انجام بدون وقفه و به سهولت تخلیه، بارگیری و ترخیص کالا در بنادر کشور/ ​جلوگیری از ایجاد هرگونه محدودیت در جابجایی کالا و به ویژه کالاهای اساسی/ متناسب نبودن سرعت خروج کالا از بنادر به داخل کشور با نرم های تخلیه کالا/ ایجاد بسترهای الکترونیکی برای کاهش مراجعه ارباب رجوع به بنادر تقدیر از کاپیتان و‌ خدمه نفتکش اعزامی به ونزوئلا در بندر شهید رجایی تسهیل فرآیندهای صادرات از بندر خرمشهر/ تردد بیش از 30 هزار کامیون طی 3 ماهه سال جاری رشد 54 درصدی صادرات غیرنفتی در بندر انزلی تشریح اقدامات سازمان بنادر برای هوشمندسازی عملیات دریایی/ کاهش فعالیت‌ خطوط کشتیرانی بزرگ دنیا به دلیل شیوع کرونا تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی در بندر امام (ره) توسط مهندسان داخلی خدمه و کارکنان نفتکش اعزامی به ونزوئلا در بوشهر مورد استقبال قرار گرفتند تخلیه یک میلیون تن انواع کالای اساسی از بندر شهید رجایی/ 20 فروند کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر شهیدرجایی پهلو گرفته اند علل اصلى حریق در شناورهاى سنتى/ ضعف ساختار لنج های چوبی و فایبرگلاس برای مقاومت در هنگام حریق/ جلوگیرى از حریق در شناورهاى سنتى در دستور کار سازمان بنادر/ استفاده از پمپ های بنزینی روی شناورهای سنتی ممنوع است طرح توسعه بندرچابهار فراتر از برنامه زمان‌بندی در حال اجراست
لزوم آشنایی تجار با فرصت های سرمایه گذاری در بنادر/ اعلام آمادگی اتاق بازرگانی ایران برای ارتقای همکاری با سازمان بنادر
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: سرمایه گذاری در بنادر موضوع مهمی است که باید اطلاعات و فرصت های آن در اختیار اتاق بازرگانی قرار گیرد و همه تجار از پتانسیل های که در بخش بندری وجود دارد، مطلع شوند.
علاء میر محمد صادقی درباره فرصت های سرمایه گذاری که در بنادر وجود دارد به پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، افزود: خیلی از سرمایه گذاران آماده سرمایه گذاری در بخش های مختلف هستند اما عدم آشنایی آنها باعث می شود که سرمایه گذاری های مورد نیاز محقق نشود و بعضا سرمایه آن در بانک ها و یا سایر بخش ها باقی بماند.
وی تصریح کرد: یکی از بخش های که پتانسیل بالای برای سرمایه گذاری دارد، بنادر کشور است. بنادر کشور در مقایسه با سال های گذشته رشد بسیار خوبی داشتند و فرآیند تخلیه و بارگیری کالا در آن سرعت یافته است از اینرو می توان با معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بنادر به سمت جذب سرمایه گذاران داخلی رفت.
عضو اتاق بازرگانی ایران اذعان داشت: سال های گذشته بنادرمشکلات متعددی داشتند و نمی توانستند پا به پای بنادر همسایه فعالیت کنند ولی اکنون که روند توسعه ای به دست آمده است می توان به سمت بنادر نسل سوم و چهارم حرکت کرد.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد شهرک های صنعتی در بنادر و معرفی فعالیت های سودده در بنادر به جذب سرمایه گذار کمک می کند. اگر سازمان بنادر و دریانوردی فرصت های سرمایه گذاری را معرفی کند قطعا سرمایه گذاران به این مجموعه اعتماد خواهند کرد چرا که فعالیت چند ساله آنها نشان می دهد که به بخش خصوصی اعتقاد دارند.
میرمحمد صادقی اظهارداشت: سازمان بنادر و دریانوردی می تواند از پتانسیل اتاق بازرگانی برای توسعه فعالیت های خود و ایجاد واحدهای صنعتی در بنادر استفاده کند.
۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۲
کد خبر : ۴۲,۹۳۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید