اجرای عملیات آبنگاری در 16 بندر و محدوده دریایی هرمزگان پایان تعمیرات اساسی اسکله های حوضچه شماره یک بندرامیرآباد اجرای 2 میلیون متر مربع هیدروگرافی در اسکله‌ها و لنگرگاه‌های بندر خرمشهر مراجعات حضوری و مکاتبات در بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان حذف می شود اجرای طرح تأمین تجهیزات تخلیه ‌و‌ بارگیری در بنادر برای ترخیص سریع‌تر کالاهای اساسی/ نیاز اکثر بنادر به تجهیزات تخلیه کالاهای اساسی برطرف شده است/ ارائه خدمات بدون توقف و شبانه‌روزی به کشتی‌های حامل کالای اساسی از سوی سازمان بنادر موافقت سازمان بنادر با ساخت و بهره‌برداری از ۶ سازه دریایی در بنادر جنوب کشور آغاز نخستین دوره آموزش دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان نقش پررنگ هیدروگرافی در توسعه دریا محور/ ارتباط مستقیم توسعه سواحل مکران و اروند در برنامه ششم توسعه با هیدروگرافی/ بدون هیدروگرافی؛ شناخت پهنه های آبی و توسعه دریایی امکان پذیر نیست/ ۶۲ چارت الکترونیک ناوبری منتشر شده است شعار امسال روزجهانی هیدروگرافی؛ 100سال همکاری بین المللی درحوزه هیدروگرافی/ پیمایش در اقیانوس‌ها و آبراه‌های دریایی به طور ایمن با بهره‌گیری از هیدروگرافی/ انتشار 93 سلول چارت الکترونیکی دریانوردی سازمان بنادر ایران مسئول پنل بین‌المللی نقش دگرگونی دیجیتالی در توسعه ترمینال های کانتینری/ ایران در جمع کشورهای پیشرو در بومی سازی تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی دریایی/ تشریح اقدامات مهندسی و توسعه امور زیربنایی در راستای هوشمندسازی بنادر/ بهره مندی از نرم افزار تصمیم یار شناورها و حاکمیت الکترونیکی آبراهه‌های کشور در حوزه VTS ملی
پیام مدیرکل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان بمناسبت فرارسیدن سال نو
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو را به همه هموطنان به ویژه جامعه دریایی و بندری کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان، در متن پیام "اله مرادعفیفی پور"  آمده است :

بنام آن نقش پرداز دایره مینایی، اکنون که بهار قرین با میلاد با سر سعادت مولای متقیان امیر مومنان (ع)عطر لحظه هایش را به دل‌های ما سپرده است، دست‌هایمان را نردبان نیایش می کنیم و از خداوند متعال می خواهیم بحق ایام پرخیر و برکت رجب ما را از متوسلین و متمسکین مولای علی (ع) قرار بدهد.

ای خدایی که انقلاب قلبها به دست توست، ای خدای تدبیر، تقدیر و تقویم احوال ما را سرخوش از شمیم شفا بخش بهاری با لحظه های ناب بندگی سرشار کن و قلب هایمان ‌را با مهر و پارسایی پیوند بزن .

عید های گذشته نیک به ما آموخته که تقویم سال های گذشته را با همه شیرینی ها و سختیهایش، مشعل راه آینده پیش رو قرارداده و درتحقق شعار امسال (رونق تولید) بکوشیم .

و به یاد بیاوریم ما به قهرمانانی  وامدار و به روزهایی بدهکاریم که زیبا به ما آموختند، ایثار در این سرزمین نه یک واژه که باور است به پیشانی بندهایی که حماسه می نوشتند. به جوانانی که با خدا معامله داشتند و مادرانی که فقط در خلوت خود گریه می کردند. این گذشته ها ظاهرش گذشته است، ولی امواج آن در درون جامعه برای ابد باقی است. ما این روزهای خوش و نوروز را مدیون خون شهدا هستیم. اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نوروز باستانی به محضر ایرانیان سرفراز در تمام گیتی، به همه همکاران گرانقدر ‌پرتلاشی که با همت و حمیت در جای جای استان هرمزگان ودیگر بنادر کشور به امر خدمات دهی به میهمانان نوروزی و خلق خاطرات خوش ‌خاطره انگیز از تجربه سفرهای دریایی اهتمام دارند، خدا قوت عرض می نمایم .

۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
کد خبر : ۴۶,۰۰۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید