اختصاص یدک کش جدید به بندر امام(ره) برگزاری موفق مانور اطفاء حریق به صورت دستی در بندر بوشهر واگذاری فرصت های سرمایه گذاری از طریق مزایده/ تاکید بر حل چالش های سرمایه گذاران در بنادر با نگاه بلندمدت و حفظ منافع ملی و درچارچوب اقتصاد دریامحور/ سرمایه گذاری 19 هزار میلیاردی بخش خصوصی در بندرامیرآباد صدور مجوز ساخت اسکله گردشگری در بندر ماهشهر مانور موفق اطفای حریق مخازن مایعات نفتی در مجتمع بندری انزلی تعیین تکلیف 30 کانتینر بلاتکلیف در بندر بوشهر آغاز شد بررسی و شناسایی عوامل آلودگی ساحل کنگان ادامه دارد منابع مالی؛ حلقه مفقوده زنجیره تامین نیروی انسانی حمل‌ونقل دریایی/ ضرورت حمایت ویژه مجلس در تسهیل جذب نیرو سازمان بنادر تکریم و معارفه مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان برگزار شد/ضرورت هم افزایی ارگانهای دریایی در بزرگترین استان ساحلی ایران/ بسترسازی برای گسترش زیربناهای بندرگاهی و پسکرانه‌ای "دیپلماسی اقتصادی" سیاست‌ راهبردی دولت در تجارت بین المللی/ نقش کلیدی بنادر کوچک در تامین معیشت ساحل‌نشینان/ ضرورت ارتباط هوشمندانه سازمان‌های همکار در ترانزیت کالا
برگزاری همایش آموزشی هسته های گزینش تابعه وزارت راه و شهرسازی در بندر خرمشهر
سی و پنجمین همایش آموزشی هسته های گزینش تابعه وزارت راه و شهر سازی به میزبانی بندر خرمشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر،همایش دو روزه آموزشی "فضای مجازی ،فرصتها و آسیب ها "با شرکت مدیران ، اعضاء و گزینش گران هسته های گزینش  تابعه وزارت راه و شهرسازی با حضور سید سعید سید علایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت راه و شهر سازی و دبیر هیات مرکزی گزینش سازمان بنادر و دریانوردی، منصور آرامی عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و مدیران هسته های گزینش وزارت راه و شهر سازی ی و مدیران استانی در بندر خرمشهر برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این همایش سید علایی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد هسته های گزینش اظهار کرد: در سال97در مجموع 6 دوره آموزشی برای هسته های گزینش برگزار شده و از سال96 تا 15 دی 97 در مجموع13هزار و 231 پرونده در هسته های گزینش مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود:توجه به آموزش از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، آموزش نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری تلقی می شود و توجه به  ارزیابی هسته های گزینش در دستور کار است.

معاون توسعه مدیریت منابع وزارت راه و شهر سازی گفت:  در این همایش دو روزه80  نفر از هسته های گزینش تابعه وزارت راه وشهر سازی شرکت کردند.

آرامی عضو هیئت عامل و معاون برنامه ریزی و توسع منابع نیز در ادامه افزود:هر دستگاه حکومتی در یک کشور باید براساس شاخصه هایی کار خودشان را انجام دهند و بخش گزینش و حراست سازمانها باید قوی تر و جدی تر از همه بخش های سازمان فعالیت کند.

وی خاطر نشان کرد:هر شخصی که وارد هر سازمانی می شود باید مرتب مورد گزینش و انتخاب  و همچنین در طول مدت انجام وظیفه مورد حراست قرار گیرد.

 در ادامه ،  جهانگیر نجاتی مدیریت هسته گزینش سازمان بنادرو دریانوردی ضمن خیر مقدم به تمام اعضا و گزینشگران هسته های گزینش تابعه وزارت راه و شهرسازی هدف از برگزاری دوره های مربوط به هسته های گزینش را نقش آموزش در رشد و اعتلا و بروز بودن منابع انسانی عنوان کرد.

وی افزود:هسته های گزینش چون با منابع انسانی کار می کنند باید بروز و برخوردار از آموزشهای نوین باشند.

یادآور می شود، این همایش به همت هسته گزینش سازمان بنادر و دریانوردی و همکاری اداره کل بندرو دریانوردی خرمشهر برگزار شده است.

 

 

برگزاری همایش آموزشی هسته های گزینش تابعه وزارت راه و شهرسازی در بندر خرمشهر

 

 

برگزاری همایش آموزشی هسته های گزینش تابعه وزارت راه و شهرسازی در بندر خرمشهر

 

 

 


۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶
روابط عمومی |
کد خبر : ۴۵,۲۶۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید