flag

نشست مدیران هسته گزینش وزارت راه و شهرسازی با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی

نشست هم اندیشی مدیران هسته های گزینش وزارت راه و شهرسازی به میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی و با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع این سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در این جلسه سید علایی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در سخنانی نقش گزینش در سلامت منابع انسانی سازمان را بسیار سازنده و مفید دانست و گفت : کارگزاران گزینش از بهترین و کارآمدترین نیروهای دستگاههای اجرایی هستند.

وی در عین حال تمامی اعضای گزینش ها را به رعایت کامل حقوق مردم، خصوصاً ذینفعان توصیه کرد و با نقل روایاتی از ائمه اطهار در این خصوص تأکید کرد : رعایت حق و حقوق افراد و عدم تضییع آن بسیار سفارش شده و همکاران گزینش در این خصوص باید مراقبت لازم را بعمل آورند.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی، نقش گزینش را در معرفی نیروهای کارآمد و مفید جهت انتصاب مشاغل را بسیار حساس، مفید و مؤثر دانست و بر رعایت تقوی در تمامی شئونات تأکید کرد.

در این جلسه همچنین، آسترکی مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی، از تلاش های آقای سید علایی به عنوان دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت راه و شهرسازی در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد و برای وی در مسئولیت معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی آرزوی موفقیت کرد.

جمعه ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۸
13:14
چاپ