مطالعات تفصیلی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل بندر چابهار نهایی شد تعلیق مجوز شرکت گلنکور سنگاپور برای بانکرینگ کاهش 50 درصدی سوانح دریایی در پهنه آبی شرق هرمزگان تصویب آمایش سرزمین مبتنی بر طرح‌‌های توسعه اقتصادی کشور در دریا، سواحل، بنادر و آب‌های مرزی در مجمع تشخیص مصلحت نظام/ استقرار واحدهای اقتصادی، صنعتی و جمعیتی متناسب در سواحل جنوب کشور رشد 115 درصدی ترانزیت کالا از طریق بندرامیرآباد / تشکیل کارگروه تخصصی افزایش جذب کالا و تسهیل فرآیندها در بندر هوشمندسازی فرآیند مدیریت مصرف برق در بندر امام(ره) تعمیر یک شناور خدماتی در بندر بوشهر توسط متخصصان داخلی پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی نشست مدیرکل و‌مدیران بنادر و دریانوردی هرمزگان با استاندار/ طرح‌های سرمایه‌گذاری سازمان بنادر در هرمزگان نقش کلیدی در توسعه اقتصاد ملی و معیشت ساحل نشینان دارد برگزاری نشست کارگروه فرعی لایروبی حوزه جنوب غرب کشور به میزبانی بندر بوشهر
شورای عالی ارتباطات در وزارت راه و ترابری تشکیل می شود
شورای عالی ارتباطات به منظور تصمیم گیری در حوزه روابط عمومی های سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و ترابری با نظارت مقام عالی وزارت تشکیل می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت راه و ترابری، دکتر حمید بهبهانی که در دهمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها با حضور معاونان، رؤسا ومدیران روابط عمومی سازمانها و شرکتهای تابعه وزارتخانه سخن می گفت، بااشاره به اینکه روابط عمومی مغز و قلب یک سازمان است، بیان داشت: مدیران روابط عمومی باید به صورت گروهی و هماهنگ عمل کنند و از تکروی بپرهیزند. زیرا که قوت در کار دسته جمعی و روی هم گذاشتن توان ها است و خردجمعی تاثیر گذار تر از قدرت و ثروت است.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی از مشکل ترین کارهاست، تاکید کرد: روابط عمومی ها با روح و روان مردم سروکار دارند و باید با ظرافت عمل کنند و بامدیران، کارکنان و مردم تعامل داشته باشند.
وزیر راه و ترابری گفت: شورای عالی ارتباطات به صورت دایمی تشکیل و درمورد فعالیت و برنامه های تمامی زیر مجموعه ها تصمیم گیری و بودجه لازم راتامین کند و معاونان و رؤسای سازمانها و شرکتهای تابعه وزارتخانه بایدمصوبات شورا را اجرا نمایند.
وی ادامه داد: این شورای عالی باید مرجع اطلاع رسانی و آمار صحیح در موردعملکرد وزارتخانه باشد و همه اخبار و اطلاعات با تائید این شورا به رسانه ها داده شود و فردی از مدیران روابط عمومی حق تخطی از تصمیمات گرفته شده را ندارد.
دکتر بهبهانی ابراز داشت: فعالیت های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کلیه سازمانها و شرکتهای تابعه وزارتخانه باید با محوریت وزارت راه و ترابری انجام گیرد.
وی افزود: برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در شورای عالی ارتباطات مصوب شود و کارها باید به صورت زیربنایی انجام پذیرد.
وزیر راه و ترابری با تاکید بر این که از نظر من روابط عمومی بالاترین ومهمترین قسمت وزارتخانه سازمانها و شرکتهای تابعه است، تصریح کرد: روابط عمومی ها با عملکرد حرفه ای و با ارسال اطلاعات درست و منطقی می توانندعملکرد وزارتخانه را به طور شفاف اطلاع رسانی کند.

 
۱۸ فروردین ۱۳۸۹ ۱۳:۵۷
کد خبر : ۴,۹۱۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید