عملیات احداث اسکله چند منظوره بندر سیریک هرمزگان به زودی آغاز می شود/ ساخت اسکله شناور 150 تنی و رمپ 30 متری برای رونق تجاری سواحل مکران بندر شهید رجایی؛ پیشانی اقتصاد کشور است/ فعالیت بنادر مبنای سنجش پویایی اقتصاد کشور است/ توجه ویژه سازمان بنادر به نقش آفرینی بخش خصوصی مجوز بهره برداری بندر صیادی تنگ قدیم صادر شد بنادر کوچک؛ فرصت و مزیتی بی نظیر برای اقتصاد ایران است / ضرورت ایجاد امکانات و زیرساخت برای توسعه بنادر کوچک جزئیات آزادسازی نفتکش ایرانی از بندر جده با پیگیری سازمان بنادر/ کار انگلیسی‌ها دزدی دریایی‌ است بنادر کوچک می توانند به یکی از مهم ترین منابع درآمدی کشور تبدیل شوند/ ریل و جاده را به بنادر کوچک برسانیم آغاز طرح مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر/ دسترسی و بهره گیری همگانی از سواحل بوشهر اولین دفتر بخش خصوصی افغانستان در بندر چابهار افتتاح شد/ حضور تجار افغان در بندر چابهار جزییاتی از آخرین وضعیت نفتکش انگلیسی در لنگرگاه بندرعباس/ آغاز بررسی علل حادثه دریایی تانکر "استینا ایمپرو"/ملیت 23 نفر خدمه کشتی اعلام شد افزایش متقاضیان سرمایه گذاری در بندر چابهار/ انعقاد 11 قرارداد جدید سرمایه گذاری در بندر چابهار
معاون وزیر و رییس ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی بیان کرد؛ساخت بیش از 3100 مسجد بین راهی در جاده های کشور
گردهمایی سالانه دبیران ستادهای اقامه نماز استان های سراسر کشور به میزبانی سیستان و بلوچستان در چابهار برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان گردهمایی سالانه مدیران ستادهای اقامه استان های سراسر کشور صبح امروز در چابهار با حضور علایی معاون وزیر و رییس ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی و رضایی نماینده رییس جمهور برگزار شد.

سعید علایی معاون وزیر و رییس ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی در تبیین اهداف این گردهمایی گفت: مهم ترین هدف برگزاری این گردهمایی که با حضور مدیران سراسر کشور برگزار می شود تبیین سیاست ها،رویکردها و برنامه های اجرایی سال٩٦ است.

وی گفت: بیان ایده ها و انتقال تجربه های مثبتی است که در استان های مختلف به اجرا در امده اند و می توانند الگوی مناسبی جهت بهره مندی سایر ستادهای استانی در بحث ترویج نماز باشند.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی در امر مهم مسجد سازی رسالت خود را به خوبی انجام داده است و در سطح کشور وزارت راه و شهرسازی ٣١٦٢ مسجد بین راهی ساخته است است و همچنین تعداد ٥٨٥ نمازخانه در حال ساخت است .

معاون وزیر و رییس ستاد اقامه نماز گفت:١٣٠ واحد در شهرهای جدید ایجاد کرده ایم و٨٠ باب مسجد توسط سازمان ملی راهداری در سطح کشور ساخته شده است که از این بابت بسیار خرسندیم و با این برنامه ریزی امیدواریم با کمبود مساجد در بین راه ها مواجه نباشیم.

رضایی نماینده رییس جمهور در این نشست بیان کرد: امروز با این نامه های ابلاغی دولت و تفاهم نامه های جداگانه ستاد اقامه نماز کشور با هر یک از وزارت خانه ها و دستگاه های اجرایی کشور، زمینه مناسبی برای هم افزایی تلاش ها در حوزه ترویج فرهنگ نماز در جامعه فراهم شده است.

وی بیان کرد: باید دستگاه های اجرایی در سطوح استانی و شهرستانی به تبیین ظرفیت ها و توانمندی های خود در عرصه ترویج فرهنگ نماز بپردازند و از همه ظرفیت ها برای پیشبرد این هدف استفاده شود.

وی در پایان صحبت هایش گفت: دولت ترویج اقامه نماز را وظیفه اصلی خود می داند و هر اقدامی را که در این زمینه لازم باشد در پیش می گیرد.

۱۷ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۳۹,۹۱۵

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید