سوخت کم‌سولفور نیم درصد برای ناوگان ملی دریایی تامین شد/ برنامه‌ریزی برای توسعه ساحل و فراساحل سوخت‌رسانی در بندر سلخ در جزیره قشم بیانیه سازمان بنادر درباره توقیف بار کشتی ایرانی در آب‌های یونان/ اقدام یونانی‌ها؛ دزدی دریایی و برخلاف موازین بین‌المللی است/ دولت یونان فورا به تعهدات بین‌المللی خود عمل کند زیرساخت بانکرینگ در بندر چابهار ایجاد می‌شود/ توزیع روزانه ۱۲۰۰ تن سوخت‌ کم‌سولفور به ناوگان ملی از سایت بندر شهید رجایی آمادگی بندر تیاب برای جذب سرمایه گذار جهت احداث انبارهای نگهداشت کالا / ساخت اسکله چند منظوره بندر سیریک درحال اتمام است ضرورت تسهیل تردد کشتی‌های با پرچم ایران به تمامی بنادر روسیه/ تسریع در راه‌اندازی خط منظم کشتیرانی رو-رو بین بنادر روسیه و بنادر شمالی ایران/ اعلام آمادگی ایران برای سرمایه گذاری در خرید و ساخت کشتی برای فعالیت در خزر روسیه و‌ ایران برای توسعه همکاری دریایی مصمم هستند/ حداکثر بار از دریای خزر باید به بنادر ایران برسد/ لزوم عمیق‌سازی دریای خزر برای افزایش حمل‌ونقل دریایی اولین سالگرد تدفین شهیدان گمنام در بندر شهید رجایی برگزار شد کاهش ۲ میلیون تنی کالای اساسی انباشته در بندر امام خمینی(ره)/ خروج کالا از بندر امام با سرعت در حال انجام است برنامه سازمان بنادر برای مقابله با کرونا و بیماری‌های عفونی در بنادر و روی کشتی در سال ۱۴۰۱/ تداوم نظارت و کنترل شیوع بیماری‌های عفونی در بنادر بازرگانی و مسافری امضای ۱۲ سند همکاری در حوزه های مختلف بین ایران و عمان
ریل پایه کردن بنادر از اهداف مهم سازمان بنادر است/تأکید مدیر عامل سازمان بنادر بر جمع آوری اسکله های غیر مجاز

عضو هیئت عامل و معاون مهندسی توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی بر ریل پایه کردن بنادر به عنوان یکی از اهداف مهم سازمان بنادر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد رضا اله یار پس از بازدید از مجتمع بندری خرمشهر در نشستی ضمن قدردانی از کارکنان بندر خرمشهر در عرصه های مختلف، روند اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای این بندر را بسیار مطلوب توصیف کرد.

به گفته وی سرکشی و بازدید از بنادر به منظور نظارت، پیگیری و شناسایی مشکلات و موانع موجود از جمله وظایف مهم مدیران ستادی سازمان بنادر است.

عضو هیئت عامل سازمان بنادر به تأکید مدیر عامل سازمان بنادر بر جمع آوری اسکله های غیرمجاز اشاره کرد و افزود: این سازمان بر پیگیری موضوعات ایمنی، عملیاتی، اقتصادی و زیست محیطی تأکید ویژه ای دارد.

اله یار ریل پایه کردن بنادر را از اهداف مهم سازمان بنادر دانست و با اشاره به زیر ساخت ریلی مطلوب بندر خرمشهر بر استفاده از این زیر ساخت و ظرفیت تأکید کرد.

وی همچنین به لزوم تسریع روند خارج سازی مغروقه ها بویژه مغروقه خانیان به عنوان بزرگ ترین کشتی غرق شده در اروند رود اشاره کرد.

معاون مهندسی توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی حمایت همه جانبه سازمان بنادر از طرح های پیشنهادی توسعه ای بندر خرمشهر را اعلام کرد و افزود: بندرخرمشهر در صورت امکان برای تأمین تجهیزات مورد نیاز از کالاهای ایرانی استفاده کند.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر نیز در این نشست گفت: روند رو به رشد اجرای پروژه های توسعه ای بندر خرمشهر حکایت از عملکرد مطلوب همکاران فنی و مهندسی این بندر دارد.

محمد محسنی به تأکید مدیر عامل سازمان بنادر بر رونق مسیر گردشگری دریایی خرمشهر اهواز اشاره کرد و اظهار داشت: برای انجام این امر به شناور استاندارد کوچک نیاز داریم.

وی ابراز امیدواری کرد که اجرای پروژه ها و اهداف بندر خرمشهر رونق اقتصادی منطقه را فراهم سازد و برای مردم خرمشهر که حق بزرگی بر گردن ایران اسلامی دارند منشأ خیر و برکت باشد.

 

 

 

 
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۲,۷۸۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید