موقعیت، تخصص و توسعه؛ سه عامل ایجاد بنادر جدید خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه راه‌اندازی شد/ حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰/ امکان صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه فراهم شد اشتغالزایی، رونق تجاری و کسب سود؛ سه دستاورد سرمایه گذاری در بنادر است/ حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران در بلندمدت، نتیجه بخش خواهد بود/ سازمان بنادر برای سرمایه گذار بخش خصوصی؛ سنگ تمام می گذارد نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد سرمایه ‌گذاری ۹۰۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در مجتمع بندری نگین سرمایه گذاران برای حضور در پسکرانه بنادر آمادگی دارند/ سازمان بنادر؛ به بخش خصوصی کمک می کند/ سرمایه گذاری در بنادر با کمترین ریسک روبرو است
تجلیل از 30 نفر از فعالان عرصه  دریانوردی استان مازندران به مناسبت روز جهانی دریانوردی
مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی و روز ملی آتش نشانی و ایمنی و همچنین تجلیل از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی، در این مراسم که برای نخستین بار با حضور کلیه همکاران و خانواده های محترم آنان  برگزار شد منوچهر تاتینا مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران طی سخنانی ضمن گرامیداشت روز جهانی دریانوردی از زحمات تمامی فعالان عرصه دریا و دریانوردی شاغل در اداره کل و سایرارگان های دریایی استان قدردانی کرد.

    وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 92درصد تجارت جهانی از طریق دریا انجام می گیرد خاطرنشان کرد: این امر بدون تلاش های خستگی ناپذیر همکاران و همراهی مؤثر خانواده های آنان میسر نخواهد بود لذا تکریم این عزیزان و خانواده های گرانقدر آنان کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

       مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران همچنین ضمن تبریک روز ملی آتش نشانی و ایمنی، از زحمات شبانه روزی کلیه همکاران شاغل در امور ایمنی و آتش نشانی قدردانی کرد.

     تاتینا همچنین وجود بیش از 230 دانش آموز و دانشجوی ممتاز را به عنوان سرمایه ای بزرگ و مایه مباهات مجوعه اداره کل برشمرد و بر ضرورت قدردانی از مقام علمی آنان تأکید کرد.

      مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران با یادآوری فاجعه تلخ و اندوهبار منا،این مصیبت بزرگ را به عموم مسلمانان جهان بویژه ملت بزرگ ایران و خانواده های عزادار تسلیت گفت.

قرائت پیام دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی به مناسبت روز جهانی دریانوردی از دیگر برنامه های این مراسم بود که توسط  آقای نوروز بهاء رئیس اداره حفاظت و ایمنی دریایی اداره کل صورت گرفت.

    در پایان با اهداء لوح سپاس از سوی مدیرکل بنادر ودریانوردی استان مازندران، از زحمات 20نفر از کارکنان بخش های مختلف اداره کل و 10 نفر از دریانوردان شاغل در شرکت های خصوصی و همچنین 230 نفر از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز اداره کل قدردانی به عمل آمد.

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۶:۱۴
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۳,۷۰۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید