موقعیت، تخصص و توسعه؛ سه عامل ایجاد بنادر جدید خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه راه‌اندازی شد/ حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰/ امکان صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه فراهم شد اشتغالزایی، رونق تجاری و کسب سود؛ سه دستاورد سرمایه گذاری در بنادر است/ حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران در بلندمدت، نتیجه بخش خواهد بود/ سازمان بنادر برای سرمایه گذار بخش خصوصی؛ سنگ تمام می گذارد نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد سرمایه ‌گذاری ۹۰۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در مجتمع بندری نگین سرمایه گذاران برای حضور در پسکرانه بنادر آمادگی دارند/ سازمان بنادر؛ به بخش خصوصی کمک می کند/ سرمایه گذاری در بنادر با کمترین ریسک روبرو است
لزوم رعایت الزامات زیست محیطی در حوزه دریا/آمادگی بندرخرمشهر برای پذیرش گردشگران دفاع مقدس

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از آمادگی این مجتمع بندری برای پذیرش گردشگران دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد محسنی در آخرین نشست شورای اداری سال جاری ضمن تبریک ولادت با سعادت دخت نبی اکرم حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز راهیان نور با اشاره به فعالیت ها و اقدامات انجام شده در سال جاری در این مجتمع بندری، رضایت خود را از عملکرد کارکنان بندر خرمشهر اعلام کرد.

وی با اشاره به عملکرد قابل قبول بندر خرمشهر در حوزه های گوناگون اظهار داشت: در سال 97 باید در حوزه کسب و کارهای جدید و جذب سرمایه گذار و تقویت امر بازرگانی در بنادر تلاش های بسیاری صورت گیرد.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر افزود: با توجه به اینکه بندر یک بنگاه اقتصادی است و همچنین در مجاورت  بازارهای تشنه و اشباع نشده کشور عراق قرار گرفته ایم باید در جذب سرمایه گذار و تجار بیشتر تلاش کرد.

محسنی با تأکید برخدمت به جوامع هدف از جمله ارباب رجوع و همکاران در اداره کل گفت: شاخص خدمت گذاری باید تکلیف قانونی ما باشد و خدمت باید بی منت و متکی بر عدالت انجام شود.  

وی با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت برابر با پاسخگویی است گفت:  از آنجایی که ما در نظام جمهوری اسلامی بر اساس آموزه های دینی خدمت می کنیم بنابراین پذیرش یک وظیفه باید بر اساس پاسخ گویی باشد و مسئولیت بدون پاسخگویی قابل قبول نیست.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با بیان اینکه رضایتمندی نیروها اصل اجتناب ناپذیر در سازمان های اجرایی است اظهار کرد: باید در حوزه خدمات رسانی دقت شود و تبعیض در رفتار نباید صورت گیرد.

محسنی در ادامه بر مقوله محیط زیست بخصوص در حوزه دریا، کشتی ها و آب توازن تأکید کرد و گفت: در بندرخرمشهر تمامی زیر مجموعه های ذیربط باید به رعایت الزامات محیط زیستی توجه ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین به گردشگری و ارتقای ظرفیت گردشگری دریایی اشاره کرد و از مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با بیان اینکه تغییرات و جابجایی ها چرخش نخبگی است گفت: دل بستن به مسئولیت ها از نظر اولیای اسلامی همیشه مورد سرزنش قرار گرفته است.

محسنی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های اعضای شورای اداری این بندر ابلاغ حکم معاونت های بندری و اقتصادی و دریایی و رئیس امور اداری و تودیع معاونت های طرح و توسعه و اداری و مالی را اعلام کرد.

وی در پایان از نگاه مثبت و رویکرد اعتماد پیشگی معاون وزیر و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی نسبت به بنادر تابعه به خصوص بنادر جنوبی کشور تقدیر کرد.

 

 

 


۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۱,۶۸۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید