بازدید رییس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از مجتمع بندری انزلی برگزاری نشست هم اندیشی و تعامل دستگاه های اجرایی مرتبط با حمل و نقل در بندر شهید رجایی/ تعیین ضرب الاجل برای رفع مشکلات تاکید رئیس سازمان بازرسی کل کشور بر تسهیل در ورود و خروج کالا از بندر بوشهر حمایت کمیسیون عمران مجلس از رویکرد سازمان بنادر در جذب نیروی انسانی متخصص در بودجه ۱۴۰۱/ توسعه کمی و کیفی نیروهای دریایی و بندری؛ شرایط مطلوبی را برای حمل و نقل دریایی ایران رقم می‌زند پیکر مطهر 2 آلاله دفاع مقدس در بندر امیرآباد به خاک سپرده شد ترانزیت گسترده از بندر امیرآباد در دستور کار/ همکاری وزارتخانه های راه و امور خارجه برای ارتقای روابط تجاری با کشورهای شمالی ایران/ هیات های اقتصادی هند و ازبکستان در راه ایران پیام وزیر راه به مناسبت تشییع و تدفین دو شهید گمنام در بندر امیرآباد/ برکت حضور شهدا در بنادر، مسئولان اقتصاد دریایی را در خدمت صادقانه مصمم‌تر خواهد کرد درخواست سازمان بنادر در بودجه ۱۴۰۱ برای جذب نیروی انسانی متخصص، قابل تقدیر است/ ضرورت بکارگیری نیروی انسانی کارآمد و با دانش در حوزه دریایی و بندری/ حمایت کمیسیون عمران از رویکرد سازمان بنادر به منظور توسعه کمی و کیفی نیروهای دریایی و بندری بازدید مدیرعامل سازمان بنادر از بندر امیرآباد/ بررسی چالش های سرمایه گذاری بندر امیرآباد نخستین نشست هیات اندیشه ورز سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل شد/ همفکری برای دستیابی به گشایش های بزرگ دریایی و بندری/ ضرورت دستیابی به موضع گیری های دقیق برای راهبردهای آیمو
اعلام حمایت نمایندگان، فراکسیون ها و کمیسیون های مختلف مجلس از "محمد اسلامی"/ انجمن ها، کانون ها و تشکل های صنفی مختلف از گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی حمایت کردند
نمایندگان، فراکسیون ها و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی همراه با جمعی از انجمن ها، کانون ها و تشکل های صنفی مختلف در حوزه راه و شهرسازی حمایت خود را از محمد اسلامی؛ به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، با معرفی محمد اسلامی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی شاهد حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فراکسیون ها و کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی، انجمن ها، کانون ها و تشکل های صنفی مختلف در حوزه راه و شهرسازی جهت انتخاب وی به عنوان وزیر راه و شهرسازی از سوی نمایندگان ملت هستیم که در ادامه آورده شده است.

محمدرضا رضایی کوچی؛ رییس کمیسیون عمران مجلس

محمد اسلامی برنامه های مفصلی در حوزه مسکن، بازآفرینی شهری، ریلی و هوایی دارد/ اسلامی گزینه مناسبی برای وزارت راه و شهرسازی خواهد بود/ نظر مثبت کمیسیون عمران نسبت به رای اعتماد اسلامی در مجلس شورای اسلامی

 

نظر کمیسیون عمران برای حضور "محمد اسلامی" در وزارت راه و شهرسازی مثبت است و به احتمال قوی به عنوان وزیر راه و شهرسازی در مجلس انتخاب می‌شود. وی قول اتمام مسکن مهر تا پایان دولت را داده است و بعد از چند جلسه ای که برنامه‌های خود را به نمایندگان مجلس ارائه کردند، برنامه‌هایشان را برای این وزارتخانه کاربردی و عملیاتی دیدیم.

اسلامی؛ برنامه‌های عملیاتی برای حوزه مسکن ارائه کرده‌ است و برنامه‌های خود را در چهار حوزه مسکن مهر، مسکن اجتماعی، بافت فرسوده، شهرسازی برای مجلس توضیح دادند که در هر حوزه شاهد ارائه برنامه‌های عملیاتی از سوی وی بوده‌ایم. وی متعهد به اجرای تکالیف برنامه ششم توسعه است و یکی از مزیت‌های برنامه‌های محمد اسلامی این است که در هر حوزه‌ای پایبند به اسناد بالادستی به ویژه تکالیف تعیین شده در برنامه ششم توسعه هستند و اجرای آن را در اولویت قرار داده است.

 

شهرام کوسه غراوی؛ نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس

کارنامه محمد اسلامی؛ قابل دفاع است/ برآیند مثبت کمیسیون عمران در رای اعتماد اسلامی از مجلس/ امیدوار به موفقیت های بیشتر در حوزه راه و مسکن هستیم

 

محمد اسلامی برنامه های خود را طی دو جلسه با اعضای کمیسیون عمران ارائه کرده است و برآیند این کمیسیون در خصوص کسب رای اعتماد وی از مجلس شورای اسلامی مثبت است. در صورت حضور محمد اسلامی در وزارت راه و شهرسازی امیدوار هستیم تا در حوزه مسکن، هواپیمایی، بندری و دریایی به موفقیت های بیشتری برای کشور دست یابیم. علاوه بر این باید بدانیم که اسلامی؛ از کارنامه مناسبی در سمت های قبلی خود برخوردار است.

 

محمدباقر سعادت؛ رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس

محمد اسلامی از توان بالایی برای مدیریت وزارت راه و شهرسازی برخوردار است/ دولت گزینه مناسبی را برای وزارت راه و شهرسازی به مجلس معرفی کرده است

 

اسلامی؛ کارنامه قابل قبولی دارد و به نظر می رسد در حوزه راه، مسکن، هواپیمایی، دریا و بندر موفق عمل کند. محمد اسلامی؛ گزینه مناسبی برای وزارت راه و شهرسازی است و از توان بالایی برای مدیریت این وزارتخانه برخوردار است. طی دو جلسه ای که با حضور محمد اسلامی؛ در فراکسیون امید با حضور نمایندگان عضو این فراکسیون و نیز سازمان برنامه و بودجه با حضور محمدباقر نوبخت، محمود واعظی و نمایندگان حزب اعتدال و توسعه برگزار شد متوجه شدیم که محمد اسلامی؛ فردی با برنامه و مستعد است که می تواند در وزارت راه و شهرسازی موفق عمل کند.

 

شمس اله شریعت نژاد؛ نماینده مردم شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد

محمد اسلامى؛ مدیرى جهادى و نتیجه گرا و گزینه مناسبى براى تصدى وزارت راه است/ اسلامی مى تواند در حوزه بندرى و دریایى موفق عمل کند

 

محمد اسلامى؛ گزینه مناسبى است که از سوى دولت براى تصدى وزارت راه و شهرسازى به مجلس شوراى اسلامى معرفى شده است و با استفاده از ظرفیت هاى سازمان بنادر و دریانوردى مى تواند در حوزه بندرى و دریایى نیز موفق عمل کند. وی نیرویى پرکار و فعال است و در کار و اجراى تصمیماتش به دنبال اتلاف وقت نیست و علاوه بر موارد ذکر شده، اسلامى مدیرى نتیجه گرا و جهادى است و پس از حضور در استاندارى مازندران به اطلاعات سیاسى و اجتماعى وسیع ترى نیز دست یافته است.

 

سید راضی نوری؛ نماینده مردم شوش در مجلس

محمد اسلامی در وزارت راه و شهرسازی موفق خواهد بود/ اسلامی در سمت های مدیریتی قبلی خود موفق عمل کرده است

 

محمد اسلامی در سمت های مدیریتی قبلی خود موفق عمل کرده است و به نظر می رسد که در وزارت راه و شهرسازی نیز دستاوردهای خوبی خواهد داشت. وی دارای سابقه مدیریتی در بخش های مختلف زیر مجموعه وزارت راه است و علاوه بر این به عنوان استاندار مازندران نیز فعالیت کرده است و این موارد نشان می دهد که از سابقه مدیریتی مناسبی برخوردار است.

همچنین تجربه مدیریتی او کمک خواهد کرد که در حوزه های مختلف به خصوص دریا و بندر به دستاوردهای خوبی برسیم و رونق سرمایه گذاری را شاهد باشیم.

 

ولی داداشی؛ نماینده مردم آستارا در مجلس

محمد اسلامی؛ تعامل خوبی با دستگاه های اجرایی و نظارتی دارد/ امیدوار به توجه بیشتر در حوزه های بندری و دریایی هستیم/ گزینه پیشنهادی وزات راه و شهرسازی فردی پیگیر و دارای سابقه مدیریتی مناسب است

 

امیدوار هستیم با حضور محمد اسلامی در وزارت راه و شهرسازی شاهد توسعه و توجه بیشتر در بخش های راه، شهرسازی، هواپیمایی، بندری و دریایی باشیم چراکه کشور در برهه حساس کنونی نیازمند توسعه همه جانبه در بخش های مختلف زیر مجموعه این وزارتخانه هستیم.

محمد اسلامی با توجه به سابقه ای که در کارنامه کاری خود دارد در صورت کسب رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عملکرد مناسبی  در وزارت راه وشهرسازی داشته باشد. وی در سمت های اجرایی خود که به طور مثال می توان به استانداری مازندران اشاره کرد، تعامل خوبی با دستگاه های اجرایی و نظارتی داشته و به نظر می رسد بتواند نظر مثبت مجلس را جهت تصدی وزارت راه و شهرسازی به دست آورد.

 

محمدحسین قربانی؛ نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس

توسعه بنادر کشور با حضور گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری در وزارت راه/ محمد اسلامی در اکثر بخش های وزارت راه فعالیت کرده است/ همراهی مجلس در رای اعتماد به وزیر راه و شهرسازی پیشنهادی دولت

 

قصد مجلس شورای اسلامی همراهی و همکاری به منظور رای اعتماد به محمد اسلامی به عنوان وزیر راه و شهرسازی است، چرا که وی در پست های متعددی در وزارت راه فعال بوده است. سابقه محمد اسلامی در حوزه راه اتفاق بسیار مناسبی به منظور انتخاب وزیر راه و شهرسازی است و توجه به توسعه بنادر، راه‌آهن، توسعه نظام شهری، توجه به بافت‌های فرسوده، توسعه راه‌های روستایی، خرید هواپیما و مسائلی از این دست مهم‌ترین موضوعات مورد توجه مجلس شورای اسلامی در حوزه راه و شهرسازی است.

 

حیدرعلی عابدی؛ نماینده مردم اصفهان در مجلس

برنامه های اسلامی همسو با خواسته‌های اکثر نمایندگان مجلس بوده و می تواند رای بیاورد

 

اسلامی برنامه‌های خوبی را ارائه دادند که اکثرا همسو با خواسته‌های نمایندگان مجلس است. با این شرایط و رعایت ملاک‌هایی که مدنظر است حتما از مجلس جواب مثبت خواهند گرفت. علاوه بر این، مدارک تحصیلی ایشان هم نشان می دهد که برای تصدی این پست صلاحیت دارند و در کارهای اجرایی مختلفی از جمله بخش عمران بنیاد مستضعفان، توسعه صنایع هوا و فضا در هواپیماسازی، تجربه در وزارت دفاع، کمیته های مختلف مربتط با کلانشهرها، کمیسیون های زیربنایی مثل محیط زیست و مسائل شورایعالی هواپیمایی و ابعاد دیگر تجربه دارند. با این شرایط اگر قرار به حضور آقای اسلامی در پست وزیر راه و شهرسازی باشد وی به هیج وجه با مجموعه‌های ذی‌ربط آن بیگانه نیست.

اسلامی برنامه‌های مناسب و اجرایی را به عنوان برنامه‌ کاری‌شان به مجلس با توجه به چالش‌ها و مشکلاتی که در مسکن وجود دارد، ارائه کرده‌اند. نگاهی به برنامه کاری ایشان نشان می‌دهد در حوزه مسکن، معماری و شهرسازی، حمل و نقل و چالش‌های آن مطالب و راه‌ حل‌های خوبی را ارائه داده است.

 

علی کرد؛ نماینده استان سیستان و بلوچستان در مجلس

اسلامی فردی متخصص و کاربلد برای وزارت راه و شهرسازی است

 

محمد اسلامی فردی متخصص و کاربلد برای وزارت راه و شهرسازی است و برنامه‌های وی در جهت توسعه بنادر کشور می‌تواند مثمر ثمر باشد. وی نیرویی با تجربه است که از توان بالایی برای هدایت وزارت راه و شهرسازی برخوردار است و  معتقد هستم که می‌تواند در این مقام موفق عمل کند و به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توصیه می‌کنم به محمد اسلامی رای بدهند تا تصدی وزات راه و شهرسازی را بر عهده گیرد.

محمد اسلامی ‌می‌تواند با نگاه ویژه به بنادر ایران به عنوان پیشانی کشور در جهت توسعه بندری و دریایی موفق عمل کند و با توجه به تجربه و تخصص وی در زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی وی می‌تواند برنامه‌ریزی مناسبی را برای توسعه بندری و دریایی کشور مدنظر قرار دهد و موجب شود تا چرخ اقتصادی کشور در این حوزه بهتر از قبل بچرخد.

 

صدیف بدری؛ نماینده مردم استان اردبیل در مجلس

برنامه‌های اسلامی کاربردی اما نیاز به حمایت دولت دارد

 

دولت با معرفی آقای اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی یک مدیر لایق و توانمند را به مجلس معرفی کرد که می‌تواند در همه حوزه‌های وزارت راه و شهرسازی براساس تجربه‌هایی که دارند، خدمات خوبی ارائه دهند. برنامه‌هایی که ایشان در کمیسیون عمران و مجلس ارائه کردند و بابت آن در فراکسیون‌های مختلف حضور پیدا خواهند کرد، برنامه‌هایی مناسب و کاربردی است. در همین خصوص خوشبختانه تحصیلات محمد اسلامی هم عمرانی و با کار در وزارت راه و شهرسازی همخوانی دارد که به همین خاطر نظر بنده این است که ایشان می‌توانند وزیری موفق باشند.

 

فاطمه ذوالقدر؛ نماینده مردم استان تهران و عضو فراکسیون زنان مجلس

نگاه آقای اسلامی فراجناحی بوده و دید سیاسی ندارد/ برنامه های گزینه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی کاربردی و مناسب است

 

نگاه آقای اسلامی فراجناحی بوده و هیچ دید سیاسی به جناحی خاص برای برتر دیدن یکی نسبت به دیگری ندارند. برنامه‌های ارائه شده از سوی وی به مجلس کاربردی و مناسب است و تا حد زیادی توانسته است نظر مثبت نمایندگان را به همراه داشته باشد. صحبت‌های آقای اسلامی در جلسه و با مطالبات فراکسیون زنان همسو بود و در فراکسیون صحبت‌ها و نقطه نظرات ارائه و توقعات که همان بهره‌گیری از جوانان و زنان کارشناس بود، از سوی اعضا مطرح شد. در این خصوص در مجموع با صحبت‌های آقای اسلامی نگاه فراکسیون زنان مثبت است و مشکل خاصی وجود ندارد. در مجموع نیز برنامه‌های ارائه شده از سوی آقای اسلامی به مجلس شورای اسلامی کاربردی و مناسب است و تا حد زیادی توانسته است نظر مثبت نمایندگان را به همراه داشته باشد.

 

زهرا ساعی؛ نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس

برنامه‌های ارائه شده از سوی وزیر پیشنهادی راه کاربردی است/ اسلامی مدیری با اقتدار است که با قدرت به کارها ورود می‌کند

 

برنامه‌های ارائه شده از سوی وزیر پیشنهادی راه کاربردی است و تمام کسانی که در مورد ایشان از آنها پرس‌وجو داشتیم نظر مثبتی روی این وزیر پیشنهادی از سوی دولت داشتند. تعریف از ایشان می‌گوید که آقای اسلامی مدیری با اقتدار است که با قدرت به کارها ورود می‌کند که این یک امتیاز و نقطه مثبت برای رفع مشکلاتی است که در حوزه مسکن مهر، راه و حمل و نقل داریم و امیدواریم کارها با سرعت بیشتری بهبود یابد.

به نظر می‌رسد آقای اسلامی می‌تواند با تعریفی که از تلاش و همت او در کارها می‌شود پروژه‌ها را اولویت‌بندی کند و در این مسیر حتما از نمایندگان مجلس در هر حوزه مشورت بگیرد. بدون شک مجمع نمایندگان هر استان اولویت‌بندی خوبی دارند و این یعنی تعامل وزیر با مجلس و دولت است که بسیار می‌تواند به ادامه راه کمک کند.

 

جمشید جعفرپور؛ نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی

وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت راه و شهرسازی انسان شایسته و توانمندی است/ اسلامی در سطوح مختلف وزارت راه و شهرسازی کار کرده و می تواند رای نمایندگان را جلب کند

 

وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت راه و شهرسازی انسان شایسته و توانمندی است. رای اعتماد نمایندگان طبق قانون به صورت مخفی انجام می شود و نمی توان درباره رای مجلس به راحتی پیش بینی کرد، اما به نظر می رسد که برخی از این گزینه ها مانند محمد اسلامی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی رای اعتماد کسب کنند. علاوه بر این با بررسی هایی که انجام داده ام و قطعا نظر شخصی من است، آقای محمد اسلامی انسان شایسته و توانمندی است و در سطوح مختلف وزارت راه و شهرسازی کار کرده و می تواند رای نمایندگان را جلب کند.

 

محمد نعیم امینی‌ فرد؛ نماینده مردم ایرانشهر در مجلس

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی رزومه خوبی دارد/ به نظر می‌آید که گزینه پیشنهادی وزارت راه برای کسب رأی اعتماد موفق باشد

 

از آنجا که وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی رزومه خوبی دارد به نظر می‌آید که برای کسب رأی اعتماد موفق باشد و به طور کلی هر چهار وزیر شانس کسب رأی اعتماد از مجلس را دارند.

 

نظر مثبت فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس

 

ابوالفضل حسن‌بیگی نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوع رأی اعتماد مجلس به چهار وزیر پیشنهادی، کار، راه، اقتصاد و صنعت گفت که فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در قالب چهار کمیته به صورت جداگانه صلاحیت وزرای پیشنهادی را مورد بحث و بررسی قرار داد و و هر کمیته با یکی از وزرا دیدار‌ها و بررسی‌های لازم را در این خصوص داشت و پس از بررسی‌های صورت گرفته توسط کمیته‌های چهارگانه و دیدار این کمیته‌ها با وزرای پیشنهادی جمع‌بندی فراکسیون ولایی بر این بود که نگاه مثبت به چهار وزیر پیشنهادی دارد.

 

حمایت اعضای کمیسیون عمران

اسلامی فردی متخصص و صاحب‌نظر در حوزه عمران است/ کارنامه اسلامی مناسب است و از نظر فنی و کارشناسی می‌تواند پاسخگو باشد

 

تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران حمایت خود را از "محمد اسلامی" وزیر پیشنهادی راه و شهر سازی اعلام و تاکید کردند که این وزیر پیشنهادی فردی متخصص و صاحب‌نظر در حوزه عمران است.

علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، صداقت در رفتار، دیدگاه کارشناسی و تخصص را از ویژگی‌های بارز وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی برشمرد و درباره برنامه‌های ارائه ‌شده ازسوی اسلامی در جلسه کمیسیون عمران اظهارداشت که وی کارنامه خوبی را ارائه و نشان داد از نظر فنی و کارشناسی می‌تواند پاسخگو باشد و کم ‌وکاستی‌های این بخش را می‌شناسد.

 

اعلام حمایت انجمن کشتیرانی

 

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، به نمایندگی از سوی جامعه دریایی و بندری کشور با صدور بیانیه ای، از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی حمایت کرد.

انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران به نمایندگی از سوی جامعه دریایی و بندری کشور در تایید برنامه های اعلامی جناب آقای دکتر محمد اسلامی؛ وزیر پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی و نظر به حسن مدیریت و عملکرد مثبت پیشین ایشان، مراتب حمایت خود را از تصدی سمت وزارت راه و شهرسازی وی اعلام می دارد.

 استحضار دارند این انتخاب شایسته از آنجا حائز اهمیت تر است که مأموریت رفیع این وزارتخانه در حوزه زنجیره تامین و خدمات لجستیکی همزمان با اعمال تحریم های ظالمانه آمریکا، نوک پیکان تهدیدات بین المللی بوده و باید در اسرع وقت سکانداری لایق، مدیر، متخصص و متعهد زمام امور را در دست گرفته و کشور عزیزمان را یاری رسان باشد.

 

حمایت بیش از ۱۲ انجمن و مجمع/ حمایت همه جانبه فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ایران از برنامه پیشنهادی محمد اسلامی

 

فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ایران در حمایت از محمد اسلامی، گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت راه و شهرسازی بیانیه ای را صادر کرد.

اعضای فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ایران در نامه ای خطاب به علی لاریجانی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خدمتگذار متعهد و متخصص محمد اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی و راه و شهرسازی شدند و تاکید کردند که رای اعتماد به گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری سبب خواهد شد تا فعالان کسب و کار حمل و نقل و لجستیک کشور با شرایط بهتری بتوانند خدمات به مردم ارایه کنند.

 

حمایت قاطع انجمن پایانه داران بندری ایران

 

انجمن پایانه داران بندری ایران و اعضای فعال آن در کلیه بنادر جنوبی و شمالی کشور در حمایت از محمد اسلامی، گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت راه و شهرسازی بیانیه ای را صادر کردند.

انجمن پایانه داران بندری ایران و اعضای فعال آن در کلیه بنادر جنوبی و شمالی کشور در بیانیه حمایتی خود از محمد اسلامی؛ گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای وزارت راه و شهرسازی ضمن پیشنهادهای که می تواند باعث حل مشکلات حوزه حمل و نقلی کشور شود عنوان کردند که توسعه یکپارچه شبکه حمل و نقل، افزایش سهم حمل و نقل عمومی در حمل و نقل کشور و تکمیل شبکه های راه های کشور از موضوعات مهمی است که وزیر جدید راه و شهرسازی می تواند با جدیت دنبال کند.

انجمن پایانه داران بندری ایران یادآور شده است که محمد اسلامی؛ مدیری لایق و توانمند با شخصیتی علمی، اجرائی و با برنامه های کاربردی و عملیاتی و  فردی با اخلاق،ریسک پذیر و مستقل می باشند که گزینه مناسبی برای این وزارتخانه است.

 

حمایت انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل سنگین

 

انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل سنگین (بوژی‌داران) کشور طی ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی از محمد اسلامی وزیر پیشنهادی دولت در حوزه راه وشهرسازی حمایت و اعلام کردند انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل سنگین (بوژی‌داران) کشور با سرمایه‌ای معادل پانصد میلیارد تومان و عرصه فعالیتی در سطح کشور و اعضایی توانمند و کاملا فنی و متخصص که در زمینه حمل محصولات غیرمتعارف در صنایع آب، برق، گاز، نفت، پتروشیمی مبادرت به فعالیت نموده و سهم چشمگیری در انجام و تحقق پروژه‌های عمرانی در کشور را دارا می‌باشد که موفقیت در این تلاش‌ها نیازمند برنامه‌های شفاف و جامع و براساس حمایت و صداقت می‌باشد که با توجه به سوابق و عملکردهای جناب آقای مهندس محمد اسلامی قابل تحقق می‌باشد.

 

حمایت انجمن مراکز معاینه فنی خودرو

 

انجمن مراکز معاینه فنی خودرو کشور طی ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی حمایت خود از وزیر پیشنهادی دولت در وزارت راه و شهرسازی را اعلام و بیان کردند انجمن مراکز معاینه فنی خودرو کشور حمایت خود را از انتخاب جناب دکتر اسلامی با نظر به مراتب تعهد، سوابق علمی، عملی و مدیریتی در پست وزارت راه و شهرسازی اعلان می‌دارد.

 

حمایت تشکل‌های صنفی کارفرمایی و کارگری حمل و نقل جاده‌ای کالا و مسافر

 

تشکل‌های صنفی حمل و نقل طی ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی حمایت خود از محمد اسلامی وزیر پیشنهادی کابینه را مطرح و اعلام کردند که وزارت راه و شهرسازی یکی از وزارتخانه‌های کلیدی و زیربنایی کشور بوده و این وزارتخانه با توجه به مسئولیت‌های سازمانی خود دارای چند بعدی و چندوجهی می‌باشد که مدیریت آن نیاز به تخصص و تجربه در ابعاد مختلف دارد که در این زمان حساس جناب آقای دکتر اسلامی حاضر شده وظیفه خطیر این وزارتخانه را بعهده بگیرد و روزنه‌ای به سوی آینده روشن پدیدار نماید که در آن شاهد اصلاح و بهبود روندها، فرایندها و سیاست‌ها به نفع آرمان‌های انقلاب و مصالح کشور و مردم در نظر گرفته شود جای سپاس و قدردانی دارد لذا امضا کنندگان ذیل که از تشکل‌های صنفی حمل و نقل بوده از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی انتظار دارند در جهت حفظ مصالح و منافع مردم و کشور با رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارتخانه راه و شهرسازی جناب آقای دکتر اسلامی موجبات مسرت فعالین صنف حمل و نقل را فراهم آورند.

 

حمایت انجمن مهندسی ریلی

 

انجمن مهندسی ریلی ضمن حمایت از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، اعلام کرد که محمد اسلامی برای تصدی وزارت راه‌وشهرسازی پتانسیل لازم برای خدمت را دارد و انتظارات بخش ریلی از وزیر جدید نیز توجه بیشتر به توسعه این بخش است. همچنین پیشینه تحصیلی محمد اسلامی و حضور وی در استانداری نیز تجربه خوبی است و ایشان همانطور که خود گفتند به‌ویژه در سامان‌دهی حوزه مسکن و حمل‌ونقل هوایی می‌توانند تاثیرگذار باشند.

 

حمایت کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل کالای استان مازندران

 

کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل و نقل کالای استان مازندران طی ارسال نامه‌ای به مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان مازندران ضمن حمایت از گزینه پیشنهادی دولت در حوزه راه و شهرسازی خواستار ماندگاری وی در این منصب شدند.

این کانون با احترام و آرزوی توفیقات الهی در جهت اهداف عالیه در خدمات شایان به مردم و نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری، عنوان کرد که خادمین صنوف حمل و نقل کالای استان مازندران به سبب درایت و توانمندی‌ جناب آقای اسلامی استاندار محترم مازندران که به مدت یکسال منشأ خدمات وافر و مؤثری بوده است و همچنین به جهت تحصیلات آکادمیک ایشان در حوزه حمل و نقل حمایت همه‌جانبه خود را از جناب مهندس اسلامی اعلام داشته منصب وزارت راه و شهرسازی را شایسته این مرد توانمند عرصه عمل می‌دانیم. لذا از نمایندگان محترم استدعا داریم تا در حمایت از کسب آرای حضرتشان مساعی لازم مبذول دارند.

۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
کد خبر : ۴۴,۱۹۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید