جذب تمام درخواست ها و قراردادهای سرمایه گذاری برای بنادر چابهار/ احداث اسکله شناورهای مسافری و تفریحی بندر شهیدکلانتری چابهار/ افزایش ۲۰ درصدی صادرات و ترانزیت کالا در دستور کار افزایش ظرفیت اسمی بندر شهیدرجایی از ۱۱۴ به ۱۲۰ میلیون تن/ افزایش جذب سرمایه گذاری بخش غیردولتی از طریق انعقاد قراردادهای کانتینری و غیر کانتینری/ مقابله با ساخت و سازهای ساحلی غیرمجاز/ ارتقاء سطح پیشگیری و مقابله با آلودگی محیط زیست دریایی ناشی از شناورها و تاسیسات بندری افزایش 32 درصدی صادرات کالا از بنادر آبادان در سال 98/ خارج سازی 15 فروند موتور لنج متروکه و رها شده از بندر آبادان/ ارائه خدمات یدک کشی به شناورهای مستقر و متردد در بندر آبادان طی سال 99 کاهش فرآیندها و تسهیل در صادرات بندر شهید رجایی در سال جاری خارج سازی شناورهای مغروقه در محدوده تردد شناورهای مسافری و خدماتی/ نصب و بهره برداری از اسکله پانتونی شناور در محل اسکله تفریحی بندرترکمن/ رفع نقص اسکله های چوبی سنتی و تأمین ایمنی اسکله های تفریحی بنادر گلستان در دستورکار۹۹ رشد ۹۶ درصد صادرات غیرنفتی بندر جاسک/ رشد ۱۱ درصدی صادرات کالاهای غیرنفتی بنادر گیلان طی سال ۹۸/ لایروبی و ساخت تله های رسوبگیر تالاب انزلی در سال ۹۹ / افزایش و تسریع فرآیند تخلیه و بارگیری کالاها/ جذب سرمایه گذار در صنایع دارای ارزش افزوده در مجتمع بندری انزلی ثبت رکورد تخلیه وخروج همزمان ۱۳۵۰۰ تن گندم در بندر چابهار رشد ۵ درصدی صادرات از بنادر گیلان/ توانایی پهلودهی تمام کشتی‌ها در بنادر گیلان وجود دارد رشد ۲۶ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در سال ۹۸/ افزایش ظرفیت کانتینری از ۱۰۰ هزار به ۴۰۰ هزار TEU/ خارج سازی مغروقه های باقیمانده در آبراه اروند طی سال ۹۹/ افزایش سهم ریلی بندر خرمشهر از فعالیت های بندری در زنجیره تأمین کالا
برگزاری موفقیت آمیز اولین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان و فرزندان پسر بنادر کل کشور در بندرامیرآباد
اولین المپیاد ورزش های آبی و ساحلی کارکنان و فرزندان پسر بنادر کل کشور به مدت 8 روز به میزبانی بندر امیرآباد به کار خود خاتمه داد.

به گزارش  روابط عمومی؛ این المپیاد با حضور 52 تیم در مجموع رشته های شنا و قایقرانی کارکنان و فرزندان پسر،  فوتبال و والیبال ساحلی و با شرکت حدود 725 ورزشکار از بنادر کل کشور برگزار شد.

بنابراین گزارش ، در بخش ورزش های آبی  که 22 تیم در رشته های شنا و قایقرانی و در دو ماده کارکنان و فرزندان پسر حضور داشتند ، در رشته قایقرانی  کارکنان ، تیم بندر انزلی   قهرمان شد و تیم های بندر چابهار و بندر نوشهر به ترتیب  دوم و سوم شدند، همچنین تیم  بندرامیرآباد تندیس اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

در رشته قایقرانی فرزندان همکار ، تیم های  بندرانزلی ، بندر بوشهر و بندر نوشهر  به ترتیب مقام های اول ، دوم وسوم را بدست آوردند و تیم اخلاق این مسابقات نیز  تیم  بندر لنگه  معرفی شد.

در مسابقات شنا که در روز دوم این المپیاد برگزار شد تیم های شنا کارکنان  بندر بوشهر ، بندرشهید رجایی و بندر انزلی  موفق شدند به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آورند ، تندیس اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر آبادان   تعلق  گرفت.

در رشته شنا فرزندان نیز تیم های بندر انزلی ، بندر بوشهر و بندر خرمشهر به مقام های اول تا سوم دست یافتند و تندیس اخلاق به تیم سازمان مرکزی رسید.

در مجموع رشته های شنا و قایقرانی کارکنان ، تیم های بندر انزلی ، بندربوشهر و بندر چابهار به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کنند.

همچنین در مجموع رشته های شنا و قایقرانی فرزندان پسر تیم های بندر انزلی ، بندر بوشهر و بندر شهید رجایی  موفق شدند به مقام های اول تا سوم دست پیدا کنند.

در بخش ورزش های  ساحلی که در دو رشته والیبال ساحلی و فوتبال ساحلی برگزار شد  در رشته والیبال ساحلی 18 تیم از بنادر کل کشور حضور داشتند که تیم بندر بوشهر قهرمان شد و تیم های بندر انزلی و بندر نکا موفق شدند به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کنند.

تندیس اخلاق مسابقات والیبال ساحلی به تیم بندر شهید باهنر  تعلق گرفت.

و در رقابت های فوتبال ساحلی که با حضور 12 تیم آغاز شد  تیم های بندر نوشهر ، بندر شهید رجایی و بندر امام خمینی (ره) به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و تندیس اخلاق این دوره از مسابقات نیز به تیم بندر آبادان تعلق گرفت.

آقای گل این دوره از مسابقات فوتبال ساحلی وحید قلی پور با 9 گل زده از بندر نوشهرو فنی ترین بازیکن ، حسین مومن زاده از بندر امام خمینی (ره) معرفی شدند.

لازم به ذکر است مسابقات  ورزش های آبی و ساحلی کارکنان و فرزندان پسر بنادر کل کشور  ،  برای اولین بار  است که به صورت المپیاد برگزار شده است.


المپیاد ورزشی 3
المپیاد ورزشی 2
المپیاد ورزشی 1  

 

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۷:۵۲
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۹,۶۳۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید