flag

پاسداشت خدمات مدافعان سلامت با بوق کشتی های بندر آستارا

به پاس ارج نهادن به تلاش‌ها و زحمات کادر درمانی خط مقدم مبارزه با کرونا، در یک اقدام هماهنگ و به نشانه ادای احترام به این عزیزان، بوق همه کشتی‌های حاضر در بندر و لنگرگاه مرزی آستارا در حوزه منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا و با حضور پرسنل بندر تجاری آستارا، نیروی دریایی ارتش و مرزبانی با نام بوق امید به صدا در آمد.
به گزارش پابگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانورذی، بوق کشتی ها، ناوها و شناورهای پهلو گرفته در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا با هدف پاسداشت خدمات و از جان گذشتگی های مدافعان سلامت به صدا درآمد.

کیانوش امیری، رئیس اداره بندر و دریانوردی آستارا، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این اقدام به منظور قدردانی از تلاش ها و زحمات پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور که در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا در حال تلاش شبانه روزی هستند، انجام شد.

وی ادامه داد: در همین راستا و در یک اقدام هماهنگ، به نشانه ادای احترام به تمامی عزیزان و آنانی که در این راه جان پاکشان را فدای سلامتی جامعه کرده اند، بوق همه کشتی های تجاری حاضر در بنادر و لنگرگاه های کشور امروز (سه شنبه ۲۶ فروردین) به صدا درآمد که این مهم در منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا نیز محقق شد.

امیری اضافه کرد: کادر اداره بندر آستارا، شرکت بنادر و دریانوردی کاوه، نیروهای دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و یگان دریایی مرزبانی نیز با به صدا درآوردن بوق کشتی ها و شناورهای خود، در این اقدام مهم سهیم شدند.

سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
15:44
چاپ