آغاز برنامه های گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در بندر شهید رجایی؛ بوق کشتی ها در خلیج فارس همزمان با سالروزورود امام(ره) به میهن طنین انداز شد

همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به به میهن، دقایقی پیش بوق کشتی های پهلوگرفته در بندر شهید رجایی و همچننین شناورهای حاضر در لنگرگاه بندرعباس، به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، اداره کل بنادر و دریانوردی استان به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر و آغاز جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در کشور، برنامه‌های متعددی را در دستور کار دارد که آغاز بخش این برنامه ها، ساعت9:33 امروز صبح(شنبه، دوازدهم بهمن ماه) همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن، بوق کشتی‌ها در بندر شهید رجایی طنین انداز شد.

همچنین برگزاری رژه موتوری با مشارکت پایگاه مقاومت بسیج و گارد و انتظامات بندرشهید رجایی،  قرائت میثاق نامه امام راحل(ره) و شهدای جنّت مکان انقلاب اسلامی و برگزاری جشن انقلاب در ساختمان مرکزی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از جمله برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت دهه مبارک فجر می باشد.

آغاز بهره برداری از 14 پروژه حوزه دریایی و بندری با مشارکت تمامی حوزه ها در مجموعه اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و بنادر تابعه و اطلاع رسانی این موضوع از برنامه های ویژه ای است که برای این ایام درنظرگرفته شده است.

حضور مدیران و کارکنان این اداره کل در گلزار شهدای بندرعباس و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و شهدای عظیم الشأن، دیدار با خانواده شهدای بنادر و دریانوردی و همچنین برگزاری یک نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع انقلاب در محل ساختمان مرکزی مجتمع بندری شهید رجایی از جمله برنامه هایی است که در ایام دهه فجر اجرایی می شود.

همچنین به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقه مقاله نویسی نیز با موضوع "انقلاب" در این اداره کل برگزار می شود که بهترین مقاله نویس از بین کارکنان شرکت کننده انتخاب و جوایزی به برگزیدگان اهداء می شود.

یادآور می شود، حضور کارکنان حوزه دریایی و بندری استان در همایش پیاده روی ویژه دهه فجر و همچنین برگزاری آیین جشن دهه گرامیداشت انقلاب اسلامی و مراسم ضیافت فجر که عواید و درآمدهای حاصله از اجرای آن به نفع کودکان سرطانی هزینه خواهد شد، از دیگر برنامه های پیش بینی شده می باشد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸
کد خبر : ۲۷,۸۰۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید