ثبت نام بیست و هفتمین همایش‌ هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور آغاز شد
ثبت نام بیست و هفتمین همایش‌های هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور با میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور با شعار " توسعه متوازن صنعت دریایی ضامن توسعه پایدار "، عصر دوشنبه 28 بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های کتابخانه ملی در تهران برگزار می شود.

همایش سالانه هماهنگی ارگان‌های دریایی کشور  فرصتی مناسب برای اعضاء جامعه دریایی کشور است تا با ایجاد هماهنگی درتمامی سطوح در کنار یکدیگر جمع شوند و به تشریک مساعی و ایجاد هماهنگی بیشتر بپردازند و با طرح مسائل و مشکلات ، راه حل‌های مناسبی برای آنها بیابند.

کلیه ارگان‌ها، مؤسسات، شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال دریایی کشور و صاحبنظران، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان رشته‌های مرتبط بافعالیت‌های دریایی و سایر علاقه مندان می‌توانند تا 12 بهمن ماه سال جاری  از طریق لینک    www.dhod.ir  نسبت به ثبت نام  و حضور در این همایش اقدام کنند.

" ایمنی و امنیت دریانوردی، چالش ها و راهکارها" ، " مدیریت سواحل ، محیط زیست و توسعه پایدار دریایی" ، "نقش بنادر و لجستیک بندری در توسعه حمل و نقل دریایی" و "بررسی راهکارهای افزایش توان تولیدی و خدماتی داخلی در توسعه دریایی " ، عناوین چهار پنل تخصصی بیست و هفتمین همایش هماهنگی ارگان های دریایی کشور است.

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۱۴
کد خبر : ۴۹,۱۴۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید