سازمان بنادر؛ با جدیت جذب سرمایه گذاری را دنبال می کند/ بنادر و پسکرانه آن؛ ویژگی های متعددی برای سرمایه گذاران دارد/ بنادر شمالی؛ طی سال های اخیر رشد خوبی داشتند
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی فرصت های خوبی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است که می توان از آن به توسعه اقتصادی دست یافت.
محمدحسین سجادنیا درباره فعالیت و روند توسعه ای که بنادر کشور طی می کنند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، تصریح کرد: یکی از حوزه های که فعالیت توسعه ای و جذب سرمایه گذاران را با جدیت دنبال می کند، سازمان بنادر و دریانوردی است.
وی با بیان اینکه بنادر و پسکرانه آن ویژگی های متعددی برای سرمایه گذاران دارد، افزود: تمام بخش های اقتصادی کشور به خاطر تحریم و چالش های ارزی؛ توان جذب سرمایه گذار را ندارند ولی بنادر و پسکرانه آن به جهت موقعیت و ویژگی های که دارند، در جذب سرمایه گذار موفق عمل کردند.
عضو اتاق بازرگانی ایران اظهارداشت: سازمان بنادر و دریانوردی با ارایه بسته های تشویقی و خدمات مختلف، توانسته ضمن حفظ سرمایه گذاران گذشته خود؛ سرمایه گذاران جدید را جذب کند.
وی با بیان اینکه بنادر شمالی طی سال های اخیر رشد خوبی داشتند و توانستند فعالیت بندری خود را مانند بنادر جنوبی کشور افزایش دهند، گفت: بنادر و پسکرانه آن نسبت به سال های گذشته توسعه مناسبی پیدا کردند، بدین جهت می توان از این بخش به فکر توسعه اقتصادی و ایجاد انگیزه برای فعالان اقتصادی بود.
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: از آنجا که ایران؛ کشوری آبی محسوب می شود، فرصت های خوبی برای تجار و صاحبان کالا است تا نسبت به توسعه حمل و نقل دریایی اقدام کنند.
۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸
کد خبر : ۵۱,۶۹۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید