موج شکن های جدید و اسکله برگشتی مجتمع بندری انزلی هیچ تأثیری بر رسوب تالاب انزلی ندارد آمریکا با تحریم و شلیک موشک به هواپیمای ایرانی، انسانیت را هدف قرار داده است افزایش 21 درصدی صادرات کالا به کشورهای حاشیه خلیج فارس از بندر خرمشهر/ اسکله تاسیسات دریایی به اسکله های 20 گانه بندر خرمشهر افزوده شد ورود و خروج 206 فروند کشتی در بندرامیرآباد/ هیدروگرافی آب های بنادر امیرآباد ونکا/ برداشت 37552 متر مکعب لای از کانال و حوضچه‌های بندرامیرآباد رسیدگی به موضوعات دریایی مرتبط با تحریم در اولویت سازمان بنادر/ ضرورت تمرکز بیشتر بر ایمنی دریایی در بنادر/ ضرورت تداوم آموزش دریانوردان به رغم شیوع کرونا انتقال 30 دستگاه کانتینر یخچالی و ۹ دستگاه کانتینر معمولی از افغانستان به هند از مسیر بندرچابهار/ ارسال اولین محموله صرفا ترانزیتی از بندر شهیدبهشتی در راستای توافق سه جانبه هند و افغانستان و ایران پیوستن بندر شهید رجایی به بنادر سبز با رعایت شاخصه های زیست محیطی امکانپذیر می شود پیشرفت ۳۶ درصدی طرح توسعه بندر مسافری دریایی چمخاله/ احداث بندرگاه و حوضچه مناسب برای پذیرش انواع شناورهای مسافری و تفریحی/ تشریح زمینه های سرمایه گذاری در بخش دریایی و خشکی ورود اولین کشتی حامل خاک فسفات به بندر بوشهر تکمیل پروژه تعریض ‌و ‌تأمین ایمنی جاده ورکلا-گهرباران امیرآباد
با حضور فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی؛
فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار معرفی شد
طی مراسمی محافظ سوم سهراب طیبی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سرهنگ جعفر اطمانی؛ فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت بندر چابهار گفت: بندر چابهار یکی از بنادر مهم و حیاتی کشور است و همه امیدوار به آینده این بندر هستند، بنابراین با توجه به این مهم و متناسب با توسعه بندر باید یگان حفاظت آن نیز مجهز و آماده باشد.

وی با ابراز خرسندی از موفقیت یگان حفاظت بندر چابهار در همه ماموریت ها ادامه داد: سازمان بنادر و دریانوردی یکی از مولفه های اقتدار نظام در حوزه حاکمیت دریایی محسوب می شود که باید از یگان حفاظت قدرتمندی نیز برخوردار باشد.
به گفته فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی، دریا بستر مناسبی برای تجارت دریایی است و تجارت در زمینه واردات و صادرات کالا در این حوزه انجام می شود که نیازمند حفاظت، حراست و تامین امنیت است. 
اطمانی اظهار کرد: حفاظت و حراست از اماکن، تجهیزات، تاسیسات و دارایی های مردم و سازمان بنادر و دریانوردی، ارتقای ایمنی و امنیت بنادر، رضایتمندی صاحبان کالا و ایجاد محیط امن اقتصادی باید سرلوحه کار یگان حفاظت بنادر باشد.
وی اضافه کرد: کسب رتبه اول توسط یگان حفاظت در حوزه مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در 6 ماه اول امسال و رتبه نخست در بین 14 یگان سطح کشور در سال گذشته به پشتوانه نگاه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و تلاش نیروهای یگان حفاظت حاصل شده است. 
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار خواستار شد تا در چارچوب سیاست ها، خط مشی و تدابیر مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و اهداف عالی سازمان گام بردارد. 
وی از یگان حفاظت به عنوان پشتیبان جامعه بندری و دریایی یاد کرد و افزود: تعامل با نهادهای برون سازمانی با حفظ اقتدار یگان و سازمان، حفظ نظم و انضباط، تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی به عنوان بالاترین خدمت، پیشگیری از جرایم و کشف جرایم در چارچوب ضوابط، توجه به آموزش، ایجاد وحدت، همدلی، اخوت و صمیمیت باید در اولویت های فرمانده یگان حفاظت بندر باشد. 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان نیز با تقدیر از زحمات فرمانده سابق یگان حفاظت بندر چابهار و آرزوی توفیق برای فرمانده جدید گفت: تغییر و جابه جایی در هر مجموعه ای نشانه تکاپو و ارائه ایده های نو است. 
بهروز آقایی افزود: نیروهای یگان حفاظت بندر به عنوان حافظ امنیت علاوه بر حفظ انسجام به عنوان یک اولویت، باید در ارتباط با ارباب رجوع از روابط عمومی خوبی برخوردار باشند و از طرفی نیز ورود و خروج  افراد را با قاطعیت نظارت کنند. 
شایان ذکر است: در پایان این مراسم محافظ سوم سهراب طیبی طی حکمی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت بندر چابهار معرفی و از تلاش های محافظ سوم حمیدرضا بنی صدر تقدیر شد.  

تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت

۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۶:۰۴
کد خبر : ۴۸,۶۲۸
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید