بیانیه سازمان بنادر درباره توقیف بار کشتی ایرانی در آب‌های یونان/ اقدام یونانی‌ها؛ دزدی دریایی و برخلاف موازین بین‌المللی است/ دولت یونان فورا به تعهدات بین‌المللی خود عمل کند زیرساخت بانکرینگ در بندر چابهار ایجاد می‌شود/ توزیع روزانه ۱۲۰۰ تن سوخت‌ کم‌سولفور به ناوگان ملی از سایت بندر شهید رجایی آمادگی بندر تیاب برای جذب سرمایه گذار جهت احداث انبارهای نگهداشت کالا / ساخت اسکله چند منظوره بندر سیریک درحال اتمام است ضرورت تسهیل تردد کشتی‌های با پرچم ایران به تمامی بنادر روسیه/ تسریع در راه‌اندازی خط منظم کشتیرانی رو-رو بین بنادر روسیه و بنادر شمالی ایران/ اعلام آمادگی ایران برای سرمایه گذاری در خرید و ساخت کشتی برای فعالیت در خزر روسیه و‌ ایران برای توسعه همکاری دریایی مصمم هستند/ حداکثر بار از دریای خزر باید به بنادر ایران برسد/ لزوم عمیق‌سازی دریای خزر برای افزایش حمل‌ونقل دریایی اولین سالگرد تدفین شهیدان گمنام در بندر شهید رجایی برگزار شد کاهش ۲ میلیون تنی کالای اساسی انباشته در بندر امام خمینی(ره)/ خروج کالا از بندر امام با سرعت در حال انجام است برنامه سازمان بنادر برای مقابله با کرونا و بیماری‌های عفونی در بنادر و روی کشتی در سال ۱۴۰۱/ تداوم نظارت و کنترل شیوع بیماری‌های عفونی در بنادر بازرگانی و مسافری امضای ۱۲ سند همکاری در حوزه های مختلف بین ایران و عمان پیام مدیرعامل سازمان بنادر به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر
وزیر راه در نشست با هیات عامل سازمان بنادر تاکید کرد:حمایت از تثبیت مدیریت در مرجع دریایی کشور
وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در نشست با اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه نیروی انسانی اصلی ترین سرمایه هر سازمانی محسوب می شود ، بر حمایت از ارکان سازمان بنادر به عنوان مرجع حاکمیت دریایی کشور تاکید کرد و خواستار ارتقای سطح دانش نیروی انسانی در این سازمان شد.

انضباط مالی ، یکی از مباحث بسیار مهم در دولت

به گزارش روابط عمومی ،دکتر آخوندی در این نشست با پرداختن به موضوع «انضباط مالی» به عنوان یکی از مباحث بسیار مهم در دولت ، گفت : معمولا ایران در دوره پر پولی با بیشترین گرفتاریها در خصوص بی انضباطی مالی مواجه بوده است . به طوری که سازمان های پر پول نیز با این مشکلات دست به گریبان بوده اند.

عضو کابینه دولت یازدهم اضافه کرد : باید فکری برای انضباط مالی در سازمان ها داشته باشیم ،اگرچه اقدامات خوبی هم طی دو سال گذشته در این زمینه صورت گرفته است.

آسیب های ناشی از  بی توجهی به فضای رقابتی اقتصاد

وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنانش با طرح « افزایش زمینه رقابت بنادر ایران با بنادر منطقه و جهان » تاکید کرد : همواره گفته ام در حوزه های دریا و هوا یک رقابت بین المللی حاکم است ؛ از این رو باید واقعا بدانیم نحوه جنگ حرفه ای ما با بقیه چگونه است. این مسئله برای آینده ایران از هرچیز دیگری مهمتر است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آسیب های ناشی از  بی توجهی به فضای رقابتی اقتصاد در گذشته ، تصریح کرد: مسئله رقابت اصلی ترین مسئله ماست .چرا که با توجه به امکانات موجود در کشور باید در همه زمینه ها چه در خدمات ، ایمنی ، نحوه فرایندها و چه در بحث مسافر ، بار و لجستیک حرف اول را بزنیم.

به گفته وزیر راه و شهر سازی ، اول شدن ایران در مباحث مطرح شده امکان پذیر است و فقط به اراده مصمم و روحیه جنگندگی نیاز دارد.


نشست 2


 

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۵۸
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۶,۳۴۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید