جزییات نشست 108 کمیته حقوقی سازمان بین‌المللی دریانوردی/ ارزیابی قلمرو اعمال کنوانسیون های دریایی در خصوص کشتی های اتوماتیک تعمیر دومین شناور جستجو و نجات توسط متخصصان داخلی در هرمزگان / الحاق شناور ناجی ۱۱ به ناوگان دریایی افزایش زمان انتظار کشتی های کانتینری در لنگرگاه های دنیا/ کاهش عملکرد خطوط کشتیرانی به دلیل شیوع ویروس کرونا 4 مزیت پسکرانه بنادر و سواحل برای ایجاد و انتقال صنایع آب‌بر/ دولت آینده انتقال صنایع آب‌بر به پسکرانه بنادر را در دستور کار قرار دهد ارسال اسامی 95 هزار دریانورد واجد شرایط تزریق واکسن کرونا به وزارت بهداشت/ تدوین شیوه نامه اجرایی نحوه تزریق واکسن در دست پیگیری/ دریانوردان؛ منتظر اعلام جزییات باشند بندر چابهار؛ قطب اصلی تزانزیت منطقه‌‌ای می‌شود پهلوگیری ۲ کشتی کالای اساسی در بندر چابهار پیشرفت 44 درصدی پروژه تعمیرات اساسی علائم دریایی آبراه خورموسی ارتقاء توان عملیاتی تیم جستجو و نجات دریایی بندرامیرآباد با بزرگترین کشتی های کانتینری دنیا آشنا شوید
معاون  برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی، سعید سیدعلایی
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی با «مهم و تاثیر گذار خواندن این سازمان در مجامع بین المللی و عرصه های تجاری و اقتصادی کشور»، گفت: اجرای اصلاح ساختار و نظام اداری ، پاسخگویی و شفافیت مالی و تهیه سند جامع نیروی انسانی از اولویت این معاونت خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید سید علایی در مراسم معارفه خود گفت: بر اساس ماموریت ها و وظایف جدیدی که اکنون به سازمان بنادر و دریانوردی واگذار شده است، « اصلاح ساختار» یکی از ماموریت های جدی ما در این سازمان قلمداد می شود.

عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید براینکه منابع انسانی، بزرگترین سرمایه اصلی هر سازمانی محسوب می شود، خاطر نشان کرد: حتما توجه ویژه ای به بخش نیروی انسانی در سازمان بنادر و همچنین در جهت ارتقاء وضعیت معیشت نهایت تلاش خود را خواهیم داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان اش از « تهیه سند جامع نیروی انسانی » بر اساس برنامه اصلاح نظام اداری خبر داد و گفت: حل موضوعات و مسائل نیروهای قرادادی در دستگاه های اجرایی به شدت به تهیه این سند نیازمند است.

سیدعلایی، « شناسایی و اجرای طرح شناسایی، توسعه شایستگی ها و ارتقای سرمایه های انسانی و ارتقاء نیروهای کارآمد» را یکی دیگر از اقدمات این معاونت برشمرد و افزود: سامانه جامع نیروی انسانی یکی از ضروریات در دستگاه های اجرایی به حساب می آید که خوشبختانه سازمان بنادر در این زمینه اقدامات مثبتی تاکنون داشته است.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر "ارتقاء پاسخگویی، شفافیت و مقابله با فساد" را از دیگر ضرویات دستگاههای اجرایی به ویژه در شرایط سخت تحریم و مقابله با آن برشمرد و از تلاش و دغدغه همیشگی اش برای اجرای بی کم و کاست این موضوع خبر داد.

وی سازمان بنادر و دریانوردی را یکی از نهادهای پیشرو در بحث دولت الکترونیک عنوان کرد و دریافت لوح تقدیر این سازمان از رییس جمهور در سال گذشته را تمهیدات بسیار مثبت سازمان بنادر در شفاف سازی و انظباط مالی دانست.

به گفته سید علایی، گفت و گوی چهره به چهره و اختصاص وقت ملاقات به همکاران و کارکنان یکی دیگر از برنامه های وی در معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع در ستاد و استان ها سازمان بنادر قلمداد می شود.

وی همچنین از تلاش برای توانمند سازی و آموزش بدنه کارشناسی سازمان بنادر در قالب طرح جامع آموزشی خبر داد و آن را برای اینده این سازمان و کشور حایز اهمیت دانست.

۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۷:۵۸
کد خبر : ۴۷,۱۹۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید