اقدامات سازمان بنادر، در روزهای اوج شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر است/ سازمان بنادر؛ تقویت و توسعه متوازن بنادر کوچک را پیگیری می کند/ سازمان بنادر؛ به خوبی مشارکت و حضور بخش خصوصی در پروژه های بندری را
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: شیوع و یروس کرونا و اتفاقات متأثر از آن دغدغه ای را به جهت تأمین کالاهای اساسی برای کشور به وجود آورده بود ولی با تلاش سازمان بنادر در راستای تخلیه کالاهای اساسی، مشکلی پیش نیامد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حجت السلام و المسلمین محمد عبادی زاده در بازدید از طرح های توسعه ای بندر شهید رجایی، اظهار کرد: برنامه ریزی نظامند و راهبردی سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر جهادگران عرصه اقتصاد در تأمین کالاهای اساسی و استراتژیک مورد نیاز مردم شایسته تقدیر است.
وی ضمن قدردانی از نگاه توسعه ای سازمان بنادر و تقویت و توسعه متوازن بنادر کوچک، بیان کرد: ظرفیت هرمزگان هم در حوزه خلیج فارس و تنگه هرمز و هم در دریای عمان و آبهای آزاد یک ظرفیت خدادادی و کم نظیر برای گسترش تجارت دریایی است . 
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس  با تأکید بر حضور و تقویت بخش خصوصی در پروژ ه ها، اظهارداشت: مشارکت و حضور بخش خصوصی در پروژه های بندری بسیار ارزشمند است که سازمان بنادر و دریانوردی به خوبی و با جدیت دنبال می کند.
۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰
کد خبر : ۵۱,۷۱۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید