flag
برای حضور در مراسم روز جهانی دریانوردی؛

دبیرکل سازمان جهانی دریانوردی(آیمو) وارد تهران شد

دبیر کل آیمو برای حضور در روز جهانی دریانوردی بامداد امروز وارد تهران شد و مورد استقبال مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، بامداد امروز کی تاک لیم؛ دبیرکل آیمو برای حضور در مراسم روز جهانی دریانوردی وارد تهران شد و مورد استقبال محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفت.
 

جمهوری اسلامی ایران همگام با جامعه جهانی هر ساله روز جهانی دریانوردی را با برگزاری مراسمی گرامی می‌دارد و مراسم سال جاری نیز با حضور دبیر کل آیمو (سازمان بین المللی دریانوردی) و جمعی از مقامات کشوری از جمله وزیر راه و شهرسازی فردا ١٧ شهریور در مرکز همایش‌های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

در سال جاری شاهد هفتادمین سالگرد تصویب کنوانسیون تاسیس آیمو و شصتمین سالگرد آغاز فعالیت این سازمان به عنوان یکی از سازمان‌های تخصصی ملل متحد هستیم. بیش از ۳۰ سال است که مراسم روز جهانی دریانوردی گرامی داشته می‌شود.

در  مراسم روز جهانی دریانوردی، نظرات عالی‌ترین مرجع دارای صلاحیت در امر قانونگذاری دریایی جهانی بیان خواهد شد و در ارتباط با چالش ها، پیشرفت ها و برنامه‌های این سازمان صحبت می شود.

 قرار بر این است که دبیرکل آیمو به دیدار رییس مجلس شورای اسلامی و نیز وزیر امورخارجه کشورمان برود و با آن‌ها دیدار کند.

شعار سال جاری سازمان بین المللی دریانوردی "آیمو ۷۰؛ میراث ما، کشتیرانی بهتر برای آینده‌ بهتر" است.

جمعه ۱۶ شهریور ۱۳۹۷
12:01
چاپ