تخفیف 20 درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر/خارج سازی ۵ فروند مغروقه آبراه اروند در دستور کار صادرات اولین محموله سنگ از بندر شهید بهشتی چابهار/ استفاده از ظرفیت های بندر چابهار برای صادرات کالای معدنی موقعیت، تخصص و توسعه؛ سه عامل ایجاد بنادر جدید خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه راه‌اندازی شد/ حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰/ امکان صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه فراهم شد اشتغالزایی، رونق تجاری و کسب سود؛ سه دستاورد سرمایه گذاری در بنادر است/ حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران در بلندمدت، نتیجه بخش خواهد بود/ سازمان بنادر برای سرمایه گذار بخش خصوصی؛ سنگ تمام می گذارد نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد
پیام مدیرکل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان بمناسبت فرارسیدن سال نو
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو را به همه هموطنان به ویژه جامعه دریایی و بندری کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان، در متن پیام "اله مرادعفیفی پور"  آمده است :

بنام آن نقش پرداز دایره مینایی، اکنون که بهار قرین با میلاد با سر سعادت مولای متقیان امیر مومنان (ع)عطر لحظه هایش را به دل‌های ما سپرده است، دست‌هایمان را نردبان نیایش می کنیم و از خداوند متعال می خواهیم بحق ایام پرخیر و برکت رجب ما را از متوسلین و متمسکین مولای علی (ع) قرار بدهد.

ای خدایی که انقلاب قلبها به دست توست، ای خدای تدبیر، تقدیر و تقویم احوال ما را سرخوش از شمیم شفا بخش بهاری با لحظه های ناب بندگی سرشار کن و قلب هایمان ‌را با مهر و پارسایی پیوند بزن .

عید های گذشته نیک به ما آموخته که تقویم سال های گذشته را با همه شیرینی ها و سختیهایش، مشعل راه آینده پیش رو قرارداده و درتحقق شعار امسال (رونق تولید) بکوشیم .

و به یاد بیاوریم ما به قهرمانانی  وامدار و به روزهایی بدهکاریم که زیبا به ما آموختند، ایثار در این سرزمین نه یک واژه که باور است به پیشانی بندهایی که حماسه می نوشتند. به جوانانی که با خدا معامله داشتند و مادرانی که فقط در خلوت خود گریه می کردند. این گذشته ها ظاهرش گذشته است، ولی امواج آن در درون جامعه برای ابد باقی است. ما این روزهای خوش و نوروز را مدیون خون شهدا هستیم. اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی به محضر ایرانیان سرفراز در تمام گیتی، به همه همکاران گرانقدر ‌پرتلاشی که با همت و حمیت در جای جای استان هرمزگان ودیگر بنادر کشور به امر خدمات دهی به میهمانان نوروزی و خلق خاطرات خوش ‌خاطره انگیز از تجربه سفرهای دریایی اهتمام دارند، خدا قوت عرض می نمایم .

۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
کد خبر : ۴۶,۰۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید