عملیات احداث اسکله چند منظوره بندر سیریک هرمزگان به زودی آغاز می شود/ ساخت اسکله شناور 150 تنی و رمپ 30 متری برای رونق تجاری سواحل مکران بندر شهید رجایی؛ پیشانی اقتصاد کشور است/ فعالیت بنادر مبنای سنجش پویایی اقتصاد کشور است/ توجه ویژه سازمان بنادر به نقش آفرینی بخش خصوصی مجوز بهره برداری بندر صیادی تنگ قدیم صادر شد بنادر کوچک؛ فرصت و مزیتی بی نظیر برای اقتصاد ایران است / ضرورت ایجاد امکانات و زیرساخت برای توسعه بنادر کوچک جزئیات آزادسازی نفتکش ایرانی از بندر جده با پیگیری سازمان بنادر/ کار انگلیسی‌ها دزدی دریایی‌ است بنادر کوچک می توانند به یکی از مهم ترین منابع درآمدی کشور تبدیل شوند/ ریل و جاده را به بنادر کوچک برسانیم آغاز طرح مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر/ دسترسی و بهره گیری همگانی از سواحل بوشهر اولین دفتر بخش خصوصی افغانستان در بندر چابهار افتتاح شد/ حضور تجار افغان در بندر چابهار جزییاتی از آخرین وضعیت نفتکش انگلیسی در لنگرگاه بندرعباس/ آغاز بررسی علل حادثه دریایی تانکر "استینا ایمپرو"/ملیت 23 نفر خدمه کشتی اعلام شد افزایش متقاضیان سرمایه گذاری در بندر چابهار/ انعقاد 11 قرارداد جدید سرمایه گذاری در بندر چابهار
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر: مطالعه جانمایی بنادرمحمد عامری ، بوالخیر و لاورساحلی  به اتمام رسید
مهندس محمد مهدی بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در بازدید از بنادر«محمد عامری ، بوالخیر و لاورساحلی از اتمام مطالعه جانمایی این بنادر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، محمد مهدی بنچاری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر  به همراه  دکتر شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان  در مجلس شورای اسلامی از بنادر «محمد عامری»، «بولخیر» و« لاور ساحلی» بازدید کردند.

بنچاری در خصوص این بازدید گفت: در جریان این سفر مباحث مهمی مطرح شد که مهم‌ترین آنها اتمام مطالعات جانمایی و زون بندی بنادر محمدعامری لاورساحلی و بوالخیر بود.
مدیرکل  بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود:  در طرح مطالعاتی بندر بوالخیر، محمد عامری و لاور ساحلی پهلوگیر استاندارد و باراندازهای متناسب جانمایی گردیده است که باعث رونق تجارت در این بنادر خواهد شد. 
  
وی تاکید کرد: این امر به معنای آن است که این بنادر به بنادری با زیرساخت‌های استاندارد تبدیل خواهند شد. ودر این راستا نماینده محترم مردم دشتی و تنگستان هم قول پیگیری‌های لازم از طریق مجلس را داده اند. 
بنچاری اشاره کرد: لایروبی مهم‌ترین مطالبه مردمی بود که در طرح توسعه دیده شده است و هم اکنون لایروبی لاور ساحلی به اتمام رسیده است در مورد بندر محمد عامری نیز در حال برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار جهت اجرا هستیم و در بندر دیگر نیز به زودی اقدام خواهد شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲
مرکز روابط عمومی |
کد خبر : ۴۰,۳۵۲

ارسال نظرات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید