آغاز تعمیرات اساسی یدک کش عاشورا و هدایت3 در بندر شهید رجایی
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عملیات داگینگ دو فروند شناور یدک کش و تعمیرات اساسی زیر آبی شناورهای یدک کش عاشورا و هدایت 3 آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی ران با اشاره به ظرفیت تعمیرات در بندر شهید رجایی، تصریح کرد: این بندر آمادگی دارد تا شناورهای کوچک را که در بخش های تجسس و نجات، زباله روبی دریا، گشت و شناسایی، طناب گیری و حتی تفریحی فعالیت می کنند را پذیرش کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر و به منظور حفظ و ارتقاء توان عملیاتی در بنادر کشور تعمیرات شناورها از استان های همجوار درحال انجام است، افزود: روز گذشته عملیات داکینگ دو فروند شناور یدک کش در بندر شهید رجایی انجام و عملیات تعمیرات زیر آبی یدک کش عاشورا و هدایت 3 آغاز شد.

مدیرکل  بنادر و دریانوردی هرمزگان در خصوص مدت زمان تعمیرات دو فروند یدک کش عاشورا و هدایت3، اظهار داشت: براساس برنامه زمان بندی شناور هدایت 3 اعزامی از بندر بوشهر طی دو هفته و شناور عاشورا متعلق به بندر شهید رجایی طی چهار هفته، تعمیر شده و به ناوگان عملیاتی بنادرکشور خواهند پیوست.

گفتنی است در نیمه نخست سال جاری 11 فروند شناور در بخش تعمیرات تجهیزات دریایی بندر شهید رجایی؛ توسط متخصصین داخلی تعمیر و به چرخه ناوگان خدمات دریایی کشور الحاق شده اند.

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶
کد خبر : ۵۱,۶۹۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید