دوره آموزشی غیرحضوری آتش نشانی کارکنان ستاد مرکزی سازمان بنادر برگزار شد
در راستای ارتقاء سطح دانش عمومی و فرهنگ ایمنی کارکنان ستاد مرکزی و به مناسبت بزرگداشت 7 مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی، دوره آموزشی الکترونیکی (غیرحضوری) کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی در ستاد مرکزی برگزار شد و از 20 نفر از شرکت کنندگانی که بالاترین نمره را کسب کردند، تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، چنگیز جوادپور؛ مدیر ایمنی ، بهداشت و محیط زیست HSE  سازمان بنادر و دریانوردی آموزش را  مهمترین رکن در ارتقاء سطح آگاهی و فرهنگ ایمنی دانست و گفت: در همین راستا، کسب دانش ایمنی در زندگی شخصی و اداری می تواند منجر به پیشگیری از حوادث احتمالی و مقابله موثر با آن شود.  

به گفته وی، یکی از مهم ترین اهداف و رسالت های مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست( HSE) سازمان بنادر و دریانوردی در طول سالیان متمادی، افزایش آگاهی ایمنی همکاران سازمان بنادر و دریانوردی، در ستاد مرکزی و کلیه بنادر کشور در جهت پیشگیری و مقابله از حوادث احتمالی است.

جوادپور افزود: در راستای ارتقاء سطح دانش عمومی و فرهنگ ایمنی کارکنان ستاد مرکزی و به مناسبت بزرگداشت 7 مهر روز ملی ایمنی و آتش نشانی، دوره آموزشی الکترونیکی(غیرحضوری) به مدت 8 ساعت برگزار و پس از برگزاری آزمون، از 20 نفر از شرکت کنندگانی که بالاترین نمره را کسب نمودند تقدیر شد.

۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۸:۰۳
کد خبر : ۵۱,۷۳۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید