افزایش سرعت تخلیه کالا‌های اساسی در بندر بوشهر / الزام رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در تخلیه و بارگیری کالا تردد به جزیره ابوموسی با رعایت دقیق الزامات بهداشتی / شناورها با ۵۰ درصد ظرفیت به ابوموسی سفر می کنند ارتقاء سطح ایمنی دریانوردی در آبراه های تحت حاکمیت ایران و ناوگان تحت پرچم/ ثبت الکترونیکی ورود و خروج شناورهای مسافری در سال ۹۹/ بهبود سطح پیشگیری و مقابله با آلودگی محیط زیست دریایی ناشی از شناورها و تاسیسات بندری فرآیند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بنادر شرایط مطلوبی دارد/ شیوع ویروس کرونا تجارت جهانی را تحت تاثیر قرار داده است/ تشریح مشکلات اصلی واردکنندگان کالا به کشور نجات ۵ ماهیگیر توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر مکاتبات اعتراض آمیز با IMO و ITF در پی تهدید پنج نفتکش ایرانی از سوی آمریکا/ درخواست اجماع عمومی و برخورد پیشگیرانه در قبال مواضع خصمانه آمریکایی ها/ نباید ایمنی دریانوردان از سوی هیچ کشوری تهدید شود/ اقدام آمریکایی ها از نظر تجاری، حقوق بین الملل و حقوق صنفی قانونی نیست عملکرد بسیار خوب بنادر در واردات کالاهای اساسی/ اعلام کالاهایی که نباید رسوب شده اتلاق شوند/ تشریح چالش های ترخیص کالا/ فعالیت ۲۴ ساعته دستگاه‌های متولی در حوزه واردات کالاهای اساسی در بنادر ثبت ساختمان قدیم اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در فهرست آثار ملی/ موزه دریا و تاریخ دریانوردی ایجاد می شود رشد ۵۴ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار/ خروج روزانه ۸۰۰ کامیون به صورت حمل یکسره از بندر چابهار/ واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار ۹ برابر شد نامه ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تهدید اخیر آمریکا
اینبار طبیعت بکر یاسوج، مقصد تور گردشگری بازنشستگان بندر بوشهر شد
به همت کمیته رفاهی صندوق بازنشستگی سازمان بنادرو دریانوردی ،بازنشستگان و موظفین بندر بوشهر طی سفری کوتاه از جاذبه های گردشگری شهر یاسوج مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد دیدن کردند .
اینبار طبیعت بکر یاسوج، مقصد تور گردشگری بازنشستگان بندر بوشهر شد

به همت کمیته رفاهی صندوق بازنشستگی سازمان بنادرو دریانوردی ،بازنشستگان و موظفین بندر بوشهر طی سفری کوتاه از جاذبه های گردشگری شهر یاسوج مرکز استان کهکیلویه و بویر احمد دیدن کردند .

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در این سفر 3 روزه که تعداد 40 تن از بازنشستگان و همراهان ایشان حضور داشتند، مسافرین از جاذبه های گردشگری و فرهنگی این شهر دیدن کردند.
بر اساس این گزارش ؛صبح روز شنبه 25 اردیبهشت ماه سالجاری بازنشستگان حقوق بگیر بندر بوشهربا یک دستگاه اتوبوس به طرف استان کهکیلویه و بویر احمد حرکت کرده و پس از طی مسافتی 6 ساعته در هتل آزادی یاسوج اسکان یافتند.این عزیزان پس از استراحتی کوتاه به منظور بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری «چشمه میشی» به طرف شهر «سی سخت» به حرکت در آمدند .
مجموعه «چشمه میشی» در4 کیلومتری شمال شرقی شهر سی‌سخت قرار دارد و یکی از پرآب‌ترین و خنک‌ترین چشمه‌های زاگرس به نام “بشو” نیز در آن قرار دارد.
این گزارش همچنین می افزاید؛ در 5 کیلومتری مسیر یاسوج به اقلید چشم اندازی زیبا به نام «تنگ مهریان» قرار دارد که چشمان هر مسافری را می‌نوازد. در صبح روز دوم سفر و مطابق با برنامه از پیش تعیین شده اتوبوس حامل بازنشستگان سازمان بنادرودریانوردی به قصد دیدار گردشگران به سوی این منطقه به حرکت در آمد.
این گزارش حاکی است؛ طبیعت باصفا و کم نظیر«آبشار مارگون»که درمرز استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد واقع شده سومین آبشاری است که میهمانان صندوق بازنشستگی را به دیدن زیبایی های خود دعوت کرد. اطراف این آبشار زیبا در فصل بهاربسیار سرسبز و مفرح است.
در روزپایانی سفر مسافران به بازدید از «موزه فرهنگی تاریخی یاسوج» که یکی از بهترین مراکز تاریخی کشور است، رفتند.در این موزه در مجموع 270 شی از دوره‌های مختلف تاریخی کشورمان به نمایش گذاشته شده و از نمونه‌های برجسته یک موزه محلی و بومی است.میهمانان تور یاسوج در بازدید از این موزه با بخشی عظیمی از فرهنگ و تمدن ایرانی و اسلامی منطقه زاگرس آشنا شدند.
لازم به ذکراست؛بازنشستگان بوشهری وهمراهان ایشان روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه در بازگشت از محل موزه به تفرج در بازار معروف شهر یاسوج پرداختند و توانستند سوقات سفر تهیه نمایند. تور بازنشستگان بوشهری در بعدازظهرهمان روز و پس از صرف نهار در هتل محل اقامت خود به طرف بوشهر حرکت و به منازل خود مراجعت کردند.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۲۰
روابط عمومی و امور فرهنگی |
کد خبر : ۳۵,۷۹۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید