معاون فنی و مهندسی ،بندر چابهارآمادگی پذیرش کشتیهای سوپر پست  پاناماکس را دارد
مهندس ابوالقاسم اسدی معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی چابهاردربازدید حجت الاسلام ولمسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه کشور از طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار داشت گفت : بندر چابهار در حال حاضر با آبخور ( 16-) آماده پذیرش کشتیهای سوپر پست پاناماکس را دارد .

به گزارش روابط عمومی ،وی اظهار داشت : در آینده نزدیک ما شاهد افتتاح فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی هستیم .
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی معاون فرهنگی قوه قضایه که در  همایش قضات سراسر استان سیستان و بلوچستان به چابهار سفر کرده بود ، صبح امروز بازدیدی از فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهارداشت در گفتگو با واحد روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گفت: خوشبختانه ما در این همایش با توسعه هایی که در منطقه در حال اجراست از نزدیک آشنا شدیم و ما معتقدیم این  توسعه بندر شهید بهشتی چابهاربه عنوان یک توسعه ملی  ایجاد اشتغال را به دنبال خواهد داشت.  
معاون فرهنگی قوه قضاییه افزود:  الحمدالله اقدامات بسیار خوبی به دست مهندسان و نیروهای فنی و جهادی کشور با استانداردهای روز دنیا در این منطقه انجام گرفته است که جای قدر دانی دارد و ما امیدواریم این بندر استراتزیک بتواند  به عنوان شاهراه ترانزیت و قطب بزرگ تجاری و اقتصادی کشور و منطقه  شود .
این مسؤول بیان کرد: توسعه بندر شهید بهشتی چابهاریکی از بزرگترین و استراتژیکی ترین کارهای دولت است  که میتواند باعث رشد و توسعه استان و کشور را به همراه داشته باشد .  

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۷,۹۸۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید