flag

بازدید مقامات آستاراخان روسیه از بندرامیرآباد

وزیر حمل و نقل ، صنعت و منابع طبیعی آستاراخان با جمعی از مدیران محلی از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ در راستای سفر دو روزه مقامات ارشد آستاراخان روسیه به مازندران ، ردریک خارسیف وزیر حمل و نقل ، صنعت و منابع طبیعی به همراه مدیر منطقه ویژه اقتصادی لوتوس از توانمندیهای بندرامیرآباد بازدید کردند.

در این بازدید مسئولین بندرامیرآباد با اشاره به قابلیت های موجود، این بندر را از بزرگترین بندرشمال کشور عنوان کردند که با دارا بودن 1060 هکتار پس کرانه ، از ظرفیت بالایی در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی برخوردار می باشد.

در ادامه این بازدید مسئولین بندرامیرآباد به بیان مسائل و مشکلاتی که کشتی های ایرانی در بندر آستاراخان با آن مواجه هستند پرداختند و بر رفع هر جه سربعتر آن تأکید کردند.

بنابر این گزارش ، ردریک خارسیف نیز در این بازدید به ارائه گزارشی از منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستاراخان پرداخت و خاطرنشان کرد آمادگی لازم برای همکاری در زمینه ساخت کشتی و لایروب با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در آستاراخان مهیا می باشد.

وزیر حمل و نقل ، صنعت و منابع طبیعی آستاراخان در پایان بازدید خود از بندرامیرآباد با بیان اینکه از دیدن توانمندیهای این بندر با وسعت پهناورش شگفت زده شده است خواستار تشکیل جلسات متعدد فی مابین آستاراخان و بندرامیرآباد برای  همکاری بیشتر اقتصادی و سرمایه گذاری در آینده نزدیک شد.

دوشنبه ۴ اَمرداد ۱۳۹۵
15:39
منبع: مرکز روابط عمومی
چاپ