اراده ایران و ازبکستان بر همکاری و تحول اقتصادی است/ نقش موثر بندر چابهار در تسهیل حمل و نقل و لجستیک منطقه بازدید سفیر ژاپن در ایران از بندر امام(ره) نگاه سازمان بنادر در ارتباط با همسایه ها موجب پویایی اقتصاد ایران خواهد شد/ ضرورت توسعه روابط دریایی و بندری و تردد خطوط منظم کشتیرانی با کشورهای همسایه یک میلیون تن گندم از بندر چابهار وارد کشور شد ظرفیت سیلوی غلات بندرامیرآباد به 312 هزار تن افزایش یافت ازبکستان؛ فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری و سرمایه‌پذیری/ رویکرد سازمان بنادر در توسعه همکاری با همسایگان به سود اقتصاد ایران است/ همکاری ایران و کشورهای آسیای میانه؛ معامله برد-برد است پایان طوفان دریایی منطقه شمال مرکزى خلیج فارس و دریای عمان بدون خسارت جانى و مالى اعلام حمایت اتاق بازرگانی ایران و ازبکستان از توسعه روابط تجاری با ازبکستان/ تقدیر از نگاه سازنده سازمان بنادر به توسعه روابط اقتصادی با ازبکستان/ استفاده از ظرفیت بنادر ایران برای بازار ازبکستان؛ اتفاق بسیار مثبت برای اقتصاد کشور است راهبرد تجاری تاشکند برای توسعه روابط ترانزیتی با تهران/ ایجاد مرکز لجستیک کالای ازبکستان در بندر چابهار حمایت قاطع انجمن صنفی دریانوردان از جذب نیروی متخصص توسط سازمان بنادر/ مجلس از این اقدام مثبت سازمان بنادر پشتیبانی کند
شورای عالی ارتباطات در وزارت راه و ترابری تشکیل می شود
شورای عالی ارتباطات به منظور تصمیم گیری در حوزه روابط عمومی های سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت راه و ترابری با نظارت مقام عالی وزارت تشکیل می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت راه و ترابری، دکتر حمید بهبهانی که در دهمین جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها با حضور معاونان، رؤسا ومدیران روابط عمومی سازمانها و شرکتهای تابعه وزارتخانه سخن می گفت، بااشاره به اینکه روابط عمومی مغز و قلب یک سازمان است، بیان داشت: مدیران روابط عمومی باید به صورت گروهی و هماهنگ عمل کنند و از تکروی بپرهیزند. زیرا که قوت در کار دسته جمعی و روی هم گذاشتن توان ها است و خردجمعی تاثیر گذار تر از قدرت و ثروت است.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی از مشکل ترین کارهاست، تاکید کرد: روابط عمومی ها با روح و روان مردم سروکار دارند و باید با ظرافت عمل کنند و بامدیران، کارکنان و مردم تعامل داشته باشند.
وزیر راه و ترابری گفت: شورای عالی ارتباطات به صورت دایمی تشکیل و درمورد فعالیت و برنامه های تمامی زیر مجموعه ها تصمیم گیری و بودجه لازم راتامین کند و معاونان و رؤسای سازمانها و شرکتهای تابعه وزارتخانه بایدمصوبات شورا را اجرا نمایند.
وی ادامه داد: این شورای عالی باید مرجع اطلاع رسانی و آمار صحیح در موردعملکرد وزارتخانه باشد و همه اخبار و اطلاعات با تائید این شورا به رسانه ها داده شود و فردی از مدیران روابط عمومی حق تخطی از تصمیمات گرفته شده را ندارد.
دکتر بهبهانی ابراز داشت: فعالیت های اطلاع رسانی و تبلیغاتی کلیه سازمانها و شرکتهای تابعه وزارتخانه باید با محوریت وزارت راه و ترابری انجام گیرد.
وی افزود: برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در شورای عالی ارتباطات مصوب شود و کارها باید به صورت زیربنایی انجام پذیرد.
وزیر راه و ترابری با تاکید بر این که از نظر من روابط عمومی بالاترین ومهمترین قسمت وزارتخانه سازمانها و شرکتهای تابعه است، تصریح کرد: روابط عمومی ها با عملکرد حرفه ای و با ارسال اطلاعات درست و منطقی می توانندعملکرد وزارتخانه را به طور شفاف اطلاع رسانی کند.

 
۱۸ فروردین ۱۳۸۹ ۱۳:۵۷
کد خبر : ۴,۹۱۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید