موج شکن های جدید و اسکله برگشتی مجتمع بندری انزلی هیچ تأثیری بر رسوب تالاب انزلی ندارد آمریکا با تحریم و شلیک موشک به هواپیمای ایرانی، انسانیت را هدف قرار داده است افزایش 21 درصدی صادرات کالا به کشورهای حاشیه خلیج فارس از بندر خرمشهر/ اسکله تاسیسات دریایی به اسکله های 20 گانه بندر خرمشهر افزوده شد ورود و خروج 206 فروند کشتی در بندرامیرآباد/ هیدروگرافی آب های بنادر امیرآباد ونکا/ برداشت 37552 متر مکعب لای از کانال و حوضچه‌های بندرامیرآباد رسیدگی به موضوعات دریایی مرتبط با تحریم در اولویت سازمان بنادر/ ضرورت تمرکز بیشتر بر ایمنی دریایی در بنادر/ ضرورت تداوم آموزش دریانوردان به رغم شیوع کرونا انتقال 30 دستگاه کانتینر یخچالی و ۹ دستگاه کانتینر معمولی از افغانستان به هند از مسیر بندرچابهار/ ارسال اولین محموله صرفا ترانزیتی از بندر شهیدبهشتی در راستای توافق سه جانبه هند و افغانستان و ایران پیوستن بندر شهید رجایی به بنادر سبز با رعایت شاخصه های زیست محیطی امکانپذیر می شود پیشرفت ۳۶ درصدی طرح توسعه بندر مسافری دریایی چمخاله/ احداث بندرگاه و حوضچه مناسب برای پذیرش انواع شناورهای مسافری و تفریحی/ تشریح زمینه های سرمایه گذاری در بخش دریایی و خشکی ورود اولین کشتی حامل خاک فسفات به بندر بوشهر تکمیل پروژه تعریض ‌و ‌تأمین ایمنی جاده ورکلا-گهرباران امیرآباد
مدیر کل بنادر مازندران : اخلاق مداری و مردمداری مهمترین شاخصه دولت شهید رجایی بود
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با تبیین شاخص های دولت شهید رجایی گفت : اخلاق مداری و مردمداری مهمترین ویژگی دولتمردان شهید رجایی و باهنر بود بطوریکه دولت های بعدی در ابعاد مختلف از این دولت مکتبی الگو برداری کردند .

به گزارش روابط عمومی  ، سیاوش رضوانی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت هفته دولت با اعلام این مطلب افزود :دولت شهید رجایی اولین دولت مکتبی نظام جمهوری اسلامی بود .

      وی با تشریح عملکرد اداره کل طی یک سال گذشته خاطر نشان کرد : با ممیزی صورت گرفته از طریق سیستم های مدیریت یکپارچه IMS و HSE و با تلاش مجموعه همکاران شاهد بهبود فرآیندهای عملکردی اداره کل در بخش های مختلف بودیم .

      رضوانی همچنین از کسب رتبه نخست اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در بخش ارزیابی عملکرد در بین دستگاههای اجرایی استان خبر داد و گفت : امیدواریم با تلاش بی وقفه همکاران در بخش های مختلف شاهد تداوم روند رو به رشد اداره کل باشیم .

      وی تلاش در راستای تدوین سند بالادستی در زمینه گردشگری دریایی در سطح استان ، پیگیری و تصویب طرح های احداث سامانه رسوبگیر بندر نوشهر و احداث راه دسترسی بندر به کمربندی و آزاد سازی سواحل و مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در نوار ساحلی را از دیگر اقدامات اداره کل طی یک سال گذشته بر شمرد .

      در ادامه ناخدا شفقت رودسری جانشین فرماندهی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر برای کلیه کارکنان دولت در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده نظام جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت کرد .

      احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران نیز طی سخنانی اظهار داشت : شهیدان رجایی و باهنر جان خود را در راه اعتلای کلمه حق و سربلندی نظام جمهوری اسلامی فدا کردند .

      وی با بیان اینکه ساده زیستی ، مکتبی بودن ، آرمانخواهی و مردمداری را از شاخص های اصلی دولت شهید رجایی بر شمرد و خاطر نشان کرد : هفته دولت بهانه ای است تا دولتمردان عملکرد خود را با شاخص های مد نظر شهیدان رجایی و باهنر بسنجند .

      در ادامه با اهدای لوح سپاس از زحمات ۱۳ نفر از کارمندان نمونه و ۴ نفر از همکارانی که در کسب رتبه نخست اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در بخش ارزیابی عملکرد در بین دستگاههای اجرایی استان نقش داشتند قدردانی به عمل آمد .


گرامیداشت هفته دولت1


گرامیداشت هفته دولت5
گرامیداشت هفته دولت4
گرامیداشت هفته دولت3

۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۶:۱۳
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۹,۵۶۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید