کاهش ۲ میلیون تنی کالای اساسی انباشته در بندر امام خمینی(ره)/ خروج کالا از بندر امام با سرعت در حال انجام است برنامه سازمان بنادر برای مقابله با کرونا و بیماری‌های عفونی در بنادر و روی کشتی در سال ۱۴۰۱/ تشدید نظارت و کنترل شیوع بیماری‌های عفونی در بنادر بازرگانی و مسافری امضای ۱۲ سند همکاری در حوزه های مختلف بین ایران و عمان پیام مدیرعامل سازمان بنادر به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر امداد رسانی آتش نشانان بنادر آبادان به حادثه دیدگان زیر آوار ساختمان متروپل لایروبی نگهداری کانال دسترسی بندر بوشهر با سرعت بیشتر ادامه می یابد همایش آموزشی "رانندگی تدافعی" در بندرشهید رجایی برگزار شد / افزایش دوره‌های آموزشی برای رانندگان الزامی است اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام در بندر شهید رجایی فردا برگزار می شود بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور از روند تخلیه کالا در بندر امام خمینی/ برنامه‌ریزی ۲ ساله دولت برای ذخیره کالاهای اساسی در کشور نشست مجازی همکاری‌های حمل‌‌ونقلی ایران و روسیه/ پلت‌فرم لجستیکی حمل‌ونقل بین تهران و مسکو ایجاد می شود/ ایجاد کشتیرانی رو-رو و خطوط منظم تجاری دریایی بین روسیه و ایران/ تامین کانتینرهای خالی و یخچال‌دار در دستور کار
قهرمانی بندر انزلی در پانزدهمین دوره مسابقات شنا و قایقرانی بانوان سازمان بنادر در مشهد
پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی با قهرمانی ورزشکاران بندر انزلی در مجموع دو رشته شنا و قایقرانی به پایان رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، در  پانزدهمین دوره مسابقات ورزشهای آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی  که در شهر مشهد و با حضور داوران ممتاز فدراسیون های شنا و قایقرانی برگزار شد ، قایقرانان بندر انزلی با ۲۲۹ امتیاز اول شدند.

 

براساس این گزارش، در رشته قایقرانی تیم بندر شهید باهنر با ۲۱۱ امتیاز و پاروزنان بندر شهید رجایی با ۱۹۳ امتیاز ، به ترتیب مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

مسابقات ورزش های آبی بانوان  4

 

در این دوره از مسابقات و در رشته شنای بانوان، ورزشکاران بندر انزلی سریع تر از سایر شناگران به سکوی پرتاب دست زدند و با کسب ۳۰۳ امتیاز به  عنوان اولی رسیدند.

 

در همین رشته، شناگران بندر شهید باهنر با ۲۸۰ امتیاز و ورزشکاران بندر شهید رجایی با ۲۷۸ امتیاز به عناوین دومی و سومی نایل آمدند.

مسابقات ورزش های آبی بانوان  6

 

بر اساس این گزارش و با احتساب مجموع امتیازات در دو رشته قایقرانی و شنا، بانوان ورزشکار بندر انزلی با ۵۲۲ امتیاز ، قهرمان این دوره از مسابقات شدند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.

مسابقات ورزش های آبی بانوان  5

ورزشکاران شنا و قایقرانی بانوان بندر شهید رجایی نیز با مجموع ۴۹۵ امتیاز ، نایب قهرمان شدند و مقام سومی با ۴۸۰ امتیاز به بانوان و دختران  ورزشکار بندر شهید رجایی رسید.

 

/

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۴۱
کد خبر : ۴۳,۵۸۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید