موقعیت، تخصص و توسعه؛ سه عامل ایجاد بنادر جدید خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه راه‌اندازی شد/ حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰/ امکان صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه فراهم شد اشتغالزایی، رونق تجاری و کسب سود؛ سه دستاورد سرمایه گذاری در بنادر است/ حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران در بلندمدت، نتیجه بخش خواهد بود/ سازمان بنادر برای سرمایه گذار بخش خصوصی؛ سنگ تمام می گذارد نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد سرمایه ‌گذاری ۹۰۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در مجتمع بندری نگین سرمایه گذاران برای حضور در پسکرانه بنادر آمادگی دارند/ سازمان بنادر؛ به بخش خصوصی کمک می کند/ سرمایه گذاری در بنادر با کمترین ریسک روبرو است
شماره بیست‌ودوم نشریه خبری « تجلیل» منتشر شد
بیست‌ودومین شماره نشریه خبری « تجلیل» ویژه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.

شماره بیست‌ودوم نشریه خبری « تجلیل» منتشر شد

بیست‌ودومین شماره نشریه خبری « تجلیل» ویژه بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی؛ در شماره جدید این نشریه که در 44صفحه منتشر شده است ، مطالب متنوعی دیده می‌شود. در شماره بیست‌ودوم علاوه بر اخبار مربوط به بازنشستگان سازمان بنادر و دریانوردی گزارش مفصلی درباره آیین سالیانه ضیافت نور به چشم‌می‌خورد. در این قسمت مخاطبان می‌توانند از آنچه در این مراسم در تهران و 7بندر کشور گذشت، مطلع شوند. متن سخنرانی‌های این مراسم، آنچه که در این مراسم گذشت و تصاویر متنوع از این آیین سالانه محتوای این گزارش را تشکیل می‌دهد.
بخش دیگری از این نشریه به گفت‌وگو با دکتر احمد دنیامالی، مدیرعامل اسبق سازمان بنادرو دریانوردی اختصاص دارد. مدیرعامل اسبق سازمان درباره سال‌های مدیریت بر بنادرکشور به نکات جالب توجهی اشاره کرده است.
در بخش خانه دوست این شماره خانواده آقای عبدالکریم ادیب، بازنشسته سازمان حضور دارند. وی که زمان جنگ در اداره مخابرات بندر امام(ره) مشغول به کار بوده است از خاطرات آن روزهای سخت می‌گوید.
در این شماره قسمت جدیدی دیده می‌شود با عنوان فرهیختگان که قرار است به صورت متوالی در هر شماره به یک بازنشسته فرهیخته و فعال در زمینه امور ادبی و هنری بپردازد. مرتضی زندپور، شاعر بوشهری ساکن در شیراز مهمان این شماره است. او از رابطه‌اش با دریا و حضور آن در اشعارش می‌گوید.
در بخش بانوان هم، که از شماره پیش به یک پای ثابت نشریه تبدیل شده است، با خانم نیره شهابی، قهرمان پینگ‌پنگ بازنشستگان در تورنمنت ورزشی بازنشستگان در بندر خرمشهر گفت‌وگو شده است. وی در این گفت‌وگو از نقش و اهمیت ورزش در زندگی خانوادگی و دوران بازنشستگی می‌گوید.
صفحه شما که اختصاص به عکس‌های خاطره‌انگیز بازنشستگان و یادداشت‌ها و خاطرات آنها دارد، از دیگر مطالبی است که در این شماره می‌خوانید. گزارش تصویری مراسم ضیافت نور، دانستنی‌هایی درباره بیمه تکمیلی دانا و مطالب متنوع درباره زندگی سالم، جدول و سرگرمی و چندین مطلب دیگر در این شماره به چشم می‌خورد که می‌توانید در این شماره پیگیری کنید.
نسخه الکترونیکی نشریه را می‌توانید از اینجا دریافت نمایید.

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۰۵
روابط عمومی و امور فرهنگی |
کد خبر : ۳۶,۳۵۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید