روابط عمومی باید مطالبه گر باشد/ عدالت محوری و مردم داری سرلوحه کار قرار گیرد/ توفیقات دولت در توسعه صادرات و تعامل تجاری با همسایگان و پروژه های سرمایه گذاری اطلاع رسانی شود پیام مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات افزایش 118 درصدی جابجایی مسافر در بنادر مسافری مرکز و شرق هرمزگان / ازسرگیری سفر دریایی بندر شهید باهنر به شارجه
مدیر پذیرش فرابورس ایران از درج دو شرکت جدید در بازار دوم و بازار پایه فرابورس خبر داد.

سید مهدی علم الهدی افزود: شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا پس از احراز همه شرایط پذیرش، به عنوان هشتاد و یکمین نماد معاملاتی در فهرست شرکت های بازار دوم و سیمان باقران نیز به عنوان یکصد و چهل و چهارمین نماد معاملاتی در بازار پایه فرابورس درج شد.
به گفته وی، شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با سرمایه 94 میلیارد و 40 میلیون ریال درگروه حمل و نقل دریایی قرار دارد و به عنوان بیست و نهمین شرکت در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش شده است. سیمان باقران نیز با سرمایه 400 میلیارد ریال در گروه تولید سیمان، آهک و گچ قرار دارد.
علم الهدی گفت : از سهامداران عمده توسعه خدمات دریایی و بندری سینا می توان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مالک 49 درصد و شرکت ره نگار پارس مالک 51 درصد سهام را نام برد که کارگزار معرف آن نیز بورس بهگزین است.ارزش امروز معاملات بازارهای فرابورس ایران با 33 میلیون اوراق بهادار، به 430 میلیارد ریال رسید و شاخص فرابورس با 2.25 درصد رشد به 631.51 واحد رسید.
بیشترین معاملات را در بازارهای اول و دوم فرابورس، ذوب آهن اصفهان در بازار دوم با 7 میلیون و 570 هزار سهم و با نرخ سه هزار و 894 ریال داشت. این در حالی است که بیشترین افزایش قیمت را پالایش نفت لاوان، صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود، مهندسی ساختمان و تاسیسات راه آهن، شهر سازی و خانه سازی باغمیشه و توسعه و عمران کرمان با افزایش قیمت 5 درصد از آن خود کرد.
بیشترین کاهش قیمت را بیمه میهن در بازار اول، با کاهش قیمت 5 درصد و با قیمت هزار و 677 ریال در سیستم معاملاتی امروز ثبت کرد.

بازگشایی سه نماد


نماد حق تقدم اوراق بیمه پاسارگاد بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت، امروز گشایش یافت و خریداران تا قبل از مهلت پذیره نویسی برای پرداخت بهای اسمی سهام جدید فرصت دارند.
همچنین امروز نماد معاملاتی شرکت تکادو پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه و تقسیم سود نقدی هر سهم، با محدودیت دامنه نوسان 50 درصد و نماد معاملاتی اوراق اجاره شرکت واسط مالی تیر نیز بازگشایی شد.
۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷
pmo |
کد خبر : ۲۵,۱۸۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید