سازمان بنادر؛ آمادگی عملیاتی بالای برای مواجهه با هر نوع بحرانی را دارد/ مصون ماندن انسان و کالا از تهدید ویروس کرونا در بنادر کشور/ هیچ نوع اشاعه ویروس کرونا از طریق بنادر کشور نداشتیم پایان عملیات اطفای حریق لنج تجاری در اسکله بهمن قشم یک فروند لنج تجاری در اسکله بهمن جزیره قشم طعمه حریق شد/ عملیات اطفاء با حضور تیم های امدادی از خشکی و دریا درحال انجام است افزایش۱۶۲ درصدی صادرات کالاهای نفتی از بنادر مرکز و شرق هرمزگان/ رشد ۹۸ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینر یخچالی افزایش ظرفیت پهلوگیری کشتی‌های ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر بنادر؛ امن ترین مناطق استان های ساحلی هستند/ رعایت پروتکل های بهداشتی داخلی و بین المللی از سوی سازمان بنادر/ قرنطینه کالا در زمان ورود به کشور انجام می شود ارتقاء جایگاه بندر شهید رجایی با اتمام فاز سوم طرح توسعه/ احداث سه پست اسکله به طول یک هزار و ۴۰۰ متر رشد ۱۹۶ درصدی بارگیری کانتینر و افزایش ۳۸ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بندر خرمشهر نجات خدمه قایق صیادی در دهانه اروند رود/ انجام سه عملیات امداد و نجات موفق در یک روز توسط نیروی امداد و نجات بندر اروندکنار رشد 428 درصدی عملیات کانتینری در بنادر غرب هرمزگان/ افزایش 39 درصدی صادرات غیرنفتی
ایجاد نشاط و ارتقای سلامت جامعه از اهداف برگزاری نخستین جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور / استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های مارینا انزلی / تقدیر از اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیل
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نخستین جشنواره بزرگ ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور با استقبال پرشور علاقه‌مندان در 30 رشته ورزشی با حضور بیش از 200 تن از ورزشکاران برگزار شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز در حاشیه‌ این جشنواره با اشاره به استقبال پرشور ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی و هوایی اظهار کرد: هدف اصلی اداره بنادر و دریانوردی استان از برگزاری باشکوه این جشنواره، حفظ و ارتقای سلامتی جامعه ورزش گیلان است.

دکتر حمیدرضا آبایی با بیان اینکه نخستین جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور در مجموعه گردشگری، مسافری و دریایی مارینا برگزار شد، افزود: این جشنواره نقش بسزایی در ایجاد شادی و نشاط در مردم انزلی و استان گیلان دارد.

وی با تأکید بر استقبال از حضور سرمایه‌گذاران در پروژه‌های مارینا انزلی بیان کرد: در این جشنواره مردم گیلان و به‌ویژه گردشگران با محیط دریایی و زیرساخت‌های انزلی آشنا شده و فضا برای سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها فراهم است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به دیگر پروژه گردشگری دریایی مجتمع بندری انزلی که توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در حال ساخت و تکمیل است، بیان کرد: پیاده‌رو و طرح مبلمان شهری بر روی موج‌شکن غربی بندرانزلی در راستای تعامل شهر و بندر با محیطی امن و شاداب برای بهره‌مندی مردم استان و کشور به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر آبایی با بیان اینکه این جشنواره در 30 رشته ورزشی برگزار شد، افزود: این جشنواره در دو بخش مردان و بانوان در رده‌های سنی مختلف با همکاری هیئت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 14

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی نیز در حاشیه جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی انزلی با اشاره به حضور پرشور ورزشکاران در این جشنواره اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، انجمن هیئت‌های ورزشی استان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمامی دستگاه‌های مربوطه همکاری خوبی برای برگزاری باشکوه این جشنواره انجام دادند.

حسن خسته بند با بیان اینکه پروژه موج‌شکن انزلی به‌سختی قابل تکرار است، گفت: این پروژه با توجه به افزایش نرخ ارز با مبلغی بالغ‌بر 1000 میلیارد تومان قابل ساخت بوده و به همین دلیل قدر آن را باید بدانیم.

وی با بیان اینکه تکمیل برخی از پروژه‌های گردشگری باعث مباحث حاشیه‌ای شده است، افزود: این پروژه‌ها با انتقاد برخی مبنی بر آلودگی محیط‌زیست روبه‌رو شده و حال‌آنکه پروژه‌ها با کارشناسی انجام شدند.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 10

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه‌این جشنواره با اشاره به میزبانی مناسب اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اظهار کرد: هیئت‌های ورزشی شهرستان انزلی و هیئت انجمن‌های ورزشی استان گیلان زحمات بسیاری برای برگزاری مناسب جشنواره ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور در انزلی به خرج دادند.

مریم بخشی با بیان اینکه شهرستان انزلی بیشترین قهرمانان ورزشی استان در سطح کشور را دارد، افزود: انزلی از دیرباز شهری قهرمان‌پرور بوده و ورزشکاران این شهر مدال‌های فراوانی برای استان و کشورمان در عرصه‌های جهانی به ارمغان آورده‌اند.

وی با اذعان به برخورداری گیلان از امکانات گردشگری نظیر دریای کاسپین و رودهای پرآب در چهارفصل سال گفت: مواهب خدادادی گیلان زمین، عرصه را برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده و از بخش خصوصی حمایت کامل انجام می‌دهیم.

بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 15

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان، نخستین جشنواره بزرگ ورزش‌های آبی و هوایی شمال کشور با استقبال پرشور علاقه‌مندان در 30 رشته ورزشی با حضور بیش از 200 تن از ورزشکاران برگزار شد، در حاشیه ‌این جشنواره با اهدای لوح و جوایز نقدی از فرشید سلمانپور رکورددار پاروزنی با قایق با پدل بورد، تقدیر شد.

برای دیدن عکس های بیشتر بزرگترین جشنواره ورزش های آبی و پروازی گیلان به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بر روی کلمه بنادر و دریانوردی کلیک کنید.

۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۲۲:۱۵
کد خبر : ۴۷,۲۴۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید