تسریع در امور بازرگانی مشتریان و صاحبان کالا بندرامیرآباد
معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد گفت: تعامل چند جانبه سازمان بنادر، سازمان دامپزشکی، سازمان استاندارد وگمرک در تسریع امور بازرگانی مشتریان و صاحبان کالا می تواند بندرامیرآباد را به اهداف اقتصادی خود سوق دهد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حبیب اله طالبی در بازدید مدیران و کارشناسان دامپزشکی استان های کشور از بندرامیرآباد، افزود: بندرامیرآباد بندری لجستیکی و استراتژیکی در شمال کشور است که با مدرن ترین تجهیزات تخلیه و بارگیری کالا توانسته رکورد کم نظیری از آغاز سال جاری تا کنون در این بخش را به ثبت برساند.

وی با اشاره به اینکه زمان انتظار تخلیه و بارگیری شناورهای حامل غلات و دیگر کالاها در بندرامیرآباد در حداقل زمان ممکن و مطابق با استانداردهای تعریف شده است، اظهار داشت: سهم نخست بندرامیرآباد در تمامی شاخص های اقتصادی در بنادر شمالی کشور موجب جذب صاحبان کالا و رونق اقتصاد منطقه شده است.

معاون دریایی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد به تنوع کالاهای وارداتی و صادراتی در بندرامیرآباد اشاره و خاطرنشان کرد: تعامل چند جانبه سازمان بنادر، سازمان دامپزشکی، سازمان استاندارد وگمرک در تسریع امور بازرگانی مشتریان و صاحبان کالا و سرمایه می تواند بندرامیرآباد را به اهداف اقتصادی خود جهت رونق تولید در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی سوق دهد.

در حاشیه این بازدید رضوانی مدیرکل دامپزشکی استان مازندران از استقرار آزمایشگاه واحد با هماهنگی های های انجام شده فی مابین دامپزشکی استان، شبکه بهداشت و اداره کل استاندارد استان در محلی با توافق این سه دستگاه خبر داد و گفت: با استقرار آزمایشگاه واحد، نمونه برداری و ترخیص کالا تسهیل و در اسرع وقت انجام گیرد.

۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱
کد خبر : ۴۷,۳۵۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید