انعقاد قرارداد سرمایه گذاری احداث کارخانه روغن کشی و خوراک دام در بندر امیرآباد/ تأمین تجهیزات راهبردی بندرامیرآباد به ارزش ۱/۵ میلیون یورو توسط بخش خصوصی تأمین قطعات تجهیزات بندر امام(ره) توسط شرکت های دانش بنیان تست موفق دستگاه مکنده ۳۰۰ تنی غلات بندر فریدونکنار رتبه نخست عکس کارشناس بازرسی کشتی بندرامیرآباد در سامانه IOMOU امدادرسانی به خدمه کشتی روسی مستقر در بندر نوشهر اعلام فرصت های سرمایه گذاری در بنادر ایران / تشریح حمایت های سازمان بنادر از بخش خصوصی تخلیه و بارگیری 25 میلیون و 300هزار تن کالای نفتی و‌غیرنفتی در ۹ ماه گذشته در بندر امام آغاز مطالعات مدیریت یکپارچه مناطق ساحلی مکران خط اول تصفیه‌خانه 150 تنی روغن خوراکی در بندر امام(ره) عملیاتی شد/ کاهش هزینه‌ حمل و ذخیره‌سازی روغن خوراکی در بندر تصویب و ابلاغ ٩ طرح جامع بنادر بزرگ و ۸ طرح بنادر کوچک/ توسعه فیزیکی و غیرفیزیکی بنادر بزرگ بازرگانی با افق 1404/ تعیین جهت گیری ساماندهی و توسعه بنادر کوچک در سه مقطع زمانی پنج ساله
رشد تجارت دریابرد کشور از طریق بنادر به رغم تحریم ها
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی، بنادر تجاری کشور یکی از کانون های مهم مقابله با تهدیدات دشمن قلمداد می شوند، گفت: ضرورت دارد که پایانه های بندری کشور بدون اختلال و توقف، پذیرای مایحتاج مردم باشند و از سویی آمادگی کامل برای خدمات رسانی داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد در نشست شورای معاونان برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان سازمان بنادر و‌دریانوردی، تاکید کرد: زیرساخت ها و امکانات سازمان بنادر در کنار ارائه خدمات برای انجام واردات، باید شرایط مطلوب صادرات با حداقل هزینه را برای صادر کنندگان کشور فراهم کند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رشد مثبت و قابل قبول تجارت دریابرد کشور علی رغم تهدیدات و تحریم ها، تصریح کرد: این مسیر کماکان ادامه دارد و آمادگی پایانه های بندری برای ارائه خدمات بهینه، حفظ خواهد شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه در شرایط حصر اقتصادی یکی از اولویت های سازمان بنادر، رعایت انضباط مالی است، تصریح کرد: مدیران باید به انضباط بودجه و جلوگیری از انحراف آن اهتمام ویژه داشته باشند و ملاک ارزیابی در این خصوص، نظارت مستمر است.
راستاد با اشاره به نهایی شدن ساختار سازمان بنادر در سازمان اداری و استخدامی کشور، اظهار داشت: یکی از مسایل مهم در تصمیم گیری ها، توجه و اهتمام به انجام درست فرایندها با توجه به ساختار جدید ابلاغی است.
وی با بیان اینکه منابع انسانی در هر سازمانی سرمایه اصلی آن مجموعه محسوب می شود، افزود: با رعایت انضباط و اتخاذ مکانیزم های قانونی، باید انگیزه و مسئولیت پذیری کارکنان و سرمایه های انسانی را افزایش دهیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی، جوان گرایی و شناسایی نسل جدید مدیران را از دیگر اولویت های سازمان بنادر در حوزه منابع انسانی برشمرد و گفت: دوره های آموزشی باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارتقای دانش فردی، تحول شغلی نیز برای کارکنان ایجاد کند.
وی با تاکید بر اینکه خدمات عمومی در بنادر باید با رعایت صرفه جویی صورت گیرد، افزود: سازمان بنادر و دریانوردی به لحاظ زیرساخت ها و امکاناتی که در اختیار دارد، باید از نظر نظم و آراستگی اداری، در بین همه دستگاه های اجرایی الگو و سرآمد باشد.
 
ابلاغ ساختار اداری جدید سازمان بنادر در آینده نزدیک 
در این نشست همچنین سید سعید سید علایی ؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع از ابلاغ ساختار جدید سازمان به بنادر کشور در آینده نزدیک خبر داد و گفت: امیدوارم ساختار جدید مصوب سازمان اداری و استخدامی و عملیاتی شدن در بنادر، به کارآمدی هرچه بیشتر سازمان بنادر کمک کند.
به گفته وی، توسعه آموزش نیروی انسانی بر اساس نیاز سنجی انجام گرفته، تا نیمه اسفند ماه سال جاری به مدیران سازمان بنادر اعلام خواهد شد.
وی از نهایی شدن برنامه بودجه سازمان بنادر در سال ۹۹ خبر داد و بر نگه داشت هر چه بهتر زیرساخت ها و امکانات ورزشی، رفاهی و تجهیزاتی سازمان بنادر در شمال و جنوب کشور تاکید کرد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۴۷
کد خبر : ۴۹,۳۹۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید