افزایش سرعت تخلیه کالا‌های اساسی در بندر بوشهر / الزام رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در تخلیه و بارگیری کالا تردد به جزیره ابوموسی با رعایت دقیق الزامات بهداشتی / شناورها با ۵۰ درصد ظرفیت به ابوموسی سفر می کنند ارتقاء سطح ایمنی دریانوردی در آبراه های تحت حاکمیت ایران و ناوگان تحت پرچم/ ثبت الکترونیکی ورود و خروج شناورهای مسافری در سال ۹۹/ بهبود سطح پیشگیری و مقابله با آلودگی محیط زیست دریایی ناشی از شناورها و تاسیسات بندری فرآیند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بنادر شرایط مطلوبی دارد/ شیوع ویروس کرونا تجارت جهانی را تحت تاثیر قرار داده است/ تشریح مشکلات اصلی واردکنندگان کالا به کشور نجات ۵ ماهیگیر توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر مکاتبات اعتراض آمیز با IMO و ITF در پی تهدید پنج نفتکش ایرانی از سوی آمریکا/ درخواست اجماع عمومی و برخورد پیشگیرانه در قبال مواضع خصمانه آمریکایی ها/ نباید ایمنی دریانوردان از سوی هیچ کشوری تهدید شود/ اقدام آمریکایی ها از نظر تجاری، حقوق بین الملل و حقوق صنفی قانونی نیست عملکرد بسیار خوب بنادر در واردات کالاهای اساسی/ اعلام کالاهایی که نباید رسوب شده اتلاق شوند/ تشریح چالش های ترخیص کالا/ فعالیت ۲۴ ساعته دستگاه‌های متولی در حوزه واردات کالاهای اساسی در بنادر ثبت ساختمان قدیم اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در فهرست آثار ملی/ موزه دریا و تاریخ دریانوردی ایجاد می شود رشد ۵۴ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار/ خروج روزانه ۸۰۰ کامیون به صورت حمل یکسره از بندر چابهار/ واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار ۹ برابر شد نامه ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تهدید اخیر آمریکا
پیشکسوتان تهرانی میهمان تور یک روزه قمصر کاشان شدند
در دومین برنامه گردشگری صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی که در روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه برگزار شد، پیشکسوتان تهرانی میهمان تور یک روزه قمصر کاشان شدند.

در دومین برنامه گردشگری صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی
پیشکسوتان تهرانی میهمان تور یک روزه قمصر کاشان شدند
 
در دومین برنامه گردشگری صندوق بازنشستگی سازمان بنادرودریانوردی که در روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه برگزار شد، پیشکسوتان تهرانی میهمان تور یک روزه قمصر کاشان شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در این تور گردشگری که بیش از 107تن از بازنشستگان و موظفین مرکز و همراهان شان حضور داشتند ، مطابق با برنامه از پیش تعیین شده ، مسافران از جاذبه های گردشگری شهر تاریخی کاشان و آیین سنتی گلابگیری در شهر قمصر دیدن کردند .
بر اساس این گزارش ؛ بامداد روز یکشنبه 12 اردیبهشت ماه پس از گردهمایی مسافران ثبت نام شده در مقابل پارک سوار بیهقی، بازنشستگان سوار بر 3 دستگاه اتوبوس مجهز این محل را به مقصد کاشان ترک کردند.
پس از ساعاتی اتوبوس ها در مقابل «مجتمع پذیرایی مارال ستاره»، در حدفاصل شهرهای قم و کاشان توقف نمودند تا مسافران ضمن صرف صبحانه ،خستگی خود را بدرکنند. به دلیل فرصت کوتاه این سفر اتوبوسها مستقیم راه قمصر را درپیش گرفتند و شهر کاشان را پشت سر گذاشتند.
این گزارش همچنین می افزاید ؛ پس از ورود مسافران به منطقه خوش آب و هوای قمصر ،بازدید از کارگاه گلابگیری و عرقیات سنتی اولین برنامه دیدنی این تور بود که با خرید سوقات و تهیه عرقیات ناب همراه شد.
در بازگشت بازنشستگان و همراهان شان ، کمیته رفاهی صندوق بازدید از عمارت تاریخی «طباطبایی» را برای این عزیزان تدارک دیده بود و حسب هماهنگی بعمل آمده، مسافران پیشکسوت در حیاط این خانه تاریخی به ثبت تصویری سفر در قالب عکس های گروهی و انفرادی پرداختند تا لحظات شاد با هم بودن را جاودان کنند.
بر پایه این گزارش ؛ پیش از بازگشت به تهران ، بازدید از «حمام تاریخی فین کاشان» پایان بخش این سفر یک روزه بود که پس از صرف نهار در محل «باغ رستوران بهشت» و استراحتی کوتاه انجام شد.
گفتنی است؛ مسافران این تور یک روزه در ساعات پایانی همان روز به تهران مراجعت نموده و راهی منازل شان شدند .

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۵۹
روابط عمومی و امورفرهنگی |
کد خبر : ۳۵,۶۷۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید