اختصاص یدک کش جدید به بندر امام(ره) برگزاری موفق مانور اطفاء حریق به صورت دستی در بندر بوشهر واگذاری فرصت های سرمایه گذاری از طریق مزایده/ تاکید بر حل چالش های سرمایه گذاران در بنادر با نگاه بلندمدت و حفظ منافع ملی و درچارچوب اقتصاد دریامحور/ سرمایه گذاری 19 هزار میلیاردی بخش خصوصی در بندرامیرآباد صدور مجوز ساخت اسکله گردشگری در بندر ماهشهر مانور موفق اطفای حریق مخازن مایعات نفتی در مجتمع بندری انزلی تعیین تکلیف 30 کانتینر بلاتکلیف در بندر بوشهر آغاز شد بررسی و شناسایی عوامل آلودگی ساحل کنگان ادامه دارد منابع مالی؛ حلقه مفقوده زنجیره تامین نیروی انسانی حمل‌ونقل دریایی/ ضرورت حمایت ویژه مجلس در تسهیل جذب نیرو سازمان بنادر تکریم و معارفه مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان برگزار شد/ضرورت هم افزایی ارگانهای دریایی در بزرگترین استان ساحلی ایران/ بسترسازی برای گسترش زیربناهای بندرگاهی و پسکرانه‌ای "دیپلماسی اقتصادی" سیاست‌ راهبردی دولت در تجارت بین المللی/ نقش کلیدی بنادر کوچک در تامین معیشت ساحل‌نشینان/ ضرورت ارتباط هوشمندانه سازمان‌های همکار در ترانزیت کالا
جاده گهرباران
پروژه تعریض جاده ورکلا به گهرباران به طول 4 کیلومترو روکش آسفالت 6 کیلومتر از فاز نخست این پروژه ازسری پروژه‌های سازمان بنادر و دریانوردی در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر کلنگ‌زنی شد.

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی ؛ مراسم کلنگ‌زنی پروژه تعریض راه محور ورکلا به گهرباران صبح امروز با حضور محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود، سیاوش رضوانی مدیر بندرامیرآباد و جمعی از مسؤولان محلی  شهرستان های میاندورود و ساری در یک هوای سرد و بارانی برگزار گردید.

این محور در ادامه راه به سه راهی نیروگاه نکاو پس از آن به بندر امیرآباد بهشهر متصل می‌شود و در واقع ادامه مسیر تعریضی در جاده گهرباران به طول چهار کیلومتر است و در دل خود نیز، روکش 6 کیلومتر از مسیر تعریضی قبلی در مسیر پنبه‌چوله را دارد.

تعریض این پروژه از برنامه‌های سازمان بنادر و دریانوردی و در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی سازمان بنادر است که در دیگر پروژه بندری در این منطقه یعنی جاده رستمکلا به کمربندی بهشهر نیز توسط سازمان بنادر انجام شده بود.

جاده گهرباران به‌دلیل استقرار صنایع و تأسیسات نفتی، نیروگاهی، بندری و اراضی کشاورزی مستعد، یکی از پرترددترین و خطرناک‌ترین جاده‌های شرق مازندران است.

 

گهرباران1

 

 

 

بهینه سازی راهها نیاز مهم مازندران است

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس،بهینه سازی راهها را از نیازهای مهم مردم مناطق مختلف استان برشمرد.

محمد دامادی ظهر چهارشنبه در مراسم کلنگ زنی جاده ورکلا به گهرباران و بندرامیرآباد با اعلام اینکه جاده گهرباران از طریق سازمان بنادر کشور تعریض خواهد شد؛ گفت: با تعریض این جاده بخش اعظمی از مشکلات مربوط به این محور حل و فصل می شود.

دامادی افزود: بهینه سازی راهها از نیازهای مهم مردم مناطق مختلف است و این جاده به دلیل قرار گرفتن در مسیر کارخانجات و صنایع و تردد خودروهای سبک و سنگین و همچنین وجود روستاها در حاشیه، نیازمند توجه ویژه برای تعریض بود که اکنون با کمک سازمان بنادر این مهم عملیاتی شده و کلنگ زنی شده است.

 

 گهرباران2

 

 

پروژه تعریض جاده ورکلا گهرباران در راستای مسؤولیت اجتماعی سازمان بنادر است

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت: پروژه تعریض جاده ورکلا – گهرباران در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی و پیرو تأکیدات مدیرعامل این سازمان و پیگیری نماینده مردم ساری و میاندرود در جهت جذب اعتبارات، صورت گرفته است.

سیاوش رضوانی ظهر امروز در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی پروژه تعریض محور ورکلا به گهرباران یکی از مسیرهای پُرتردد استان و از جاده‌های ترانزیتی منتهی به بندرامیرآباد اظهار کرد: پروژه امروز در واقع ادامه مسیری است که در سال‌های گذشته به‌طول 10 کیلومتر از فرودگاه دشت‌ناز تا ورکلا تعریض و روکش آسفالت شده و حدود 5 میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر با اشاره به پروژه امروز با عنوان تعریض مسیر ورکلا به گهرباران گفت: مسیر یادشده به‌طول چهار کیلومتر با اعتبار 4 میلیارد تومان از منابع سازمان بنادر قرار است در 15 ماه به مرحله تکمیل و بهره‌برداری برسد و امیدواریم تصادفات و مشکلاتی که برای روستائیان در این مسیر ایجاد می‌شود را کاهش دهد.

این مسؤول ادامه داد: البته زمان اتمام پروژه ممکن است بیشتر یا کمتر شود اما امیدواریم یک کار مهندسی، تمیز و مرتب را انجام بدهیم.

رضوانی بیان کرد: پیش از این نیز جاده رستم‌کلا به کمربندی بهشهر را در راستای ایفای نقش مسؤولیت اجتماعی از اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی انجام دادیم که 97 درصد نیز پیشرفت فیزیکی دارد و حدود 16 میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.

وی تصریح کرد: هشت کیلومتر دیگر از این جاده باقی مانده است و انشاالله 20 فروردین‌ماه کلنگ‌زنی داریم تا ساخت این جاده به‌طول 20 کیلومتر کامل شود.

 

 

 

 

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۳۴
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۱,۴۱۳
کلیدواژه ها: جاده گهرباران 

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید