افزایش سرعت تخلیه کالا‌های اساسی در بندر بوشهر / الزام رعایت دستورالعمل‌ های بهداشتی در تخلیه و بارگیری کالا تردد به جزیره ابوموسی با رعایت دقیق الزامات بهداشتی / شناورها با ۵۰ درصد ظرفیت به ابوموسی سفر می کنند ارتقاء سطح ایمنی دریانوردی در آبراه های تحت حاکمیت ایران و ناوگان تحت پرچم/ ثبت الکترونیکی ورود و خروج شناورهای مسافری در سال ۹۹/ بهبود سطح پیشگیری و مقابله با آلودگی محیط زیست دریایی ناشی از شناورها و تاسیسات بندری فرآیند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بنادر شرایط مطلوبی دارد/ شیوع ویروس کرونا تجارت جهانی را تحت تاثیر قرار داده است/ تشریح مشکلات اصلی واردکنندگان کالا به کشور نجات ۵ ماهیگیر توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر مکاتبات اعتراض آمیز با IMO و ITF در پی تهدید پنج نفتکش ایرانی از سوی آمریکا/ درخواست اجماع عمومی و برخورد پیشگیرانه در قبال مواضع خصمانه آمریکایی ها/ نباید ایمنی دریانوردان از سوی هیچ کشوری تهدید شود/ اقدام آمریکایی ها از نظر تجاری، حقوق بین الملل و حقوق صنفی قانونی نیست عملکرد بسیار خوب بنادر در واردات کالاهای اساسی/ اعلام کالاهایی که نباید رسوب شده اتلاق شوند/ تشریح چالش های ترخیص کالا/ فعالیت ۲۴ ساعته دستگاه‌های متولی در حوزه واردات کالاهای اساسی در بنادر ثبت ساختمان قدیم اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در فهرست آثار ملی/ موزه دریا و تاریخ دریانوردی ایجاد می شود رشد ۵۴ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار/ خروج روزانه ۸۰۰ کامیون به صورت حمل یکسره از بندر چابهار/ واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار ۹ برابر شد نامه ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تهدید اخیر آمریکا
بیست و یکمین شماره از نشریه « تجلیل» منتشر شد
بیست و یکمین شماره از نشریه خبری «تجلیل» ویژه بازنشستگان وموظفین سازمان بنادرودریانوردی منتشر شد.

بیست و یکمین شماره از نشریه « تجلیل» منتشر شد

بیست و یکمین شماره از نشریه خبری «تجلیل» ویژه بازنشستگان وموظفین سازمان بنادرودریانوردی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در شماره جدید این نشریه که در44صفحه منتشر شده است، مطالب متنوعی دیده می‌شود.
در شماره21 « نشریه تجلیل » علاوه بر اخبار مربوط به بازنشستگان و موظفین سازمان بنادر و دریانوردی، گزارش مفصلی از تورهای گردشگری بازنشستگان در اردیبهشت و خرداد ماه سالجاری به کاشان و یاسوج منتشر شده است. گفت‌و‌گو باهمکار بازنشسته « حمیده شجاعی» ، یکی از افتخارآفرینان ورزش بانوان بندر بوشهر مطلبی است که در این شماره در صفحه مخصوص بانوان دیده می‌شود.
در این شماره علاوه بر مطالب و گفت‌وگوهای متنوع درباره پیشکسوتان سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه‌های مختلف، پرونده‌‌ای با عنوان «روزی روزگاری بندر» وجود دارد که به زندگی در کمپ تخریب شده بندر امام(ره) پیش از انقلاب اسلامی می‌پردازد. برای بازیابی خاطرات زندگی در این کمپ با همکار بازنشسته «صفر آرام»، یکی از قدیمی‌های این کمپ گفت‌وگو شده است. وی که در زمان اشتغال مسئولیت انبارداری یکی از قدیمی‌ترین انبارهای بندر امام را برعهده داشته، درباره مختصات این کمپ و سبک زندگی اهالی در آن می‌گوید. همچنین« بهرام مودت » یکی دیگر از بازنشستگان سازمان و اولین شهردار « سربندر» درباره دلایل ساخت این شهر و انتقال اهالی کمپ به آن می‌گوید.
«اهمیت نقش سالمندان در خانواده» عنوان مطلب دیگری است که در این شماره منتشر و به آن پرداخته شده است. در این قسمت با « دکتر خامنه » درباره حفظ جایگاه خانواده در دوران بازنشستگی گفت و گو شده و به موضوع تحکیم خانواده با استفاده از توانمندیهای سالمندی پرداخته شده است.
گفت‌وگو با مهندس «مختار کلانتری» ، مدیرعامل اسبق سازمان بنادر و دریانوردی یکی دیگر از موضوعات این شماره است. وی که به جرگه بازنشستگان سازمان پیوسته در این گپ و گفت به خاطراتش در دوران مدیرعاملی سازمان و چالش‌های آن اشاره کرده است.
صفحه شما که اختصاص به عکس‌های خاطره‌انگیز بازنشستگان، یادداشت‌ها و خاطره‌های آنان دارد، از دیگر صفحاتی است که در این شماره می بینید. جدول و سرگرمی، آشنایی با روستاهای شگفت‌انگیز ایران و . . .  از دیگر مطالبی هستند که در این شماره از تجلیل می‌خوانید.

۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶
روابط عمومی و امور فرهنگی |
کد خبر : ۳۶,۰۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید