flag

تاکید معاون برنامه ریزی سازمان بنادر و دریانوردی بر استفاده از ظرفیت های بندر نوشهر در بخش های تجاری و گردشگری

عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های بالقوه بندر نوشهر در بخش های تجاری و گردشگری تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی ، منصور آرامی با اعلام این مطلب افزود : بندر نوشهر سابقه درخشانی در امر تجارت بین المللی در شمال کشور دارد و تاریخچه و جایگاه این بندر از طریق موزه ای که در بندر وجود دارد باید برای افکار عمومی تبیین شود .

      وی با قدردانی از اقدامات مؤثر اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در بخش ساماندهی سواحل در سطح استان خاطر نشان کرد : آزاد سازی سواحل کار بزرگ و پر هزینه ای است که طی دو سال اخیر در سطح استان مازندران صورت گرفته است .

آرامی با اشاره به لزوم توجه به مسئولیت اجتماعی بنادر در سراسر کشور تصریح کرد: تعامل  بندر با  شهر در بخش هایی مانند ورزش، محیط زیست و سایر مسایل اجتماعی ضروری است و در همین راستا منشور اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی به زودی نهایی و ابلاغ خواهد شد .

      عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی توجه به حوزه نیروی انسانی و امر آموزش کارکنان را از دیگر اولویت های کلان سازمان بنادر و دریانوردی در بخش مدیریت منابع برشمرد .

      بر اساس این گزارش ، مهندس سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران نیز در این جلسه ضمن تشریح عملکرد و دستاوردهای اداره کل در سال های اخیر ، خواستار مساعدت همه جانبه مسئولان ارشد سازمان برای استفاده از ظرفیت های بالقوه بندر نوشهر در بخش های مختلف شد .

        وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی دو ماهه اخیر خاطرنشان کرد: تغییر ساختار اتاق فکر اداره کل در جهت ارتقای وضعیت کسب و کار ، بازدید از نوار ساحلی غرب استان در راستای ساماندهی سواحل ، مذاکره با بخش خصوصی در زمینه راه اندازی خط مسافری بین بنادر نوشهر و ترکمن باشی (ترکمنستان) و باکو (آذربایجان) ، هماهنگی و برنامه ریزی بمنظور بازدید استاندار آستراخان روسیه و هیات گردشگری ایتالیا از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر ،  بررسی مشکلات خطوط کشتیرانی و برگزاری جلسات متعدد برای بررسی و رفع چالش های فراروی بندر فریدونکنار از مهمترین اقدامات اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران طی دو  ماه اخیر است.

     گفتنی است عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی در رأس هیأتی متشکل از مدیران حوزه معاونت از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد و  با حضور در جلسه شورای اداری از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات و نیازمندی های اداره کل بویژه در بخش های اداری و مالی قرار گرفت. 

    

 

 

شنبه ۲۳ اَمرداد ۱۳۹۵
15:19
منبع: مرکز روابط عمومی
چاپ