تخفیف ۴۰ درصدی هند و سازمان بنادر به کشتی‌های ورودی به بندر چابهار اولین همایش اتصال کارآمد ریل – بندر چهارم اسفندماه در تهران برگزار می شود/ بررسی راهکارهای افزایش سهم ریل از بار ورودی و خروجی از بنادر/ شناسایی نقش حمل و نقل ریلی در شاخص های عملکرد لجستیک بنادر اتصال ترمینال های طرح توسعه بندر شهیدبهشتی به محورهای مواصلاتی/ تسهیل ترانزیت کالا از بندر چابهار/ سهولت دسترسی به ترمینال های کانتینری طرح توسعه بندر شهیدبهشتی آماده سازی شناورهای جستجو و نجات دریایی هرمزگان/ ساخت و تعمیر اسکله های مسافری با هدف تسهیل در پهلودهی شناورها/ طراحی ۶ فروند اسکله فلزی شناور در مبادی گردشگری هرمزگان ساخت اولین کشتی یخچال دار پشتیبانی ماهیگیری کشور در بندرعباس ضرورت رونق صنعت بانکرینگ در ایران/ اعلام مهم ترین چالش ها و راهکارهای توسعه ترانزیت کشور/ لزوم کاهش هزینه های حمل ریلی کالاهای ترانزیتی و صادراتی ​ تکمیل پروژه خط آهن چابهار - زاهدان در سال 1400/توسعه سفرهای دریایی به کشورهای خلیج فارس و خزر دنبال می شود/ تعرفه‌های واحد ترانزیت با 5 کشور بیانیه پایانی بیست و هفتمین همایش ارگان های دریایی کشور/ تأکید بر استفاده از ظرفیت های کشور در حوزه صنعت حمل و نقل دریایی انسجام توسعه بنادر کشور با سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی/ از مدیرعامل و مسئولان سازمان بنادر به دلیل نگاه توسعه ای به بنادر ایران قدردانی می کنم/ جابجایی نزدیک به ۱۵۰ میلیون تن بار در بنادر کشور/ باید در مسیر مردمی کردن حوزه دریایی گام برداریم تزریق اعتبار ۳۶۰۰ میلیارد تومانی از سوی سازمان بنادر به طرح تحول صنایع دریایی/ تجهیز بنادر به ۲ فروند لایروب مکنده مخزن دار پیشرفته/ تا حد امکان از نیروهای متخصص داخلی در ناوگان دریایی کشور استفاده شود
آنسوی دریاها در 18 آبان ۹۸/ از آتش سوزی تانکر نفتی در تنگه سنگاپور تا انتخاب بهترین کشتی سال

** حمله به دو کشتی در خلیج گینه

بنا بر گزارش ها، دو حمله با فاصله زمانی نیم ساعت در اوایل صبح امروز در آبهای سائو تومه رخ داده است. کشتی های مورد حمله تانکرهای نفتی هستند که سیستم AIS آنها خاموش شده است. جزئیات دیگری از این حمله تا به این لحظه در دست نیست.

** پیش بینی رشد 3 درصدی ترمینال های LNG تا سال 2022

طبق آخرین گزارش تحقیقات بازار فنی تکنویو، پیش بینی می شود بازار ترمینال های LNG در مقیاس بزرگ طی دوره زمانی 2018-2022 نزدیک به 3٪ رشد داشته باشد.

** آتش سوزی تانکر نفتی HOYOدر تنگه سنگاپور

صبح امروز در شرق تنگه سنگاپور رخ داد. این تانکر خام مواد نفتی از سنگاپور به مقصد فیلیپین در حرکت بود. طبق گزارش مقامات سنگاپوری، آتش بر روی تانکر مهار شده است و خدمه کشتی تخلیه شده اند.

** مراسم فارغ التحصیلی 250 دانشجو از 79 کشور در دانشگاه جهانی دریانوردی

دریانوردان آینده از 70 کشور در این هفته از دانشگاه جهانی دریانوردی سازمان جهانی دریانوردی در مالمو کشور سوئد فارغ التحصیل شدند. فارغ التحصیلان سال 2019 شامل 250 فارغ التحصیل از 79 کشور جهان هستند که تقریباً یک سوم آنها را زنان تشکیل می دهند.

** کانکوردیا دامن؛ برنده عنوان بهترین کشتی سال

کشتی Sendo Liner که توسط کارخانه کشتی سازی کانکوردیا دامن در هلند ساخته شده است، موفق به دریافت جایزه KNVTS سال 2019 شد. هیئت داوران ویژگی برجسته پیشران این کشتی (دیزل برقی با بسته باتری) را به عنوان یک عامل مهم در انتخاب Sender Liner به عنوان برنده معرفی کرد.

۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۵۵
کد خبر : ۴۸,۵۱۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید