افزایش سرعت تخلیه کالا‌های اساسی در بندر بوشهر / الزام رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در تخلیه و بارگیری کالا تردد به جزیره ابوموسی با رعایت دقیق الزامات بهداشتی / شناورها با ۵۰ درصد ظرفیت به ابوموسی سفر می کنند ارتقاء سطح ایمنی دریانوردی در آبراه های تحت حاکمیت ایران و ناوگان تحت پرچم/ ثبت الکترونیکی ورود و خروج شناورهای مسافری در سال ۹۹/ بهبود سطح پیشگیری و مقابله با آلودگی محیط زیست دریایی ناشی از شناورها و تاسیسات بندری فرآیند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بنادر شرایط مطلوبی دارد/ شیوع ویروس کرونا تجارت جهانی را تحت تاثیر قرار داده است/ تشریح مشکلات اصلی واردکنندگان کالا به کشور نجات ۵ ماهیگیر توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر مکاتبات اعتراض آمیز با IMO و ITF در پی تهدید پنج نفتکش ایرانی از سوی آمریکا/ درخواست اجماع عمومی و برخورد پیشگیرانه در قبال مواضع خصمانه آمریکایی ها/ نباید ایمنی دریانوردان از سوی هیچ کشوری تهدید شود/ اقدام آمریکایی ها از نظر تجاری، حقوق بین الملل و حقوق صنفی قانونی نیست عملکرد بسیار خوب بنادر در واردات کالاهای اساسی/ اعلام کالاهایی که نباید رسوب شده اتلاق شوند/ تشریح چالش های ترخیص کالا/ فعالیت ۲۴ ساعته دستگاه‌های متولی در حوزه واردات کالاهای اساسی در بنادر ثبت ساختمان قدیم اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در فهرست آثار ملی/ موزه دریا و تاریخ دریانوردی ایجاد می شود رشد ۵۴ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار/ خروج روزانه ۸۰۰ کامیون به صورت حمل یکسره از بندر چابهار/ واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار ۹ برابر شد نامه ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تهدید اخیر آمریکا
شماره بیستم نشریه خبری تجلیل منتشر شد
بیستمین شماره نشریه خبری «تجلیل» ویژه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.

شماره بیستم نشریه خبری تجلیل منتشر شد

بیستمین شماره نشریه خبری «تجلیل» ویژه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در شماره جدید تجلیل که در 44 صفحه و با قطع جدید منتشر شده است مطالب متنوعی دیده می‌شود. در شماره بیستم علاوه بر اخبار مربوط به بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی پرونده مفصلی در قالب گزارش ماه درباره روند ساخت نماهنگ «بازنشسته دریادل» به چشم می‌خورد. در این پرونده گفت‌وگوهایی با مسئول روابط عمومی صندوق، پرویز عاشورنیا بازیگر نماهنگ و محمودی خواننده آن می‌خوانید.
علاوه بر این در پرونده خانه دوست با خانواده رمضان رحیمی دیداری انجام شده و گزارشی از زندگی خانوادگی اعضای این خانواده بازنشسته و موفقیت‌های فرزندانش ارائه شده است. «چرا بازنشستگان می توانند کارآفرینان موفقی شوند» عنوان پرونده دیگری است که در این شماره ارائه شده و موضوع و اهمیت کارآفرینی در دوران بازنشستگی پرداخته شده است. در این قسمت علاوه بر بررسی چرایی و چگونگی،، به موردهای موفق کارآفرین در جامعه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی و نمونه‌های موفق بین‌المللی اشاره شده است.
نقش بازنشستگان و کارمندان سابق سازمان در توسعه و رشد بندر شهید رجایی و گفت‌و‌گو با مهندس ماشینچی از بازنشستگان سازمان یکی دیگر از موضوعاتی است که در این شماره به آن پرداخته شده. صفحه شما که اختصاص به عکس‌های خاطره‌انگیز بازنشستگان و یادداشت‌ها و خاطرات آنها دارد، از دیگر مطالبی است که در این شماره می‌خوانید. گزارش تصویری از تیم‌های فوتبال دومین دوره تورنمنت ورزشی بازنشستگان در بندر خرمشهر، مطالب متنوعی درباره خواص و ارزش دمنوش‌ها در یک زندگی سالم، جدول و سرگرمی و چندین مطلب دیگر در این شماره به چشم می‌خورد .

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۶:۴۹
روابط عمومی و امورفرهنگی |
کد خبر : ۳۵,۷۴۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید